Otwarcie Piwnego Spa w Krakowie

Artykuł sponsorowany Piwne Spa

Dziś (1 sierpnia 2020) otwarte zostało Piwne Spa w Krakowie. Obiekt mieści się w centrum miasta na Floriańskiej 13. Można się tutaj zrelaksować i odprężyć podczas piwnych zabiegów, a także skosztować złocistych trunków.

Dobroczynne właściwości piwa

Piwo nie tylko smakuje, może być także wykorzystywane w pielęgnacyjnych zabiegach. Kąpiele piwne przyrządzane są ze specjalnego piwa kąpielowego, które zawiera słód, chmiel i droższe. Składniki te odżywiają skórę i dostarczając cennych witamin z grup B, protein, minerałów i aminokwasów. Kąpiele na bazie piwa wpływają również na stan zdrowia, poprawiają krążenie krwi i usuwają toksyny z organizmu. Relaks w Piwnym Spa znacząco poprawia samopoczucie, ma działanie uspokajające i odprężające.

Procedura kąpieli piwnej

Przed kąpielą zaleca się skorzystanie z sauny. Gorący seans rozgrzewa organizm i rozszerza pory, dzięki czemu witaminy z kąpieli lepiej wchłaniają się w skórę. Kąpiel odbywa się w wydzielonej łaźni dostępnej tylko dla uczestników jednego zabiegu. Do drewnianej balii nalewana jest ciepła woda, w której rozpuszczone zostaje piwo kąpielowe. Kąpiel powinna trwać około 30 min. Podczas relaksu można rozkoszować się naturalnym piwem warzonym wg. tradycyjnych receptur. Zapewne wzmocni to efekt odprężenia ciała. Po kąpieli przewidziany jest czas na odpoczynek na wyjątkowym sielskim łożu wyłożonym prawdziwą słomą z owsa. Ta oryginalna forma relaksu ma dodatkowe właściwości regeneracyjne.

Beernarium Piwne Spa

Powstałe w Krakowie Piwne Spa pod marką Beernarium jest drugim tego typu obiektem w Polsce. Pierwsze Beernarium powstało w 2017 roku w stolicy Tatr w Zakopanem. Odniosło tam spory sukces, z roku na rok Piwne Spa odwiedza coraz więcej gości, a na najbardziej obłożone terminy rezerwacje należy dokonywać nawet z 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Klienci cenią w Piwnym Spa kameralną atmosferę, oryginalną ofertę i serdeczną obsługę. Jak obiecuje kierownictwo marki Beernarium firma zamierza otworzyć jeszcze kilka tego typu obiektów w Polsce, a może także za granicą. Szuka również franczyzobiorców, chętnych do prowadzenia oryginalnego salonu SPA.

Dla kogo Piwne Spa?

Piwne Spa to idealne miejsce dla osób szukających chwili spokoju i relaksu niezależnie od wieku. Pobyt w Spa to chwilowe oderwanie od codzienności i otaczających problemów. Panuje tutaj wyjątkowa, spokojna atmosfera. Najczęściej Piwne Spa odwiedzają pary, ale nie tylko. Pobyt w łaźni piwnej to idealny pomysł na babski wieczór czy oryginalny wstęp wieczoru kawalerskiego.

Dodaj ogłoszenie