Pierwsza Wola Batorska

PAN
Wola Batorska wystąpiła w składzie: Michał Langner, Jacek Przęczkowski, Jacek Wadowski, Tomasz Kmiecik, Stanisław Wilk, Robert Smołka.

W hali w Zielonkach rozegrany został siódmy piłkarski turniej amatorskich drużyn organizowany przez nasza redakcję oraz Małopolskie TKKF. W zawodach zwyciężył zespół Woli Batorskiej, który w finale pokonał Azory 4-3. W meczu o trzecie miejsce Bielany pokonały Feniks 3-2. Kolejny turniej odbędzie się w weekend, 7-8 lutego w hali w Zielonkach. Zapisy przyjmowane są od dziś do czwartku 5 lutego w siedzibie MTKKF, ul. Lenartowicza 14, tel. 633-26-62.
   Klasyfikacja po VII turniejach: 1. Wola Batorska 177 pkt, 2. Oświecenia 116 pkt, 3. Volvo 113 pkt, 4. Azory 112 pkt, 5. ZIS Gaszyńscy 94 pkt, 6. Stalowe 92 pkt, 7. Kupczyk 78 pkt, 8. Oświecenia I 77 pkt, 9. Orły 69 pkt, 10. Bielany 64 pkt. (PAN)