Pechowe przegrane

PAN
Siatkarki krakowskiej Armatury przegrały pierwsze dwa mecze barażowe o miejsce w II lidze. Gospodarz pierwszych dwóch spotkań OPP Kołobrzeg wygrał 3-1 i 3-2. W II lidze zagra zespół, który wygra trzy mecze.

O II ligę siatkarek

W pierwszym pojedynku siatkarki Armatury były wyraźnie zmęczone 17-godzinną podróżą i łatwo uległy rywalkom. W drugim meczu wydawało się, że krakowianki odniosą zwycięstwo, bowiem I seta wygrały do 21, a II do 12. Na tym skończyła się dobra gra Armatury, dwa kolejne sety wygrały gospodynie do 18 i 23, a w tie-breaku 15-13.
   - Te mecze pokazały, że rywal jest do pokonania przy większym skupieniu i zaangażowaniu w grę przez cały mecz. My gramy z każdym meczem lepiej, nie sądzę, aby rywalki zdołały nas w czymś zaskoczyć. W sobotę i ewentualnie w niedzielę będziemy podejmować Kołobrzeg w Krakowie, ewentualny decydujący mecz odbędzie na terenie rywala - powiedział trener Armatury Janusz Zachara.
   Armatura: Szymska, Wójcik, Rais, Wszołek, Polak, łabuz, Kozak (libero), Węgrzyn, Klaś, Danek. (PAN)