Pewne zwycięstwo wicelidera

(STM)
W pierwszej połowie gra toczyła się przy lekkiej przewadze Pagenu, ale jedyną bramkę zdobył Ulas strzałem z 12 m finalizując podanie Hajdugi.

Na 2:0 podwyższył w 59 min Grzyb wykorzystując dośrodkowanie Migacza. W 68 min Grzyb zagrał do Hajdugi, a ten wygrał w sytuacji sam na sam z A. Pinasem. Dwie minuty później centrę Konstantego, "główką" na bramkę zamienił Ulas.

Goście jedynego gola zdobyli w 75 min, gdy Grajdura strzałem z pola karnego zamknął centrę ze skrzydła. Wynik ustalił 4 minuty później Hajduga, uderzeniem z pola karnego.

Pagen Gnojnik 5 (1)
Ikar Odporyszów 1 (0)

Bramki: 1:0 Ulas 45, 2:0 Grzyb 59, 3:0 Hajduga 68, 4:0 Ulas 70, 4:1 Grajdura 75, 5:1 Hajduga 79.

Pagen: Lis - Stanuszek (65 Sacha), Wawryka, Ł. Robak - D. Robak, Hajduga (80 Przepiórka), Grzyb, W. Górak[78], KonstantyI - Migacz (70 Rubin), Ulas.
Ikar: A. Pinas - Nieroda, Kijowski, Konieczny - A. Mikulec (74 Grajdura), Stachura, Sendor, M. Koziński, T. Koziński - M. MikulecI (55 Tapa), Daniel (73 Woźniak).
Sędziował: Michał Sułek(Bochnia). Widzów: 150.