Pięć bramek Dalinu

PAN
PIŁKA NOŻNA. Po raz piąty piłkarze Dalinu i Orła Myślenice spotkali się na noworocznym derbowym meczu. Wygrał Dalin 5:1 (3:0).

Piłkarzy obu drużyn przywitał burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Maciej Ostrowski, życząc obu klubom sukcesów w 2014 roku. Przybyło sporo kibiców, którzy stworzyli bardzo miłą atmosferę na trybunach.

Na boisku przewagę mieli gracze trzecioligowego Dalinu. W 23 minucie na listę strzelców wpisał się Maciej Mizia, a przed przerwą bramkarza Orła zaskoczyli jeszcze Mateusz Mistarz i Damian Lepiarz, który pewnie wykorzystał rzut karny. Ten sam zawodnik po przerwie jeszcze raz wpisał się na listę strzelców, a piątą bramkę dla gospodarzy zdobył Andrzej Biel. Honorowego gola dla Orła zdobył Mateusz Mistarz.