Pechowy mecz Latały

(ŻUK)
II liga piłkarek ręcznych. Olkuszanki zakończyły sezon porażką. Nic dziwnego, przez całe rozgrywki z trudem przychodziło im zdobywanie punktów.

SPR II Olkusz – Tor Dobrzeń Wielki 25:36 (6:18)
Bramki: Latała 5, Wójcicka 5, Zub 5, Postołek 4, Leńczuk 4, Kantor 2 – Staszkie-wicz 14, Zajączkowska 6, Górka 4, Czyć 4, Kurpiella 3, Koc 2, Drej 1, Marciniszyn 1, Danowska 1.

Wydawało się, że to może być najgorsze spotkanie SPR II Olkusz w bieżących rozgrywkach – po kwadransie przegrywał bowiem 0:9. Wtedy bramkę zdobyła Wójcicka i miejscowe zaczęły grać trochę lepiej. Do przerwy zdołały rzucić jednak tylko sześć goli i potem mogły już walczyć tylko o uniknięcie kompromitacji.

Druga połowa była lepsza w ich wykonaniu. Pechowo zakończyła udział w tym meczu Agata Latała, która nieszczęśliwie upadła na kolano w 52 min i nie mogła już kontynuować gry.