Oświęcim. Złapali dilera narkotyków. Usłyszał aż 99...

Oświęcim. Złapali dilera narkotyków. Usłyszał aż 99 zarzutów!

Zdjęcie autora materiału
Bogumił Storch

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Za handel narkotykami zatrzymanemu przez policję grozi więzienie

Za handel narkotykami zatrzymanemu przez policję grozi więzienie ©KPP Oświęcim

Oświęcimscy policjanci wpadli na trop narkotykowego dilera. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie oraz udostępnianie innym środków odurzających.
Za handel narkotykami zatrzymanemu przez policję grozi więzienie

Za handel narkotykami zatrzymanemu przez policję grozi więzienie ©KPP Oświęcim

Policjanci z Wydziału Kryminalnego oświęcimskiej komendy policji zakończyli postępowanie wobec 28 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Pracy mieli sporo, bo złapany przez nich mężczyzna działał na dużą skalę, o czym może świadczyć postawienie mu aż 96 zarzutów. Jest podejrzany o posiadanie oraz udzielanie środków odurzających.

Funkcjonariusze wpadli na trop dilera w trakcie działań mających na celu zwalczanie przestępstw narkotykowych. Funkcjonariusze ustalili, iż 28 – latek trudni się rozprowadzaniem środków odurzających na terenie Oświęcimia.

Aby zweryfikować te ustalenia funkcjonariusze przeszukali mieszkanie podejrzanego, w którym ujawnili woreczek z zawartością białego proszku. Badanie zabezpieczonej substancji potwierdziło, że jest to amfetamina, z której można było sporządzić ponad 170 porcji narkotyku. Podejrzany został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

- W trakcie dalszych czynności policjanci zebrali dowody potwierdzające, że trudnił się on rozprowadzaniem narkotyków. Miał kilku stałych klientów, którym regularnie dostarczał środki odurzające, inkasując za nie od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Policjanci postawili podejrzanemu jeden zarzut posiadania oraz 98 zarzutów udzielenia środków odurzających innej osobie - informuje Małgorzat Jurecka, rzecznik prasowy oświęcimskiej policji.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności, natomiast za ich rozprowadzanie nawet do 10 lat za kratkami.

Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Ktos podpierniczyl

Czarni Staniatki (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

Szkoda goscia I towaru!!!!!!!

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo