Opadli z sił

0-1 Haberkiewicz 44, 0-2 Wilk 67, 0-3 Rybiński 74, 0-4 Tyka 75, 0-5 Wilk 80, 0-6 Nowak 88. Sędziował Bronisław Mazur. Żółte kartki: Koćma, K. Pszyk, Ślusarek - Zapart. Widzów 50.

Podgórze II - Bieżanowianka 0-6 (0-1)

Podgórze II: Ślusarek - K. Pszyk, W. Pszyk, Dymon, Peron -Kos, Czarnecki (46 J. Pszyk), Koćma, G. Pszyk - Kwiatkowski (46 Korczyński), Łuszczyk.
Bieżanowianka: Ćwikliński - Żołnierczyk, Żurek, Zapart, Rybiński - Czekaj, Leśniak (70 Lenda), Wilk, Nawara (75 Nowak) - Tyka, Haberkiewicz.
Pierwszy kwadrans spotkania upłynął obu zespołom na wzajemnym badaniu sił. Jednak w miarę upływu czasu rosła przewaga piłkarzy Bieżanowianki. W 27 min świetną okazję do zdobycia gola zmarnował Wilk, uderzając w poprzeczkę. W odpowiedzi Dymon główkował minimalnie nad poprzeczką, a chwilę później Haberkiewicz strzelał obok słupka. Minutę przed przerwą gospodarze stracili gola "do szatni" po strzale Haberkiewicza. Po przerwie piłkarze Podgórza opadli z sił, czego efektem było pięć straconych goli. Najpierw Wilk minął zwodem obrońcę i umieścił piłkę w siatce, chwilę później po nieudanej pułapce ofsajdowej Rybiński w sytuacji sam na sam pokonał Ślusarka, a dokładnie po minucie było już 4-0 po uderzeniu Tyki. W 80 min wyróżniający się na boisku Wilk zaskoczył Ślusarka pięknym uderzeniem z ponad 20 metrów, a następnie po jego solowym rajdzie i dokładnym podaniu Nowak ustalił wynik spotkania.