Nowy Targ. Tak się bawi klub ADHD. W sobotę kolejna mega impreza [ZDJĘCIA]

Łukasz Bobek
Nowotarski klub ADHD nie zwalnia tempa. Jedna z największych i najpopularniejszych dyskotek na Podhalu znów w sobotę będzie miała mega wydarzenie - najlepsza taneczna muzyka w połączeniu z elektrycznymi skrzypcami.

Po raz kolejny mieszkańcy nie tylko Nowego Targu, ale i okolic pokazali klasę w czasie zabawy na imprezie w ADHD. Klubowi DJ-e serwowali im najlepszą muzykę taneczną. Dzięki temu panie i panowie świetnie się bawili na parkiecie. W ADHD królował uśmiech - co zresztą widać na zdjęciach w galerii.

W najbliższą sobotę 12 stycznia szykuje się kolejna niezapomniana impreza w ADHD w Nowym Targu. - Ulubieniec Pań niepowtarzalny Mad Fiddle będzie miał okazję, by po mistrzowsku zaprezentować to co najlepsze z połączenia skrzypiec i najlepszych klubowych hitów tanecznych! Zatem zapraszamy Was wszystkich 12 stycznia do klubu na sobotnią imprezę z udziałem wirtuoza skrzypiec na żywo - zapraszają managerowie klubu.

Początek sobotniej imprezy o godz. 21, a koniec... gdy będzie świtać. Wstęp kosztuje 15 zł. Do nowotarskiego klubu ADHD mogą wejść jedynie osoby pełnoletnie. Klub ADHD znajduje się przy nowotarskim Rynku.

KONIECZNIE SPRAWDŹ:

FLESZ: 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Czy będzie kolejny rekord?

Wideo

Materiał oryginalny: Nowy Targ. Tak się bawi klub ADHD. W sobotę kolejna mega impreza [ZDJĘCIA] - Gazeta Krakowska

Dodaj ogłoszenie