IV liga małopolska - wschód
Okocimski
19
51
55-11Glinik
20
44
41-15Unia
19
35
31-19Orzeł
19
31
32-26Lubań
19
30
30-27Poprad
19
29
19-22Tuchovia
19
28
28-22Sandecja II
18
27
30-25BKS
19
25
33-29Wolania
19
24
30-36Tarnovia
20
23
24-30Łosoś
19
22
28-37Victoria
20
22
25-38Dunajec
19
21
28-32Malinex
19
16
22-30Strażak
19
4
16-73
IV liga, Bielsko-Biała
Grunwald Ruda Śląska -**Pasjonat Dankowice 4-0 (1-0) Kasprzyk 23, 47 i 80 (z karnego), Zajdel 70; BKS Bielsko-Biała -**Przyszłość Rogów 3-1 (0-0) Trzop 49, Bogdan 61, Papatanasiu 85 - Kuś 90; Unia Racibórz -**LKS Łąka 1-1 (0-0) Podolak 87 - Praszelik 65 (samob.); AKS Mikołów -**Gwiazda Skrzyszów 1-0 (0-0) Piekarz 85 (karny); Czarni Góral Żywiec -**Odra II**Wodzisław 4-3 (4-0) Koźmiński 8 i 26, Rumiński 22, Bąk 45 - Świerzyński 70 i 78, Albingier 74; Beskid Skoczów -**Koszarawa Żywiec 2-0 (1-0) Zdolski 12, Sornat 63; Polonia Marklowice -**Polonia Łaziska 1-1 (1-1) Halszka 44 - Lorens 15; Energetyk ROW Rybnik -**Victoria Jaworzno 3-2 (0-1) **Szewieczek 52, Kostecki 76 i 79 - Twardawa 22, Jarząbek 57.
BKS
22
49
49-20Koszarawa
22
44
39-17Jaworzno
22
44
37-22Ruda Śl.
22
42
51-29ROW Rybnik
22
37
45-40Rogów
22
34
36-32Skoczów
22
30
28-27Pasjonat
22
29
32-35Odra II
22
28
37-31Marklowice
21
28
33-35Łaziska
22
26
28-28LKS Łąka
21
25
26-40Skrzyszów
22
23
26-37Czarni Góral
22
22
29-45Mikołów
22
15
23-46Racibórz
22
12
22-57
V liga, Kraków
Bronowianka -**Skalnik Trzemeśnia 3-1 (1-1), Piwowarski 72, 87, Pyla 18 - B. Makselon 45, Wawel -**Radziszowianka 2-0 (0-0), Nowak 84, Wojdała 90; Skawinka -**Gościbia Sułkowice 1-0 (1-0), Bodzioch 29; Błękitni Modlnica -**Górnik II**Wieliczka 2-0 (1-0), Słupek 27, Szymczyk 78; Tramwaj -**Pogoń Miechów 1-1 (1-1), Wojsa 23 - Kosałka 15; Świt Krzeszowice -**Płomień Jerzmanowice 1-3 (1-2), Gawęcki 11 - Kwater 17, Kwiatkowski 34, Grzebinoga 78; Pogoń Skotniki -**Iskra Krzęcin 1-1 (0-1), Przemysław Domański 66 - Mikołajczyk 32; Wróblowianka -**Wieczysta 1-2 (0-1)**, Nogieć 64 - Liszka 15, Ciba 44.
Iskra
21
44
36-22Płomień
21
43
55-29Tramwaj
21
42
47-29Gościbia
21
40
39-22Górnik II
21
34
39-23Błękitni
21
32
27-39Wróblowianka
20
31
30-22Skawinka
21
29
30-26Świt
21
26
37-32Pogoń S.
20
25
21-23Wieczysta
21
24
19-20Wawel
21
24
21-29Bronowianka
21
21
23-45Pogoń M.
21
20
21-32Skalnik
20
16
24-47Radziszowianka
20
11
19-49
Nowy Sącz - V liga
LKS Uście Gorlickie -**Grybovia/Pruszyński Grybów 0-0. Biegoniczanka Nowy Sącz -**Orkan Raba Wyżna 4-0 (2-0); Borkowski 80, 85, Kuźma 5 (rzut karny), R. Liber 40. LKS Jodłownik -**Jutrzenka Zakopane 4-1 (1-0); Wojtas 43, 70, Malec 46, Stokłosa 89 - Jaszewski 65. Orkan Szczyrzyc -**Limanovia 2-1 (0-1); Miśkowiec 51, 90 - Duchnik 30. Turbacz Mszana**Dolna**-**Magda/Moduł Zagórzany 4-2 (1-0); Sochacki 12, 57, Olesiak 81 (rzut karny), Knapczyk 83 - Kogut 59, Czyżykiewicz 85 (rzut karny). Zawada Nowy Sącz -**Watra Białka Tatrzańska 1-1 (1-0); Rosiek 42, Gałdyn 51. Sokół Stary Sącz -**Gród Podegrodzie 2-1 (1-0); Zwoliński 35, J. Sobonkiewicz 76 - Gródek 86 (rzut karny). Gorce Kamienica -**Skalnik/Bogdański Kamionka Wielka 0-2 (0-1); Szabla 25, K. Ziobrowski 58. Helena**Nowy Sącz -**Hart Tęgoborze 1-2 (0-1)**; Sz. Baran (samobójcza) 65 - Olszewski 2, Joniec 75 (rzut karny).
Orkan Sz.
21
48
47-14Skalnik
21
43
56-20Biegoniczanka
22
43
53-26Hart
21
40
51-29Jodłownik
22
40
35-17Limanovia
20
37
34-19Grybovia
21
34
33-26Moduł
22
28
31-35Watra
22
28
35-41Helena
22
28
34-40Gród
21
27
31-27Uście G.
22
26
27-35Jutrzenka
21
26
31-49Sokół
21
25
28-43Zawada
21
24
32-45Orkan R.W.
21
20
23-52Gorce
22
13
20-60Turbacz
21
12
23-46
V liga Tarnów
Bruk-Bet Nieciecza -**Gosłavia Gosławice 7-0 (4-0), Nagórzański 83, 86, Kozaka 4, Dzierżanowski (k) 10, Mikoś 25, G. Biedroński 35, Bogusz 54; Ciężkowianka Ciężkowice -**Rylovia Rylowa 1-2 (1-0), Kotul 10 - Dzieński 46, M. Handzlik (k) 75; Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska -**KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-1 (0-0), Buras 62; Dunajec Zakliczyn -**Polan Żabno 1-2 (0-1), Motak 87 - R. Urban 9, Hołda 80; Novi Jodłówka -**Skrzyszovia Skrzyszów 0-2 (0-1), Więckowski 43, Kołbasiuk 60; Pagen Gnojnik -**Metal-Gawro Tarnów 2-1 (0-1), Seidler 56, Rubin 89 - Urasiński 38; Wietrzychowice -**Nowa Jastrząbka 1-1 (1-1), Liro 20 - Bień 25; Wisła Szczucin -**Ikar Odporyszów 3-1 (1-0)**, Knaga 21, Jacek Będkowski 53, Jarosław Będkowski (k) 79 - Lustofin 55.
Polan
21
60
63-16Bruk-Bet
21
56
77-12Rylovia
21
41
43-22Pagen
21
38
30-25Wisła
21
37
47-29Metal
21
36
36-16Szreniawa
20
35
40-27Ikar
20
26
30-37Gosłavia
21
23
23-50Dunajec
21
21
23-46Novi
20
20
23-42Skrzyszovia
21
19
25-43Nowa J.
20
15
27-42Wietrzychowice
21
14
14-46Dąbrovia
21
13
25-53Ciężkowianka
19
11
20-40
V liga, Wadowice
Błyskawica Marcówka -**Orzeł Balin 0-1 (0-0) Burbeło 77; Janina**Libiąż -**Nadwiślanin Gromiec 1-0 (1-0) Przebinda 2; Kalwarianka -**Górnik Brzeszcze 0-1 (0-1) Miś 19; Unia Kwaczała -**Hejnał Kęty 0-0; Znicz Sułkowice Bolęcina**-**Beskidy Andrychów 0-1 (0-0) Kokoszka 75; Iskra Brzezinka -**Skawa Wadowice 1-0 (0-0) Jończyk 90; Babia Góra Sucha Beskidzka -**Stanisławianka 3-2 (0-1) S. Starowicz 72, Ścieszka 76, Cichy 80 - Koziołek 22, J. Koczur 47; Iskra Klecza Dolna**-**Halniak Maków Podhalański 3-4 (0-1) **K. Błachut 73, Rusek 79, Marek 82 - Kroczek 5, 66 i 75, Śmiglarski 86; Emalia Olkusz - Przeciszów 1-0 (1-0) Juszczyk 5.
Andrychów
22
54
57-8Brzeszcze
22
49
51-18Marcówka
22
48
40-15Wadowice (s)
22
41
44-21Przeciszów
22
37
40-30Libiąż
22
37
34-26Olkusz (b)
22
36
37-31Maków P.
22
32
28-28Brzezinka (b)
22
31
34-30Sułkowice (b)
22
30
37-33Balin
22
29
34-36Gromiec
22
25
27-40Kęty
22
24
22-32Babia Góra
22
20
33-61Klecza
22
19
23-39Kwaczała (b)
22
19
24-49Stanisławianka
22
16
30-59Kalwarianka
22
6
16-55
V liga, Bielsko-Biała
Wilamowice -**Koszarawa II**Żywiec 1-0 (1-0); MRKS Czechowice-Dziedzice -**Kuźnia Ustroń 1-2 (0-0); Bestwina**-**Rekord Bielsko-Biała 3-0 (3-0); Czaniec -**Sokół Zabrzeg 1-1 (0-0); Orzeł Łękawica -**Soła Kobiernice 1-0 (1-0); Morcinek Kaczyce -**Wyzwolenie Simoradz 0-0; Skałka Żabnica -**Przełom Kaniów 1-0 (0-0); Podbeskidzie II**Bielsko-Biała -**Zapora Porąbka 1-0 (0-0).**
Żabnica
21
56
62-18Czaniec
21
48
52-14Zabrzeg
21
45
51-24Porąbka
21
40
39-20Podbeskidzie II
21
32
25-21Bestwina
21
30
27-32MRKS
21
26
35-27Rekord B-B.
20
26
28-28Ustroń
20
26
31-37Kaczyce
19
25
21-30Wilamowice
20
22
26-41Łękawica
20
21
19-32Simoradz
21
17
32-50Koszarawa II
21
17
17-37Kaniów
21
15
15-34Kobiernice
21
10
11-46
Klasa A, Kraków
Grupa I: Niedźwiedź -**Hutnik II**0-0; Grębałowianka -**Sokół Kocmyrzów 0-2 (0-2), Krzyżanowski 60, Bodzioch 81; Zelków -**Wanda Nowa Huta 3-2 (0-1), Wiatr, Gurbiel, Twardosz - Bobela, Biela; Tramwaj II**-**Bibiczanka 0-3 (0-2), Nowak 44, 79, Krasnoszczuk 6 (gol samobójczy); Szreniawa Koszyce -**Błyskawica Wyciąże 4-0 (1-0), Burliga 20, 65, Budka 75, Zieliński 81; Zieleńczanka -**Partyzant Dojazdów 2-0 (0-0), Dudek 71, 77; Nadwiślan -**Tonianka 0-1 (0-1), R. Molik 4; Kosynierzy Łuczyce -**Dragon Szczyglice 2-3 (0-1),** Osika 70, Marzec 75 - M. Zieliński 30, Marona 78, 81.
Bibiczanka
20
37
48-37Szreniawa
20
36
40-25Sokół
20
35
42-30Hutnik II
19
34
35-23Grębałow.
20
34
32-23Nadwiślan
20
33
33-27Zelków
20
30
48-26Dragon
20
30
41-32Partyzant
20
29
29-36Zieleńcz.
20
26
30-30Kosynierzy
20
22
31-34Błyskawica
20
22
31-38Tramwaj II
19
22
24-36Tonianka
20
19
19-32Niedźwiedź
20
17
20-51Wanda
20
16
23-45
Grupa II: Borek -**Cedronka Wola Radziszowska 1-0 (1-0), Zając 35; Pozowianka -**Lotnik Kryspinów 1-4 (0-1), Malinowski 85 - Będkowski 52, 70, A. Rusin 42, Zygmunt 80; Prokocim -**Zwierzyniecki 2-2 (2-0), Tympalski 27, Małecki 29 - Treszczyński 65, Kowalik 90; Liszczanka -**Wisła Jeziorzany 3-0 (3-0), M.Wyroba 9, Sotwin 12, 43; Dąbski -**Armatura 0-3 (0-1), Klim 43, Ławrowski 55, Kwater 75; Opatkowianka -**Victoria 2-1 (1-0), Ł. Dulemba 35, M. Dulemba 76 - Mielcarz 86; Garbarnia II**-**Wiślanie Jaśkowice 1-1 (1-1), Kosmal 10 - Dąbrowski 25; Bieżanowianka -**Piast Wołowice 1-2 (1-0),** Polak 43 - Budziaszek 46, P. Zelek 90.
Wiślanie
19
44
53-17Lotnik
20
42
61-34Cedronka
20
40
35-20Borek
18
38
36-22Garbarnia II
20
36
61-33Bieżanow.
20
32
33-25Pozowianka
20
31
37-31Victoria
20
28
37-40Zwierzyn.
19
25
32-27Piast
20
25
34-47Prokocim
20
24
28-38Armatura
20
20
33-41Liszczanka
20
20
32-44Dąbski
20
19
31-42Opatkow.
20
17
29-53Wisła
20
3
21-83
Grupa III: Nadwiślanka Nowe Brzesko -**Złomex Branice 0-0; Promień Zakrzowiec -**Wawrzynianka 1-2 (1-1), Błoński 33 - Król 10, Orzechowski 81; Śledziejowice -**Wiarusy Igołomia 3-3 (2-1), Michalczyk 1, 33, Bęben 90 - Satoła 10, 65, Dębski 74; Strażak Kokotów -**Wolni Kłaj 1-1 (1-1), Piskorz 19 - Cieslak 3; Węgrzcanka -**Czarni Staniątki 2-3 (2-2), Ołowski 15, Łaciak 23 - K. Łach 9, Klima 31, Kordyl 48; Wiślanka Grabie -**Czarnochowice 3-0 **walkower.
Wawrzyn.
19
35
35-33Piłkarz
19
34
46-29Wiślanka
19
34
35-23Wiarusy
19
31
38-23Nadwiślanka
19
31
34-22Śledziej.
19
30
43-26Złomex
19
29
27-30Promień
19
26
32-31Strażak
19
24
25-28Czarni
19
22
33-56Czarnoch.
19
21
26-38Węgrzcanka
19
20
23-30Legion
19
20
34-41Wolni
19
13
19-42
Grupa IV: Beskid Tokarnia -**Krakus Swoszowice 2-2 (1-1), Bekas 12, Mizera 60 - Suder 35, Majka 90; Topór Tenczyn -**Raba Dobczyce 0-3 (0-1), A. Piwowarczyk 26, 48, M. Ładyga 89; Zielonka Wrząsowice -**Pasternik Ochojno 2-1 (1-1), Sroka 5, Turcza 67 - Szczygieł 32; Sęp Droginia -**Jordan Zakliczyn 0-0; Gdovia -**Mogilany 0-2 (0-1), Sarga 37, Łopata 52; Pcimianka -**Tempo**Rzeszotary 5-1 (3-0), Bryl 10, Juszczak 23, Gawor samobójcza 28, Gancarczyk 63, Juszczak 86 - K. Burda 82; Grodzisko Raciechowice -**Dziecanovia 0-3 (0-1),** Rozwadowski 27, Sowa 70 (karny), Jurkiewicz 78 (karny).
Mogilany
17
43
57-12Pcimianka
17
35
46-23Jordan
17
30
31-20Raba
17
28
30-22Gdovia
16
27
27-22Pasternik
17
27
22-22Krakus
17
26
37-25Sęp
18
25
25-28Topór
17
23
26-34Tempo
18
23
27-40Beskid
18
14
23-31Dziecanovia
18
13
20-45Zielonka
17
12
18-42Grodzisko
16
9
21-47
Klasa A, Tarnów
Grupa I: Orzeł Cikowice -**Wisła Grobla 1-3 (1-0), K. Piński 3 - Leśniak 54, 90, Gadawski 83; Piast Łapanów -**Macierz Lipnica Murowana**1-0 (1-0), Bzdyl 11; Błękitni Krzeczów -**Raba Książnice 0-1 (0-1), Stanisz 34; Błyskawica Proszówki -**Tarnavia Tarnawa 4-2 (1-1), Stróżyński 12, 75, Piwowarczyk 52, Majka (sam.) 78 - Koza 37, Wójcik 48; Górnik Siedlec -**Rzezawianka Rzezawa 1-2 (1-1), Kucharski 24 - Ferens 38, 64; Naprzód Sobolów -**Czarni Kobyle 2-2 (2-0), Sotoła 17, Duda 22 - A. Cholewa 53, 90; Żubr Gawłówek -**Drwinka Drwinia 2-1 (0-1)**, Kaźmierek 50, Mikulski 60 - B. Nowak 42.
Wisła
17
47
61-12Piast
18
42
57-22Żubr
18
34
36-18Błyskawica
18
28
33-38Czarni
18
26
30-24Naprzód
17
25
30-26Rzezawianka
18
25
27-37Górnik
18
24
30-31Raba
18
22
23-37Drwinka
18
21
29-37Orzeł
18
18
29-45Tarnavia
18
18
18-47Macierz
18
15
30-36Błękitni
18
14
14-37
Grupa II:**Arkadia Olszyny -**Temida Złota 1-3 (1-2), Sady 8 - Malisz 28, 44 (k), Mazgaj 75; Olimpia Kąty -**Jadowniczanka Jadowniki 2-1 (0-1), S. Kukla I 50, 55 - Maksimczyk 9; Dunajec Mikołajowice -**Victoria Porąbka Uszewska 0-1 (0-0), Jabłoński 78; Iskra Łęki -**Sokół Maszkienice 2-0 (1-0), Czarnik 12, Razmus 87; Jasień Brzeski -**Iva Iwkowa 2-1 (1-0), Wojkowski 36, Duch (k) 87 - Ł. Jasnos 79; Olimpia Wojnicz -**Uszew 5-0 (3-0), Nowak 1, 25, 39, Gołąb 77, Sznajder 88; Sokół Borzęcin Górny -**Olimpia Bucze 1-2 (0-2)**, Chmura 90 - Kulka 12, K. Przybysławski 25.
Dunajec
18
46
39-12Olimpia W.
18
42
42-15Olimpia K.
18
39
43-13Victoria
18
38
53-33Iskra
18
35
31-23Temida
18
23
41-34Arkadia
18
22
32-39Iva
18
21
25-23Jadowniczanka
18
19
28-27Sokół B.
18
18
37-42Jasień B.
18
17
23-47Uszew
18
16
25-39Sokół M.
18
11
20-51Olimpia B.
18
9
17-58
Grupa III: Orzeł Lisia Góra -**Unia Les-Drób Niedomice 1-0 (1-0), Olszówka (k) 44; Polan II**Żabno -**Radłovia Radłów 1-2 (0-1), Jachimek 73 - Smoleń 17, J. Cnota 86; Brzezówka -**Łukovia Łukowa 1-1 (1-0), Budzyna 35 - A. Długoń 61; Nadwiślanka Wola Rogowska -**Łęgovia Łęg Tarnowski 4-0 (1-0), Zabiegała 2, 67 - Skrzyński 58, 74; Powiśle Bolesław -**Olimpia Zabawa 3-1 (1-0), Kaczówka 19, 62, 76 - G. Baran 53; Unia Gorzyce -**Iskra Tarnów 0-2 (0-1), Z. Krzemiński 27, Kozioł 49; Victoria Szarwark -**Olesno 1-0 (1-0)**, Bąba 68.
Radłovia
17
47
54-17Łukovia
17
41
65-24Iskra
17
40
34-17Unia N.
17
30
26-21Powiśle
16
26
32-32Brzezówka
16
25
33-28Nadwiślanka
17
25
34-31Orzeł
16
23
32-25Olimpia
17
15
40-51Polan II
16
15
28-39Olesno
17
15
26-39Łęgovia
17
14
17-40Unia G.
17
8
15-38Victoria
17
6
22-56
Grupa IV: Błękitni Tarnów -**Tarnovia II**1-3 (0-3), Wzorek 85 - Koziołek 1, 20, Surman 33; Zorza Zaczarnie -**Radar Łętowice 1-0 (1-0), M. Stach 23; Jutrzenka Wierzchosławice -**Huragan Buchcice 0-1 (0-1), Bachula 27; Pogórze Pleśna -**Burzyn 2-0 (2-0), Szymański 30, M. Jachim (k) 38; Spółdzielca Grabno -**Radlna**4-0 (3-0), R. Kuboń 7, 39, W. Kuboń 16, Morys 80; Szynwałd -**Ryglice 2-1 (0-1), A. Mazur 60, Z. Stańczyk 90 - D. Kozak 22; Victoria Koszyce Małe -**Pogoria Pogórska Wola 1-3 (0-1)**, Przybyło 49 - Hebda 60, 89, S. Kapustka 35.
Tarnovia II
18
41
50-25Pogórze
18
35
29-18Pogoria
18
34
45-26Ryglice
19
34
40-32Radlna
18
33
43-29Radar
18
26
37-35Spółdzielca
19
24
35-29Burzyn
18
23
34-33Huragan
18
22
25-36Szynwałd
18
21
32-36Zorza
19
21
30-40Błękitni
19
19
24-33Victoria
18
15
21-39Jutrzenka
18
8
16-50
Klasa A, grupa nowosądecko-gorlicka
LKS Korzenna**-**KS Biecz 1-1 (1-1); Nalepa 28 (rzut karny) - Wszołek 34. LKS Szymbark -**LKS Stróżówka 1-4 (1-2); Spólnik 5 - Filar 35, 72, 80, Ziółkowski 25. LKS Świniarsko -**Librantovia Librantowa 2-1 (2-1); Turski 16 - Pasiut 17, Leśniak 25 (rzut karny). Orzeł Wojnarowa -**Zuber Krynica 1-0 (0-0); Biskup 71. KS Bobowa -**Przełęcz Tylicz 1-0 (1-0); Klimek 5. LKS Ropa -**Amator Paszyn 1-3 (0-2); Smoła 65 - Sikorski 22, 60, Kożuch 40. Jedność Nowy Sącz -**Nafta Kryg 7-1 (5-0)**; Poręba 1, 8, 10, 22, Bochenek 15, Drożdż 52, Ożóg 72 - M. Karp 90.
Biecz
17
41
41-20Jedność
17
35
42-18Świniarsko
17
34
34-19Orzeł
17
33
37-23Bobowa
17
29
28-15Przełęcz
17
28
43-23Ropa
17
24
24-33Zuber
17
22
21-20Librantovia
17
18
29-30Korzenna
17
17
21-28Nafta
17
14
23-52Amator
17
13
24-34Stróżówka
17
13
20-34Szymbark
17
11
17-55
Grupa nowosądecko-limanowska
Zalesianka Zalesie -**Ogniwo Piwniczna**1-1 (1-1); A. Sopata 22 - T. Izworski 5. Witów Mszana**Górna**-**Barciczanka 1-3 (1-2); Kozera 30 - M. Marczyk 20, Lulek 39, Dorula 55. Laskovia Laskowa -**KS Tymbark 0-3 (0-0); Ł. Ryś 69, Wiewiórski 82, T. Sułkowski 86. Poprad Rytro -**Nawoj Nawojowa 1-0 (0-0); G. Dziedzina 89 (rzut karny). Jaworzanka Jaworzna**-**AKS Ujanowice 1-0 (0-0); S. Uryga 70. Dobrzanka Dobra -**Sokół Słopnice 1-2 (1-1); Drożdż 15 - Gargas (samobójcza) 40, Palacz 70. Start Nowy Sącz -**Zyndram Łącko 1-1 (1-0);** Hebda 26 - Ł. Kutwa 90 (rzut karny).
Barciczanka
16
46
45-8Tymbark
16
41
40-10Sokół
17
31
32-18Zyndram
17
24
38-32Ujanowice
17
23
29-25Laskovia
17
23
34-38Poprad
16
22
27-26Witów
17
20
35-45Start
16
20
24-39Jaworzanka
16
18
17-23Nawoj
17
18
20-27Ogniwo
17
18
28-36Dobrzanka
16
14
26-36Zalesianka
17
9
29-61
(JH)
Klasa A, Podhale
Przełęcz Łopuszna**-**Lubań Tylmanowa 1-1 (1-1), Galik 23 - Kurnyta 6. Trzy Korony Sromowce N. -**Jordan Jordanów 3-1 (1-0), K. Pierwoła 22, W. Waradzyn 68, Grywalski 78 karny - Karkuła 74. Orawa Jabłonka -**ZKP Zakopane 0-0. Szarotka Nowy Targ -**Wierchy Rabka 2-2 (2-1), Krauzowicz 6, Bazuń 42 - Majerski 35, Leśniak 85. Poroniec Poronin -**ZDR Frydman 1-0 (0-0), Papież 75. LKS Szaflary -**Dunajec Ostrowsko 3-1 (3-0), Mrugała 2, Łukaszczyk 9, Kasperek 18 - Pędzimąż 90 karny. Czarni Czarny Dunajec -**Wiatr Ludźmierz 0-1 (0-0), **Kwak 65.
Szaflary
15
31
36-19Szarotka
15
29
38-20Dunajec
15
26
42-24Orawa
15
26
33-20Czarni
15
24
21-22Lubań
15
24
30-32Jordan
15
23
44-29ZOR
15
23
30-25ZKP
15
23
20-29Przełęcz
15
17
23-26Poroniec
15
16
20-31Trzy Korony
15
16
21-41Wierchy
15
11
12-31Wiatr
15
9
15-35
Klasa A, Wadowice
Cedron Brody -**Jubilat Izdebnik 0-1 (0-0): Oremus 63; Leskowiec Rzyki -**Olimpia Chocznia 0-0; Wisła Łączany -**Dąb Paszkówka 1-2 (0-1): Maślona 60 - Smajek 35, Żurek 80; Sokół Przytkowice -**Leńczanka Leńcze 2-0 (2-0): Żmuda 15 karny, Targosz 30; Astra Spytkowice -**Relaks Wysoka 2-1 (1-1): Skwarczyński 20, Witkowski 65 - Sarapata 30; Borowik Bachowice -**Chełm Stryszów 0-2 (0-2): Kurowski 15, Z. Żmija 35; Żarek Barwałd -**Lachy Lachowice 0-0.**
Brody
17
39
43-18Izdebnik
17
36
43-26Chocznia
17
35
45-16Przytkowice
17
33
31-20Leńcze
17
31
42-25Stryszów
17
27
34-29Spytkowice
17
25
28-26Paszkówka
17
24
37-32Rzyki
17
22
21-25Łączany
17
20
26-37Lachowice
17
16
18-48Bachowice
17
11
20-29Wysoka
17
10
23-48Barwałd
17
4
9-41
Klasa, A Chrzanów
Promyk Bolęcin -**Wolanka Wola Filipowska 1-2 (1-0), Rogaczewski 30 - Frączek 60, Starzykiewicz 80; Trzebinia-Siersza II**-**Korona**Lgota 0-1 (0-0), M. Bała 70; Start Kamień -**Tęcza Tenczynek 0-0; Żarki -**Arka Babice 0-4; Tempo**Płaza**-**Nadwiślanka Okleśna 5-0 (3-0), Deszcz 18, Ziach 28, Bałys 45, Głogowski 63, Kowalik 67; Fablok II**Chrzanów -**Ruch Młoszowa 6-1 (2-0), Dyba 25, 40, 55, M. Domurat 68, 72, Babiarz 82 - S. Markiewicz 88; Regulice -**Zagórzanka 1-4 (0-1),** J. Ciołek - Gaudyn, Taborski, Szulc, Warchoł.
Fablok II
17
40
59-14Tempo
17
40
35-8Wolanka
17
36
36-22Trzebinia II
17
31
38-17Zagórze
17
27
34-24Korona
17
25
22-28Start
17
23
27-28Ruch
17
21
24-31Żarki
17
21
25-32Regulice
17
19
25-39Nadwiślanka
17
19
16-39Arka
17
18
17-31Tęcza
17
12
16-41Promyk
17
8
21-42
Klasa, A Olkusz
Spójnia Osiek -**Promień Przeginia 3-0; Wielmożanka -**Piliczanka 2-1 (0-1), Kuc 2 - Staśko; Pomorzanin Olkusz -**Jutrzenka Ostrężnica 0-0; Ospel Wierbka -**Sokół Gołaczewy 1-1 (1-0); Laskowianka -**Prądnik Sułoszowa 3-0 (2-0), Bagiński 33, Kuś 38, M. Poczęsny 51; Trzy Korony Żarnowiec -**Przemsza Klucze 0-0; Strymyk Zarzecze -**Unia Jaroszowiec 2-1 (0-0),** Dolezy 67, Banyś 78 - Dlezy (gol samobójczy) 83.
Spójnia
18
45
85-15Laskowianka
17
37
37-23Sokół
17
34
41-20Piliczanka
17
33
44-30Trzy Korony
17
27
32-19Pomorzanin
17
27
25-32Promień
18
26
22-24Strumyk
17
25
32-32Przemsza
17
25
22-23Wierbka
17
19
20-26Jutrzenka
17
15
24-51Prądnik
17
14
20-52Wielmoża
17
14
17-38Unia J.
18
3
15-51
Klasa A, Oświęcim
Unia Oświęcim -**Niwa Nowa Wieś 2-0 (1-0): Ziemba 33, Płonka 47, Osiek -**Polanka 0-0, Malec -**Piotrowice 1-0 (1-0): Handy 30, Włosienica -**Skidziń 2-2 (1-2): Sergiel 14, Mendrysa 66 - Adamczyk 15 (karny), 33, Chełmek -**Jawiszowice 3-0 (1-0): Mazurkiewicz 26, M. Baczewski 47, Kulig 58, Soła -**Zator 2-0 (1-0): Tobik 33, 88, Rajsko -**Zaborze 0-2 (0-0)**: Łabaj 47, Zajas 55.
Nowa Wieś
17
35
38-15Unia Oświęcim
17
34
26-8Skidziń
17
34
35-23Chełmek
17
32
42-25Soła
17
30
35-33Polanka
17
28
42-26Malec
17
29
25-20Osiek
17
25
23-23Jawiszowice
17
19
21-33Piotrowice
17
16
23-32Włosienica
17
15
21-42Rajsko
17
12
15-32Zator
17
11
14-32Zaborze
17
10
21-37
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?