OBWIESZCZENIE

Artykuł sponsorowany

Zgodnie z wymogami Banku Światowego (polityka operacyjna OP 4.01), instytucji współfinansującej realizację Projektu Ochrony Przeciwpowodziowej w Dorzeczu Odry i Wisły,podaje się do publicznej wiadomości, co następuje:Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie (PGW WP RZGW w Krakowie), udostępnia do wglądu wszystkim zainteresowanym osobomiinstytucjom PROJEKT PLANU ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEMdla Komponentu 3 Ochrona przedpowodzią Górnej Wisły, Podkomponentu 3A Ochrona przed powodzią Krakowai Wieliczki, Kontraktu3A.1Rozbudowa wałów przeciwpowodziowych rzeki Wisły w Krakowie na terenie Miasta Kraków (powiat i gmina Miasto Kraków) oraz miejscowości Brzegi (powiat wielicki, gmina Wieliczka) w województwie małopolskim (nazywany dalej PROJEKTEM PLANU ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEM).Każdy zainteresowany może:A)zapoznać się z PROJEKTEM PLANU ZARZADZANIA ŚRODOWISKIEM od dnia 20.02.2020r.do dnia 04.03.2020r.(10dni roboczych), w siedzibie:−Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RegionalnegoZarząduGospodarki Wodnej w Krakowie, Jednostka Realizująca Projekt, ul Piłsudskiego 22, 31-109 Kraków, pokój nr 208, w dniach roboczych od godziny 7:00do 15:00,−BiuraProjektu OPDOW, AECOM Polska Sp. z o.o.,Al.Pokoju 1(budynek K1), 31-548Kraków, w dniach roboczych od godziny 7:30do 15:30;lub poprzez stronę internetową:−PGW WP RZGW w Krakowie pod adresem –krakow.wody.gov.pl,−Urzędu Miasta Krakowa pod adresem –www.bip.krakow.pl,−Urzędu Miasta i Gminy Wieliczka pod adresem –www.wieliczka.eu,−Biura Koordynacji Projektu Ochrony Przeciwpowodziowej Dorzecza Odry i Wisły pod adresem –www.odrapcu.pl.B)składaćuwagi i wnioskiodnośnie PROJEKTU PLANU ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEMwformie pisemnej oraz ustnej do protokołu pod ww. adresami lub w formie elektronicznej na adres e-mail krakow@wody.gov.plw dniach roboczych od 20.02.2020r.do dnia 04.03.2020r.Instytucją właściwą do rozpatrzeniauwag i wniosków jest PGW WP RZGW w Krakowie (osoba do kontaktu: Monika Grzywacz, Małgorzata Myrta, tel.+1262 84 208).Po ww. okresie udostępnienia dokumentu do wglądu, wdniu 05.03.2020r.o godzinie 15:00,w Hotelu Centrum, os. Centrum E 12 przy al. Jana Pawła II, 31-934 Kraków, odbędzie się spotkanie otwartedla wszystkich zainteresowanych, na którym zostaną przedstawione informacje o PROJEKCIE PLANU ZARZADZANIA ŚRODOWISKIEMoraz odbędzie się publiczna dyskusja dotycząca tego dokumentu, a także uwag i wniosków złożonych do niego wcześniej lub w trakcie tego spotkania.Obwieszczenie to zostało podane do wiadomości poprzez ogłoszenie w prasie (Dziennik Polski–czasopismo o zasięgu lokalnym), wywieszenie na tablicach ogłoszeń w: PGW WP RZGW w Krakowie, Urzędzie Miasta Krakowa,Urzędzie Miasta i Gminy Wieliczka,jak również na stronach internetowych instytucji wskazanych powyżej

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3