MKTG SR - pasek na kartach artykułów

OGŁOSZENIE

Redakcja
miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Prezydent miasta Krakowa

o przystąpieniu do sporządzania
dla obszaru w rejonie ul. Skotnicka - Działowskiego
   Na podstawie art. 17 pkt 1 oraz w związku z art. 85 ust. 2 Ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (DzU nr 80, poz. 717 z późn. zm.) zawiadamiam o podjęciu przez Radę Miasta Krakowa Uchwały nr CXVII/1079/02 z dnia 3 lipca 2002 r. w sprawie przystąpienia do sporządzania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ul. Skotnicka - Działowskiego. Granice obszaru objętego sporządzanym planem określa załącznik graficzny.
   Zainteresowani mogą składać wnioski do wyżej wymienionego planu miejscowego. Wnioski należy składać na piśmie - w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa w Biurze Planowania Przestrzennego, ul. Za Torem 22 lub drogą pocztową na adres: Urząd Miasta Krakowa, Biuro Planowania Przestrzennego, ul. Za Torem 22, 30-542 Kraków, w terminie do dnia 20 września 2005 r.
   Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy. Pomocne będzie dołączenie kserokopii wyrysu z mapy zasadniczej lub ewidencyjnej z oznaczeniem granic terenu, którego dotyczy wniosek.
   Sporządzanie planu podlega od 11 lipca 2003 r. przepisom Ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, przywoływanej na wstępie. W związku z tym wnioski do planu, złożone wcześniej - w wyniku ogłoszenia (obwieszczenia, komunikatu) opublikowanego wg przepisów poprzedniej Ustawy o zagospodarowaniu przestrzennym - powinny zostać odpowiednio: ponowione, potwierdzone, zaktualizowane lub wycofane.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski