Okna pionowe FAKRO INNOVIEW o dużych przeszkleniach

Materiał informacyjny FAKRO
Firma FAKRO od prawie 30 lat kreuje oraz wdraża innowacyjne rozwiązania stolarki otworowej. Ogromne doświadczenie w produkcji okien dachowych z drewna i aluminium pozwoliło firmie z Nowego Sącza na przeniesienie zdobytej wiedzy na okna pionowe INNOVIEW

Okna INNOVIEW to nowatorskie połączenie drewna i aluminium. Charakteryzują się doskonałą jakością i wyjątkowymi właściwościami. Aluminiowa okładzina pozwala na odizolowanie drewnianego profilu okna od niekorzystnego wpływu czynników zewnętrznych, gwarantując dużą odporność okien INNOVIEW na ekstremalne warunki atmosferyczne. Natomiast naturalne drewno od wewnątrz zapewnia ciepły klimat pomieszczenia oraz estetyczny wygląd.

Zastosowana technologia oraz odpowiednie materiały pozwalają na długoletnie użytkowanie okien drewniano-aluminiowych bez konieczności konserwacji, a najnowocześniejsze okucia firmy Siegenia umożliwiają bezawaryjne korzystanie z okien przez wiele lat. Co więcej, standardowe okucia mają właściwości antywłamaniowe w klasie RC1. Oznacza to, że wszystkie okna INNOVIEW charakteryzują się podwyższonym bezpieczeństwem użytkowym i antywłamaniowym. Możliwe jest także ich wykonanie w klasie RC2 tzn. z większą liczbą zabezpieczeń antywłamaniowych.

Okna muszą chronić dom przed stratami ciepła, dlatego bardzo ważne są ich parametry, na które duży wpływ ma zastosowany pakiet szybowy oraz szerokość profilu drewna. Okna INNOVIEW dostępne są z dwu-, a nawet trzykomorowym pakietem szybowym, natomiast profile do wyboru o szerokości 68, 78 oraz 92 mm. Im szerszy jest profil drewna i więcej komór w szybie zespolonej, tym lepsze parametry okna, które mogą być nawet na poziomie 0,68 W/m2K.

Oprócz standardowych okien pionowych w ofercie znajdują się również podnoszono-przesuwne, wielkogabarytowe drzwi tarasowe HST o dużych przeszkleniach. Okna i drzwi INNOVIEW są odpowiedzią na potrzeby współczesnego budownictwa i idealnie wpisują się w trend na duże przeszklenia.

Dzięki możliwości dostosowania formatu i kształtu okien FAKRO INNOVIEW do architektury obiektu i potrzeb inwestora można inaczej myśleć o wystroju wnętrza, wykorzystując perspektywę, widok i charakter otoczenia jako integralny element koncepcji wystroju.

Nowoczesne wzornictwo i różnorodne kolory gwarantują również idealne dopasowanie okien i drzwi INNOVIEW do bryły i elewacji budynku, a nawet otoczenia.

FAKRO to firma, która proponuje w swojej ofercie nie tylko okna dachowe i pionowe, markizy do okien dachowych i pionowych, ale także bramy garażowe i drzwi wejściowe.

Klient otrzymuje więc kompleksową ofertę od jednego producenta, a to gwarantuje pełną kompatybilność: jedną linię wzorniczą, a także spójną kolorystykę.

Zobacz i ściągnij pdf dodatku specjalnego CZYSTE POWIETRZE

Zobacz i ściągnij pdf dodatku specjalnego CZYSTE POWIETRZE

Materiał oryginalny: Okna pionowe FAKRO INNOVIEW o dużych przeszkleniach - Polska Times

Dodaj ogłoszenie