Osiem bramek Król

(PAN)
II liga piłkarek ręcznych. Szczypiornistki Cracovii bardzo chciały zrewanżować się rezerwie Ruchu Chorzów za porażkę w I rundzie, ale sztuka ta im się nie udała.

Ruch II Chorzów - Cracovia 25:21 (18:10)
Bramki dla Cracovii: Król 8, Talowska 3, Blak 2, Franczyk 2, Klima 2, Karwowska 1, Żak 1, Orłowska 1, Winiarska 1.

Młoda drużyna Cracovii walczyła dzielnie przez pierwszy kwadrans. W 15 minucie było 8:6 dla Ruchu II, w kolejnych minutach dominacja gospodyń była bardzo wyraźna.

W drugiej połowie krakowianki zagrały o wiele lepiej i choć zmarnowały kilka doskonałych okazji, to przewaga Ruchu II nie była już tak duża. Kolejny raz bardzo dobrze spisała się rozgrywająca "Pasów" Agata Król, która była najskuteczniejszą zawodniczką sobotniego meczu.