Pewna wygrana MTS

PAN
II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH. W rozegranym awansem meczu MTS Chrzanów rozgromił rezerwy mistrza Polski. MTS Chrzanów - Vive II Kielce 43:26 (22:14)

Bramki dla MTS Chrzanów: Cupisz 9, Rola 7, Kirsz 6, Zacharski 5, M. Skoczylas 5, Żydzik 5, Dęsoł 2, Stroński 2,   Madeja 1, Książek 1.

Obie drużyny zdecydowały się na grę w sobotę, ponieważ od najbliższego piątku ich zespoły juniorów walczyć będą o awans do półfinału mistrzostw Polski.

Początek meczu należał do przyjezdnych, którzy pierwsi zdobyli bramkę i prowadzili do 6 minuty. Potem z każdą minutą rosła przewaga gospodarzy, którzy lepiej rozgrywali i wykorzystywali swoją przewagę fizyczną. Od 15 minuty przewaga podopiecznych Leszka Wójcika rosła i pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem MTS różnicą 8 bramek.

W II połowie gospodarze przyspieszyli grę i po kilkunastu minutach było jasne, że dwa punkty zostaną w Chrzanowie. - Po kiepskim w naszym wykonaniu ostatnim meczu, teraz zespół zagrał dużo lepiej, ale trzeba pamiętać, że Vive II to ekipa oparta na młodzieży, która w II lidze gra szkoleniowo - powiedział po meczu trener MTS Chrzanów Leszek Wójcik.

Od piątku do niedzieli w Chrzanowie odbywać się będzie ćwierćfinałowy turniej mistrzostw Polski juniorów. Rywalami MTS będą Agrykola Warszawa, Gwardia Opole i Azoty Puławy. (PAN)