Ospali górale

RCZ
MMKS: Zborowski - Puławski, P. Gil, Witer, Różański, Pajerski - Sroka, Wilczek, Łyszczarczyk, Biela, Malinowski - Piotrowski, Talaga, Batkiewicz, Koszarek, Ł. Gil oraz T. Podlipni.

MMKS Nowy Targ - Stoczniowiec 1-3

MMKS Nowy Targ - Stoczniowiec Gdańsk 1-3 (0-2, 1-1, 0-0). Bramki - MMKS: Ł. Wilczek 34; Stoczniowiec: S. Kiedowicz 18, 36, W. Szariton 10. Kary: MMKS 6 - Stoczniowiec 6 min. Sędziował J. Chadziński z Krakowa. Widzów 800.
   Gdyby w I tercji hokeiści z Nowego Targu zagrali bardziej agresywnie, to mecz zakończyłby się ich zwycięstwem. A tak... Po pierwszej tercji nowotarżanie po strzałach graczy z Gdańska - Kiedowicza i Szaritona - przegrywali 0-2. W II tercji gospodarze zaczęli odrabiać straty. Ale ładny hokej w wykonaniu swoich pupili oglądali kibice w Nowym Targu dopiero w III tercji. Niestety - ładny nie znaczy wcale skuteczny. Najdogodniejszą okazję do strzelenia gola miał w ostatniej odsłonie meczu Biela. W 51 min nie umieścił krążka w bramce, gdy na lodzie leżał już bramkarz Stoczniowca.