Ostre strzelanie w Śmignie

(STM)
W 15 min Curyło wyprzedził miejscowych obrońców i pokonał Wiśnickiego. Dziesięć minut później A. Domagała wykorzystał zamieszanie w polu karnym, a w końcówce pierwszej połowy Żaba najpierw wyegzekwował rzut karny po faulu na M. Foszczu, a chwilę później trafił z rzutu wolnego z 30 m.

Na początku drugiej połowy miejscowi trzykrotnie wyprzedzili rywali i szybko strzelili trzy gole. W 63 min drugą bramkę dla gości zdobył strzałem z dystansu Curyło. W końcówce A. Domagała trafił z rzutu karnego po faulu na Szatce, a ten drugi zaskoczył Michalika uderzeniem z dystansu.

KS US Śmigno 8 (3)
Iskra Łęki 2 (1)

Bramki: 0:1 Curyło 15, 1:1 A. Domagała 25, 2:1 Żaba 38 karny, 3:1 Żaba 40, 4:1 M. Foszcz 51, 5:1 Kołton 55, 6:1 Żaba 58, 6:2 Curyło 63, 7:2 A. Domagała 87 karny, 8:2 Szatko 90.

Śmigno: Wiśnicki - Kilian (60 Mruk), Zając, K. Foszcz, Jarząb - A. Domagała, Żaba, Ł. Domagała (68 Roik), Świerczek (75 Kurowski) - M. Foszcz, Kołton (60 Szatko).
Iskra: Michalik - Kordek, Ciuruś, Zawada, M. Urbaś - G. Urbaś, Kołodziej, P. Budzioch, Machalski (65 M. Budzioch) - Wójcik, Curyło.
Sędziował: Adrian Niemiec. Widzów: 60.