Oświęcim. Pomóż spełnić marzenie tancerzy z formacji Elita...

Oświęcim. Pomóż spełnić marzenie tancerzy z formacji Elita New Team OCK o wyjeździe na mistrzostwa świata o Chin [ZDJĘCIA]

Monika Pawłowska

Gazeta Krakowska

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Wicemistrzowie Polski z przepustką na mistrzostwa  świata w Chinach
1/25
przejdź do galerii

Wicemistrzowie Polski z przepustką na mistrzostwa świata w Chinach ©Archiwum Elita

Formacja Elita New Team z Oświęcimskiego Centrum Kultury została wicemistrzem Polski. Ten tytuł jest przepustką do mistrzostw świata w Chinach, ale już nie biletem lotniczym. Tancerze ciężko pracują i różnymi sposobami zbierają 80 tys. zł na wyjazd. Jutro dadzą dwa taneczne show licząc na hojne datki.
W sobotę (10 listopada) o godz. 16 w sali widowiskowej Oświęcimskiego Centrum Kultury rozpocznie się koncert „Spełniamy marzenia... Elita New Team China Tour”. Wystąpią formacje taneczne Oświęcimskiego Centrum Kultury, ale również zaprzyjaźnione szkoły tańca m.in. Grawitacja Dance Academy z Oświęcimia, z Escape Dance Academy z Liszek, Werka Osińska z Grawitacji Dance Academi, która była uczestniczka pierwszej edycji programu „Mali Giganci”, a także Justyna Fatyga (tancerka formacji Elita) ze swoim partnerem Mateuszem Kaweckim, którzy na co dzień trenują w klubie Bawinek w Krakowie oraz wokaliści ze Studia Wokalnego Voicesing Joanna Kasperek-Szymonik.

Zobacz galerię

Całkowity przychód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu ośmiu par tancerzy Elity i ich trenerów do Chin. Również datki, które zostaną wrzucone do puszek oraz pieniądze ze sprzedaży kawy i domowej roboty wypieków trafią na konto tancerzy. Będzie czekać i foto-budka.

- Formacja Elita New Team OCK, uświetnia pokazami tanecznymi różne imprezy w tym charytatywne - mówi Lucyna Pasternak, mama jednej z tancerek. - Teraz sama potrzebuje finansowego wsparcia. Jeśli zechcecie im pomóc, zapraszamy do OCK – dodaje.

Umiejętności oświęcimskich tancerzy będą mogli podziwiać i wesprzeć finansowo ich wyjazd na mistrzostwa świata, także mieszkańcy Andrychowa.
Elita będzie gościem specjalnym „Latino Party Nad Basenem”, które odbywa się również w sobotę (10 listopada) o godz. 20. W związku z dużym zainteresowaniem konieczna jest rezerwacja stolików w restauracji Nad Basenem. Cena biletu 10 zł. Każdy może też przyjść i wrzucić datek do puszki.KONIECZNIE SPRAWDŹ:


FLESZ: 12 listopada wolny od pracy, ale nie dla wszystkich

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Polecamy

Kraków czy Warszawa? Odróżnisz je bez problemu? [QUIZ]

Kraków czy Warszawa? Odróżnisz je bez problemu? [QUIZ]

OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 | Kto zasługuje na ten tytuł?

OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 | Kto zasługuje na ten tytuł?

Ogłoszenia matrymonialne z dawnych lat

Ogłoszenia matrymonialne z dawnych lat

Świat może istnieć bez tytoniowego dymu

Świat może istnieć bez tytoniowego dymu