Pagen Gnojnik traci już tylko dwa punkty do rezerw Okocimskiego

jb
Grupa I. Goście zapewnili sobie sukces już w pierwszej połowie. W 2 min po solowym rajdzie od połowy boiska strzałem zza linii pola karnego pierwszego gola uzyskał Kleszcz.

Jadowniczanka Jadowniki - Olimpia Wojnicz 0:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Kleszcz 2, 0:2 K. Barwacz 30.
Jadowniczanka: Gurgul - Zuzia, Chudoba (65 Zapiór), Wójtowicz, Żak - Grzesik, Rojkowicz, Rydz, Mól (65 Bujak) - Kurzywilk, Kotarba (77 Stec).
Olimpia: Stefański - K. Migoń, Malisz, Radliński, Lądwik - K. Barwacz, Nowak, Kusion (90+2 H. Migoń), Hynek (80 Senderak) - Kleszcz (75 Kubis), Zamiatała (67 Orlik).
Sędziował: Mariusz Kuś (Tarnów). Widzów: 100.

W 30 min akcję Zamiatały sfinalizował natomiast K. Barwacz.

Dunajec Mikołajowice - Zorza Zaczarnie 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 Szczurek 45.
Dunajec: Sumara - Morys, Stochmal, W. Kuta, Chrapusta - Mucha, P. Bibro, Jarosz, Kociubiński (87 Piestrzyński) - Mastalerz (70 K. Bibro), Szczurek (75 Orkisz).
Zorza: Zapała - Jagiełło, Zych, Szponder, Gromadzki - Szegda, Kukuś, P. Kuta, Zegar - Płaczek, Stach (56 Iwaniec).
Sędziował: Dawid Kogut (Żabno). Widzów: 80.

Jedyna w tym spotkaniu bramka padła tuż przed przerwą, gdy Szczurek wykorzystał nieporozumienie w szeregach defensywy gości i przelobował Zapałę.

Korona Niedzieliska - Okocimski II Brzesko 1:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Kulig 65, 1:1 Machalski 70.
Korona: Szczupak - Małysa, Wróbel, K. Mazur, D. Zachara - J. Kuciel (88 A. Madej), B. Hanek, Machalski, Miszczuk - Ł. Zachara, A. Zachara.
Okocimski II: Pączek - K. Kołodziej, Kulig, Stolarz, Ryglowski - Pawlik, Kozieł, Sikora, S. Kołodziej - Gałka, Styrna (84 Piwowarski).
Sędziował: Paweł Ścieżka (Tarnów). Widzów: 35.

Goście objęli prowadzenie w 65 min, gdy Kulig leżąc, wepchnął piłkę do bramki. Pięć minut później Machalski spożytkował podanie A. Zachary, strzelając z 10 metrów w tzw. długi róg.

Macierz Lipnica Murowana - Naprzód Sobolów 2:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Mikulski 21, 2:0 Chodur 26, 2:1 Stańdo 35.
Macierz: Serafin - Goc (65 T. Motak), Adamczyk, Rogala, Kamil Urbański (75 H. Strugała) - Kokoszka, Tomkiewicz (87 Borek), Chodur, Mikulski (85 Burdak) - Krzak, Wojewoda.
Naprzód: M. Klejdysz - Sotoła, Pilch, T. Trybuła - Stańdo, P. Trybuła (80 Kmiecik), Satoła (80 Solecki), Klebert, Gajewski - Wawszczyk (60 Starkowski), Kasprzyk.
Sędziował: Andrzej Gnyla (Bochnia). Widzów: 100.

Bramki dla Macierzy padły w krótkim odstępie czasu po szybkich akcjach i strzałach Mikulskiego oraz Chodura.

Trafienie dla Naprzodu było dziełem Stańdy, który przejął piłkę po prostopadłym podaniu z głębi pola.

W 60 min mogło być 3:1, ale po strzale Krzaka z 12 metrów piłkę z bramki wybił obrońca gości.

Uszew - Pagen Gnojnik 1:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Grzyb 56, 0:2 Rubin 83, 1:2 Manelski 90.
Uszew: Pytel - Kukla, P. Pabian, Manelski, Zydroń - Rodzaj, Odroń (67 Płachta), Franczyk, Jagielski (87 Frankowski) - Kostecki, Wawryka (70 R. Pabian).
Pagen: Mariusz Konstanty - Stanuszek, Ł. Robak, Mateusz Konstanty, Rubin (80 D. Sacha) - Grzyb (85 Zając), Ulas, K. Sacha, Orłowski (88 Kopeć) - W. Górak, Gemza (49 Migacz).
Sędziował: Łukasz Kozioł (Tarnów). Widzów: 200.

Pagen objął prowadzenie po strzale w "okienko" Grzyba. Podwyższył je w sytuacji sam na sam Rubin, a wynik strzałem z rzutu wolnego z 18 metrów ustalił Manelski.

Raba Niedary- Orzeł Dębno 0:6 (0:1)
Bramki: 0:1 Kumorek 20, 0:2 M. Hamowski 50, 0:3 K. Ogar 55, 0:4 K. Ogar 65, 0:5 B. Hebda 69, 0:6 Gicala 77.
Raba: Klasa - Walas (46 Cieślik), Dąbrowski, Żelazny, K. Mączka - Paluch, Samolej, Kępa, Wymazała - Długoszewski [70], D. Mączka.
Orzeł: Urbański - M. Gurgul, K. Gurgul (76 Rudek), Wolnik - B. Hebda (78 Zdeb), Gicala, Kumorek (60 Chrapusta), Rylewicz, Siemieniec - K. Ogar, M. Hamowski (65 Kural).
Sędziował: Mariusz Stolarz (Brzesko). Widzów: 50.

W 20 min Kumorek wygrał pojedynek z Klasą. Po zmianie stron ten drugi skapitulował jeszcze pięciokrotnie.

Gospodarze kończyli to spotkanie w ośmiu (kontuzje Żelaznego i Kępy oraz czerwona kartka Długoszewskiego).

Tarnavia Tarnawa - Dunajec Zakliczyn 2:3 (0:3)
Bramki: 0:1 Steć 14 karny, 0:2 Steć 25, 0:3 B. Tokarczyk 35, 1:3 Kopanica 63, 2:3 Kopanica 75.
Tarnavia: Ziółkowski - Ochel, Panek, Karol Wójcik, Tabak - Kowalski (60 Rębilas), Mrózek, A. Klęsk (70 Weber), Kącki - Kopanica, Raś (75 Kukla).
Dunajec: Kostrzewa - Barczyk, Gwiżdż, Brzęk, Gałek - S. Tokarczyk, B. Tokarczyk, Kamil Wójcik, Steć (75 A. Wójcik) - Nosek (68 Rozpęda), M. Wójcik.
Sędziował: Michał Mrzygłód (Brzesko). Widzów: 150.

Po dwóch golach Stecia prowadzenie gości podwyższył B. Tokarczyk. Po zmianie stron trafiali już tylko gospodarze, a konkretnie Kopanica.

Tarnavia pierwszego gola zdobyć mogła już w 50 min, ale Kostrzewa obronił strzał Rasia z rzutu karnego.

FLESZ: Kiedy będzie wiosna? Zwierzęta dają sygnały.