Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Krakowa

Redakcja
Na podstawie art. 17 pkt 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu przestrzennym (Dz. U. Nr 80 poz. 717 z późn. zm.) zawiadamiam o podjęciu przez Radę Miasta Krakowa Uchwały Nr XCII/1232/10 z dnia 17 lutego 2010 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Rejonu przebiegu ulicy 8 Pułku Ułanów".

O przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Rejonu przebiegu ulicy 8 Pułku Ułanów"

Obszar objęty sporządzanym planem obejmuje pas terenu dla drogi zbiorczej (dawna nazwa Trasa Nowoobozowa) łączącej ul. Kapelanka i ul. Brożka z ul. Zawiłą: trasą równoległą do ul. Lipińskiego, dalej przez skrzyżowanie ul. Magnolii z ul. Podhalańską, a następnie po śladzie ul. Obozowej i ul. Kułakowskiego do skrzyżowania z ul. Żywiecką i stąd skrótem do ul. Zawiłej. Szczegółowe granice obszaru objętego sporządzanym planem określa załącznik graficzny, dostępny również na stronie internetowej http://planowanie.um.krakow.pl/.

Zainteresowani mogą składać wnioski do wyżej wymienionego planu miejscowego. Wnioski należy składać na piśmie - w Urzędzie Miasta Krakowa, w Punkcie Obsługi Mieszkańców, w Biurze Planowania Przestrzennego, ul. Sarego 4 (Dziennik Podawczy - pok. 13), lub drogą pocztową na adres: Urząd Miasta Krakowa, Biuro Planowania Przestrzennego, ul. Józefa Sarego 4, 31-047 Kraków, w terminie do dnia 13 kwietnia 2010 r.

Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz aktualne oznaczenie nieruchomości, której dotyczy. Pomocne będzie dołączenie kserokopii wyrysu z mapy zasadniczej lub ewidencyjnej, z oznaczeniem granic terenu, którego dotyczy wniosek.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski