O ligowy byt

0-1 Tworek 43, 1-1 Krawczyk 83. Sędziował Wojciech Łężniak. Żółte kartki: Borkowski, Filosek, Górnisiewicz, Szostak.

Wanda - Nadwiślan 1-1 (0-1)

Wanda: Korpak - Marszałek, Skrzydlewski, Krawczyk, Urych - Żółciak, Kozik, Groń, Przybycień (87 Połetek) - Prażuch (77 Salamon), Borkowski (65 Bobela).
Nadwiślan: Wiśniewski - Balicki, Rechemtiuk, Żak - Filosek, Górnisiewicz (67 Wełpa), Sadzik, Rosiek (80 Przybyłek), Tworek - Kaczmarczyk, Szostak.
Remis, który padł w tym meczu, nie jest korzystny dla żadnej z drużyn walczących o A-klasowy byt, jednak sprawiedliwie odzwierciedla to, co działo się na boisku.
W I połowie groźnie strzelali Szostak i Kozik, a szansę na zdobycie prowadzenia dla Wandy zmarnował Żółciak, który w sytuacji sam na sam z Wiśniewskim strzelił obok słupka. W odpowiedzi Tworek otrzymał długie, znakomite podanie i mając przed sobą tylko Korpaka nie zmarnował tej sytuacji, pokonując bramkarza Wandy.
Po przerwie Wanda dążyła do wyrównania, dobre sytuacje strzeleckie zmarnowali jednak Groń i Kozik. W 73 min Groń trafił z woleja w poprzeczkę. Również w poprzeczkę trafił Filosek, a chwilę później mocny strzał Szostaka znakomicie obronił Korpak.
W 83 min Żółciak groźnie strzelił z ostrego kąta i Wiśniewski ratował się wybiciem piłki na rzut rożny, po wykonaniu którego na polu karnym Nadwiślanu zrobiło się zamieszanie. Wykorzystał to doświadczony Krawczyk, kierując piłkę do siatki i ratując swój zespół przed porażką.