Oliwa boksuje

AS
Krzysztof Oliwa znowu zaprezentował bokserskie umiejętności, w II tercji stoczył pojedynek na pięści ze Seversonem. Oliwa powędrował na ławkę kar na 5 minut, a na lodzie przebywał raptem 3 minuty i 35 sekund. "Płomienie" zajmują obecnie 3. miejsce w Northwest Division.

NHL: Tysięczny mecz trenera Suttera

Calgary Flames z Krzysztofem Oliwa w składzie wygrali z Anaheim Mighty Ducks 6-4, odnosząc 26. zwycięstwo w tym sezonie ligi NHL.
   W Montrealu 1000. mecz w karierze trenerskiej odnotował Brian Sutter. Jego podopieczni Canadiens pokonali 6-4 Chicago.
   Wyniki: Boston - Pittsburgh 4-1, Montreal - Chicago 6-4, Calgary - Anaheim 6-4. (AS)