Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Oblane dwa testy

as
0-1 Peterdi 5, 0-2 Feil 13, Vas 14, 1-3 Voznik 30, 1-4 Tokaji 53, 2-4 M. Piotrowski 55.

Hokej: Polska - Węgry 2-4

Polska - Węgry 2-4 (0-3, 1-0, 1-1).

Sędziował Krzysztof Rzerzycha. Kary: Polska -**6; Węgry -**22 minuty. Widzów ok. 3000.Polska: Jaworski - Sokół, B. Piotrowski, Z. Podlipni, Garbocz, Różański - Gonera, Dulęba, M. Piotrowski, Voznik, Sarnik - Kłys, Śmiełowski, Proszkiewicz, Kolusz, Bagiński - Piekarski, Noworyta, Łopuski, Biela, Drzewiecki. Węgry: Budai - Horvath, Tokaji, Groschl, Ocskay, Palkovics - Sille, Svasznek, Ladanyi, Vas, Peterdi - Tokesi, Lencses, Majoross, Gergely, Fekete - Hegyi, Kovacs, Feil, Hoffmann, Vaszjonyin
Nie udał się rewanż polskim hokeistom, ponownie przegrali w Sanoku z Węgrami, tym razem 2-4.
Trener Rudolf Rohaczek dał szanse pograć wszystkim kadrowiczom, wczoraj nie zagrał pierwszy atak (L. Laszkiewicz, Słaboń, Bagiński). W bramce grał Jaworski z Dworów Unii.
Polacy zagrali fatalnie w pierwszej tercji, tracąc w 14 minut trzy gole. Dopiero w 30 min Voznik, gracz Cracovii, zdobył pierwszego gola dla Polski. Polacy częściej atakowali, a gola na 4-1 zdobyli Węgrzy. W 53 min Michał Piotrowski, także gracz Cracovii, zniżył na 2-4.
Pierwsze dwa testy z Węgrami zostały oblane. Nasi zawodnicy razili nieskutecznością, nie potrafili wykorzystywać gry w przewadze (szczególnie widoczne to było wczoraj), w defensywie popełniali proste błędy.
Teraz Polaków 18 i 19 czekają dwa kolejne mecze towarzyskie z Francją na wyjeździe. Do zespołu ma dołączyć obrońca Borzęcki grający w Niemczech. Na dwa dni przed wyjazdem do Tallinu na mistrzostwa świata spodziewany jest przyjazd Mariusza Czerkawskiego.