Odpowiedzialni w szkole z ORLEN OIL. Finał wielkiej akcji i lekcja WF z Kubą Błaszczykowskim!

Akcja specjalna ORLEN OIL
Jakub Błaszczykowski i uczniowie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 105 w Krakowie
Jakub Błaszczykowski i uczniowie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 105 w Krakowie Andrzej Banaś
W Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 105 na os. Słonecznym w Krakowie 27 lutego dużo się działo. Mecz piłkarski z Kubą Błaszczykowskim, roześmiane dzieci, autografy i nagrody, a to nie wszystko. Skąd takie emocje? Nagrodziliśmy zwycięzców Konkursu „Odpowiedzialni w szkole z ORLEN OIL”. Zobacz naszą relację!

Zwycięzca konkursu, Daniel Worona, jest uczniem Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 105 w Krakowie. Dziś uhonorowaliśmy laureata, a ważną nagrodą były spotkanie i lekcja wf, połączona z treningiem piłkarskim z samym Kubą Błaszczykowskim.

Kolorowe balony, chorągiewki, pompony sprawiły, że od razu po wejściu do szkoły wyczuwało się klimat radosnego święta, ale najważniejszy był trening piłki nożnej z Kubą Błaszczykowskim. A to nie wszystkie atrakcje tego dnia! Pokaz piłkarskich trików indywidualnych, przygotowanych przez uczniów (szczególne brawa dla Arkadiusza Krotowskiego, ucznia klasy IVB) pod kierownictwem nauczycieli WF, a także sztafeta pytań: „105 pytań do Jakuba Błaszczykowskiego” maksymalnie zwiększyły emocje.

- Nigdy nie rezygnujcie z marzeń - mówił Kuba Błaszczykowski, dzieląc się swoimi doświadczeniami. - Ważne, by wytwale dążyć do celu.

Odpowiedzialni w szkole - wspólnie z ORLEN OIL

Inicjatorem akcji i fundatorem nagród była firma ORLEN OIL.

- Z przyjemnością towarzyszymy akcji, która ma duże znaczenie dla bezpieczeństwa i edukacji dzieci. Gratulujemy zwycięzcy wygranej w konkursie oraz dziękujemy za zaangażowanie i kreatywne podejście do zadania – podkreśliła Anita Wierciak-Kaperek, dyrektor Marketingu ORLEN OIL.

Konkurs „Odpowiedzialni w szkole z ORLEN OIL” był skierowany do dzieci od 7 do 15 roku życia, uczęszczających do szkół podstawowych z województwa małopolskiego.

Anita Wierciak-Kaperek, dyrektor Marketingu ORLEN OIL, gratuluje zwycięzcy, Danielowi Woronie
Anita Wierciak-Kaperek, dyrektor Marketingu ORLEN OIL, gratuluje zwycięzcy, Danielowi Woronie Andrzej Banaś

- Dziękuję również dyrekcji i kadrze nauczycielskiej za wszelką pomoc, której udzielili laureatowi - dodała Anita Wierciak-Kaperek, dyrektor Marketingu ORLEN OIL.

Dodatkowo, oprócz głównej nagrody, firma ORLEN OIL przekazała szkole płyny do dezynfekcji.

Sam na sam z Kubą Błaszczykowskim

Po uroczystym wręczeniu nagród, nastąpił najważniejszy punkt programu: Daniel Worona i jego klasa IA odbyli trening z samym Kubą Błaszczykowskim!

Nagrodą w Konkursie „Odpowiedzialni w szkole z ORLEN OIL”  był trening z Kubą Błaszczykowskim. Pierwszy z lewej Daniel Worona, laureat konkursu.
Nagrodą w Konkursie „Odpowiedzialni w szkole z ORLEN OIL” był trening z Kubą Błaszczykowskim. Pierwszy z lewej Daniel Worona, laureat konkursu. Andrzej Banaś

Co trzeba było zrobić, aby wygrać nagrody i trening z Kubą Błaszczykowskim?

Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Jak dbasz o bezpieczeństwo swoje i kolegów w trakcie sportowej rywalizacji, jakich zasad przestrzegasz i jakie masz porady dla innych, by sportowa aktywność była bezpieczna dla wszystkich?

Wyniki Konkursu „Odpowiedzialni w szkole z ORLEN OIL”. Sprawdź, kto zwyciężył!

Do redakcji przyszło wiele wspaniałych zgłoszeń. Nadesłano je w formie opisowej, jako materiały wideo, a nie brakowało również niezwykłych prac plastycznych. Kapituła miała więc nie lada orzech do zgryzienia, aby wybrać laureatów. Po burzliwych naradach, udało się wybrać zwycięzców. Oto oni:

  • 1 miejsce: Daniel Worona, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 105 w Krakowie
  • 2 miejsce: Urszula Klimczyk, Szkoła Podstawowa nr. 47 w Krakowie
  • 3 miejsce: Piotr Bolek, Szkoła Podstawowa w Białym Kościele

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Zwycięska praca Daniela Worony:

Za zajęcie miejsca pierwszego zwycięzca otrzymał:

  • koszulkę Wisły Kraków
  • piłkę z autografami piłkarzy Wisły Kraków
  • 2 bilety VIP GOLD (dla zwycięzcy i opiekuna) na dowolny mecz Wisły Kraków, rundy wiosennej

Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca laureaci zostali nagrodzeni piłką z autografami piłkarzy Wisły Kraków oraz biletami VIP GOLD (dla zwycięzcy i opiekuna) na dowolny mecz Wisły Kraków, rundy wiosennej.

ORLEN OIL produkuje najwyższej jakości oleje dla motoryzacji – PLATINUM ORLEN OIL, oleje technologiczne, przemysłowe, smary plastyczne, płyny eksploatacyjne, a także chemię samochodową i rozpuszczalniki. Odpowiadając na dynamiczne zmiany na rynku, ORLEN OIL aktywnie współpracuje z czołowymi zagranicznymi i polskimi ośrodkami badawczymi w zakresie wprowadzania do oferty nowych, wysokojakościowych produktów. Bogata oferta ORLEN OIL znajduje uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

- Nigdy nie rezygnujcie z marzeń - mówił Kuba Błaszczykowski
- Nigdy nie rezygnujcie z marzeń - mówił Kuba Błaszczykowski Andrzej Banaś

We wspólnej akcji z ORLEN OIL wziął udział Jakub Błaszczykowski, znany z działań prospołecznych piłkarz światowego formatu i były kapitan drużyny narodowej Polski, jak również Wisły Kraków.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 105 w Krakowie znajduje się na os. Słonecznym 12. Szkoła, licząca 314 uczniów, stawia na kształcenie integracyjne, promocję zdrowia w obszarach zdrowia psychicznego, fizycznego, społecznego, duchowego, kształtowanie świadomości ekologicznej społeczności szkolnej. Klasy są niewielkie, liczą ok. 20 uczniów, bo priorytetem jest tworzenie bezpiecznej szkoły przez nauczycieli, uczniów i rodziców przy współpracy ze środowiskiem lokalnym.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski