Płomień Limanowaprzegrał 0:2 z Orłem Wojnarowa.

Bramki: 0:1 Cichoń 12, 0:2 Chronowski 57.

Płomień: Ł. Koza - K. Hałapa, ZawadaI, Sz. Koza, Majcher - JańczyI, Dudek (80 Rębilas), PiórkowskiI(46 K. Koza), M. GolonkaI - Musiał (69 Kęska), Haszczyc (70 Bukowiec).

Orzeł: Miłkowski - D. Nowak, Szczerba, Grzyb, OlszewskiI - Chronowski (86 T. Mędoń), SzczepanikI (46 Sus), W. FydaI, CichońI - M. Mędoń (66 P. Fyda), Jawor.

Sędziował: Robert Jopek (Nowy Sącz). Widzów: 120

Mecz rozpoczął się obiecująco dla zespołu Płomienia, ale w 3 minucie dobrej okazji nie wykorzystał Haszczyc. Ta sytuacja zemściła się na ekipie gospodarzy. W 12 min po błędzie obrońcy miejscowych, piłkę do siatki wpakował Cichoń. Płomień ruszył do odrabiania strat osiągając nieznaczną przewagę. Po zmianie stron sporo ożywienia wniósł K. Koza. Jednak w 57 minucie było już 2:0 dla gości. Ł. Koza przy próbie interwencji źle wypiąstkował piłkę, przejęli ją zawodnicy Orła i po kolejnym dośrodkowaniu w pole karne Chronowski z 5 metrów umieścił futbolówkę w siatce.