Osiedle Lawendowa 3 –...

Osiedle Lawendowa 3 – na pograniczu miasta i terenów zielonych

Materiał partnera zewnętrznego

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Osiedle Lawendowa 3 –  na pograniczu miasta i terenów zielonych
1/13
przejdź do galerii
Atrakcyjny kameralny zespół mieszkaniowy tworzą niewielkie domy jednorodzinne dające szerokie możliwości aranżacji wnętrz


Bardzo dobra lokalizacja jest jednym z najważniejszych atutów każdej inwestycji. Osiedle Lawendowa 3, budowane przez doświadczoną spółkę deweloperską Maxus, ma wiele atutów – jednym z najważniejszych jest bardzo dobre położenie, znajduje się bowiem ono w sąsiedztwie atrakcyjnych terenów wypoczynkowych m.in. parku Kościuszki z Dworkiem Białoprądnickim, doliny Prądnika, ale też i centrum miasta.

Można mieć więcej za mniej
Kompleks Osiedla Lawendowa 3 tworzy zespół domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. W inwestycji tej powstaną docelowo 84 mieszkania o pow. od 64 do 100 mkw. w 42 interesujących pod względem architektonicznym budynkach (do tej pory zrealizowane tu cztery etapy z 60 lokalami mieszkalnymi). - Potencjalny nabywca ma możliwość wyboru mieszkania na parterze z kameralnym ogródkiem lub też na piętrze – podkreśla Judyta Filo- Gumula, przedstawicielka firmy Maxus. - W przypadku tego drugiego wariantu istnieje możliwość pozyskania dodatkowej powierzchni użytkowej, dzięki adaptacji poddasza, gdzie w ponad 20-metrowej przestrzeni można zaaranżować na przykład przestronną sypialnię z łazienką.

Możliwe jest wykończenie mieszkań pod klucz
Budynki budowane są w technologii tradycyjnej z materiałów ceramicznych (pustaki Porotherm). W każdym z nich montowany jest kocioł kondensacyjny, stolarka z PVC, a podjazdy wykończone są kostką brukową. Bardzo ciekawą propozycją jest wykończenie mieszkania ,,pod klucz”.

- Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą wprowadzić się do już gotowego mieszkania, a jednocześnie chcących uniknąć czasochłonnych zakupów oraz poszukiwań godnej polecenia ekipy remontowej – podkreśla Judyta Filo- Gumula. - Wybór wykończenia przez nabywcę zapewnia wysoką jakość aranżacji, skraca czas oczekiwania na wolną ekipę wykończeniową i zapewnia szybki czas realizacji. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferujemy w swoim katalogu atrakcyjną ofertę płytek ściennych i podłogowych, paneli podłogowych, stolarki drzwiowej, czy armatury sanitarnej. Zapewniamy kompleksową usługę wykończenia wnętrz od zakupu, dostawy potrzebnych materiałów, aż po wykonawstwo i nadzoru przez cały okres trwania inwestycji. Rekomendowany przez nas zespół sprawdzonych wykonawców zapewni profesjonalną realizację wizji klientów.

Atrakcyjne, łatwe do aranżacji układy wnętrz
Architektura Osiedla Lawendowa 3 wykorzystuje rozwiązania, które sprawdziły się na poprzednich etapach inwestycji. Stonowana kolorystyka budynków oraz precyzyjnie dobrane detale idealnie wpisują się w pobliski krajobraz. Osiedle Lawendowa 3 to przemyślane i łatwe do aranżacji układy mieszkań, których właściwe usytuowanie względem kierunków świata, zapewnia dobre oświetlenie lokali światłem naturalnym. Przez cały rok oferujemy możliwość zakupu mieszkania wykończonego „pod klucz” w jednym z proponowanych przez dewelopera pakietów.

Inwestor pragnie nadać osiedlu rodzinny charakter. Dodatkowo cała przestrzeń osiedla zostanie ogrodzona, a wygodny wjazd zapewni automatycznie otwierana brama. Miejsca parkingowe zaplanowano dla każdego lokalu bez dodatkowych kosztów. Odpowiednio zachowana odległość między poszczególnymi budynkami gwarantuje niezbędną intymność przyszłym lokatorom osiedla.

Z Lawendowej wszędzie blisko
Wzrost popularności osiedlania się na granicach dużych miast sprzyja rozwojowi infrastruktury społecznej również w Zielonkach. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie, apteki oraz sklepy. Bardziej wymagający docenią bliskość sklepów wielkopowierzchniowych i centrów handlowych - stąd o krok do Makro, Ikea czy Galerii Bronowickiej.

Z osiedla łatwo jest dotrzeć m.in. do ulicy Opolskiej, która prowadzi w kierunku na Warszawę, Wrocławia i Portu Lotniczego Balice. Niezmotoryzowani mają do dyspozycji w sąsiedztwie przystanki autobusowe aż 8 linii, w tym jedną nocną. W przyszłości tu przystanek szybkiego tramwaju, który ułatwi szybki dojazd do centrum Krakowa. Dla miłośników obcowania z naturą Zielonki są doskonałym miejscem wypadowym dla wycieczek pieszych, jak i rowerowych. Amatorzy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji położony nieopodal Ojcowski Park Narodowy czy Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie.

Jerzy Marcinkowski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Załączniki (1)

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Polecamy

Egzamin gimnazjalny - trzeba się postarać

Egzamin gimnazjalny - trzeba się postarać

Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej

Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej

SPORTOWIEC MAŁOPOLSKI 2018 | Wybieramy najlepszych i najpopularniejszych sportowców

SPORTOWIEC MAŁOPOLSKI 2018 | Wybieramy najlepszych i najpopularniejszych sportowców

Od królowej przedmieścia do globalnego koncernu

Od królowej przedmieścia do globalnego koncernu