Pierwsza wiosenna wygrana Iskry

(STM)
Kibice w Łękach doczekali się na pierwsze w tej rundzie zwycięstwo swoich ulubieńców.

Bohaterem pierwszych minut był Wójcik. W 12 min dostał piłkę na 20. metrze i zaskoczył Pieniądza strzałem przy słupku. W 30 min wykorzystał natomiast podanie Curyły i z 7 metrów podwyższył na 2:0. W 40 min Gromadzki przejął prostopadłe podanie, minął Michalika i skierował piłkę do pustej bramki. Odpowiedź miejscowych była bardzo szybka. W 42 min Machalski dostał podanie na lewe skrzydło, podciągnął z piłką i płaskim strzałem przy dalszym słupku ustalił wynik do przerwy.

Po zmianie stron padła tylko jedna bramka. W 73 min Flądro przeprowadził akcję prawą stroną boiska i zacentrował na 7. metr, a po główce Machalskiego piłka trafiła pod poprzeczkę. Wygrana Iskry mogła być jeszcze efektowniejsza, ale w ostatnim kwadransie dwóch bardzo dobrych okazji nie wykorzystał Curyło.

Iskra Łęki 4 (3)
Victoria Koszyce Małe1 (1)

Bramki: 1:0 Wójcik 12, 2:0 Wójcik 30, 2:1 Gromadzki 40, 3:1 Machalski 42, 4:1 Machalski 73.

Iskra: Michalik - Kordek, Zawada, Mika - M. Urbaś, P. Budzioch, Kołodziej (73 M. BudziochI), G. Urbaś (55 Flądro), Machalski - Wójcik (67 Ciuruś), Curyło.
Victoria: Pieniądz - Rybak, Reszczyński, M. Cichy - Jarosz, Jabłoński, Miś, Gromadzki, Sołtys - Chudyba, Ślusarski.
Sędziował: Andrzej Gnyla (Bochnia). Widzów: 100.