Piłka nożna w regionie

Redakcja
Okocimski Brzesko - Glinik Gorlice 0-1 (0-0): Ljaszko 85,

IV liga małopolska - wschód

Tarnovia Tarnów -**Dunajec Nowy Sącz 1-0 (0-0): Mikoś 68, Poprad Muszyna**-**Łosoś Łososina**Dolna**1-2 (1-2): Łukaszyk 17 - Skirło 15, Grabczyk 25, Unia Tarnów -**Orzeł Dębno 0-0, Wolania Wola Rzędzińska -**Lubań Maniowy 2-2 (0-0): Saletnik 53, 87 (karny) - Kurnyta 78, 83, Sandecja II**Nowy Sącz -**Strażak Mokrzyska 10-0 (4-0): A. Hajduk 20, Gurba 24, 73, 85, Peciak 37, Zalewski 40, 82, Zawiślan 50, Pazgan 74, Pociecha 79, BKS Bochnia -**Tuchovia Tuchów 2-2 (1-0): Stokłosa 13, 72 - Okaz 77 (karny), Maciaszek 82, Victoria Witowice Dolne -**Malinex Kobylanka 2-2 (2-0):** Saratowicz 13, R. Augustyn 35 - Stępień 58, T. Augustyn 87.
Mecz Sandecja II - Malinex został zweryfikowany jako walkower 3-0 dla Sandecji II.

  1. Okocimski
    21
    54
    60-12

  2. Glinik
    22
    48
    44-17

  3. Unia
    21
    39
    33-20

  4. Orzeł
    21
    35
    33-26

  5. Sandecja II
    21
    34
    45-27

  6. Lubań
    21
    34
    37-30

  7. Tuchovia
    21
    29
    31-26

  8. Poprad
    20
    29
    20-24

  9. BKS
    21
    27
    37-33

  10. Łosoś
    21
    26
    31-39

  11. Tarnovia
    22
    26
    26-35

  12. Wolania
    21
    25
    32-38

  13. Victoria
    22
    24
    28-41

  14. Dunajec
    20
    21
    28-33

  15. Malinex
    22
    17
    24-40

  16. Strażak
    21
    5
    18-85

IV liga, Bielsko-Biała

Przyszłość Rogów -**Grunwald Ruda Śląska 1-0 (0-0) Prusek 62; Pasjonat Dankowice -**Energetyk ROW Rybnik 0-2 (0-1) Szewieczek 4 i 86; Victoria Jaworzno -**Polonia Marklowice 3-1 (1-0);Polonia Łaziska -**Beskid Skoczów 2-1 (1-0) Mogilan 22, Kubies 81 - Szczyrba 54; Koszarawa Żywiec -**Czarni Góral Żywiec 3-2 (1-2) Sikora 4 i 57, Żbikowski 82 - Kosiec 43 i 45 (karny); Odra II**Wodzisław -**AKS Mikołów 1-0 (0-0) Zjawiński 85; Gwiazda Skrzyszów -**Unia Racibórz 1-0 (1-0) Gabryś 30; LKS Łąka -**BKS Bielsko-Biała 1-1 (0-0)** Adam Maślorz 48 - Trzop 89.

  1. BKS
    24
    53
    51-21

  2. Koszarawa
    23
    47
    42-19

  3. Jaworzno
    23
    47
    40-23

  4. Ruda Śl.
    24
    42
    53-33

  5. Rogów
    24
    40
    40-32

  6. ROW Rybnik
    24
    40
    47-41

  7. Odra II
    24
    34
    40-31

  8. Skoczów
    24
    33
    31-29

  9. Łaziska
    24
    29
    30-32

  10. Pasjonat
    24
    29
    32-39

  11. Skrzyszów
    24
    29
    30-39

  12. Łąka
    23
    29
    28-41

  13. Marklowice
    23
    28
    34-39

  14. Czarni Góral
    24
    22
    32-50

  15. Mikołów
    24
    18
    25-48

  16. Racibórz
    24
    12
    22-60

V liga - Kraków

Wawel -**Górnik II**Wieliczka 1-0 (1-0), Kajca 43; Skawinka -**Iskra Krzęcin 1-1 (1-1), Tomasik 36 - Kierzkowski 6; Bronowianka -**Płomień Jerzmanowice 0-2 (0-1), M. Kwater 44, Szumiec 75; Pogoń Skotniki -**Tramwaj 3-3 (0-1), Dziedzic 60, 65, Giermek 89 - Guja 22, 47, Bystroń 48; Świt Krzeszowice -**Pogoń Miechów 1-1 (0-1), Krzysiak 81 - Machnik 6. Radziszowianka -**Wieczysta 0-2 (0-0), Wojtas 84, 86. Błękitni Modlnica -**Skalnik Trzemeśnia 2-1 (1-1), Kwaśniewski 42, Zegarek 80 - G. Jaśkowiec 5; Wróblowianka -**Gościbia Sułkowice 2-0 (0-0), **1-0 Kroczek 78, 2-0 Wróbel 89 (karny).

  1. Płomień
    23
    49
    58-29

  2. Iskra
    23
    48
    41-23

  3. Gościbia
    23
    43
    41-26

  4. Tramwaj
    23
    43
    50-36

  5. Wróblowianka
    22
    37
    34-23

  6. Błękitni
    23
    35
    29-43

  7. Górnik II
    23
    34
    40-26

  8. Wieczysta
    23
    30
    24-20

  9. Skawinka
    23
    30
    31-28

  10. Wawel
    23
    30
    26-29

  11. Świt
    23
    27
    38-37

  12. Pogoń S.
    22
    26
    25-28

  13. Pogoń M.
    23
    24
    24-34

  14. Bronowianka
    23
    21
    24-49

  15. Skalnik
    22
    16
    26-51

  16. Radziszowianka
    22
    14
    21-52

Nowy Sącz, V liga

Biegoniczanka Nowy Sącz -**Magda/Moduł Zagórzany 0-0. LKS Jodłownik -**Limanovia 2-1 (0-0); Malec 46, Obiedziński 80 (rzut karny) - Duchnik 65. Grybovia/Pruszyński Grybów -**Orkan Raba Wyżna 1-0 (0-0); S. Michalik 50. Sokół Stary Sącz -**Watra Białka Tatrzańska 2-0 (1-0); Korwin 35, Ł. Sobonkiewicz 74. LKS Uście Gorlickie -**Skalnik/Bogdański Kamionka Wielka 1-0 (1-0); Jamro 28. Turbacz Mszana**Dolna**-**Hart Tęgoborze 0-3 (0-1); Olszewski 38, 90, Maciaś 77. Helena**Nowy Sącz -**Jutrzenka Zakopane 4-0 (2-0); Chronowski 45, 82, Leśniak 8, Cempa 80. Gorce Kamienica -**Gród Podegrodzie 1-3 (0-0); Jasiński 51 -**Knurowski 50, Gródek 61, Wajda 90+3.**Zawada Nowy Sącz -**Orkan Szczyrzyc -**mecz się nie odbył **(udział zespołu gospodarzy w rozgrywkach został decyzją nowosądeckiego OZPN bezterminowo zawieszony).

  1. Orkan Sz.
    22
    49
    47-14

  2. Skalnik
    23
    46
    59-21

  3. Hart
    23
    46
    58-31

  4. Biegoniczanka
    24
    44
    54-28

  5. Jodłownik
    24
    43
    38-21

  6. Grybovia
    23
    40
    36-27

  7. Limanovia
    22
    37
    37-24

  8. Gród
    23
    33
    38-29

  9. Helena
    24
    31
    39-44

  10. Watra
    24
    31
    38-44

  11. Sokół
    23
    31
    38-44

  12. Moduł
    24
    30
    33-37

  13. Uście G.
    24
    30
    30-37

  14. Zawada
    22
    27
    35-47

  15. Jutrzenka
    23
    26
    32-56

  16. Orkan R.W.
    23
    21
    23-53

  17. Gorce
    24
    13
    23-67

  18. Turbacz
    23
    12
    23-52

V liga, Wadowice

Nadwiślanin Gromiec -**Orzeł Balin 2-0 (0-0) Szyjka 55, K. Adamczyk 82; Błyskawica Marcówka -**Górnik Brzeszcze 1-1 (0-0) Wysowski 86 (karny) - J. Rak 70 (samob.); Janina**Libiąż -**Hejnał Kęty 1-1 (1-1) Chylaszek 31 (karny) - Kula 10; Kalwarianka -**Beskidy Andrychów 0-3 (0-2) Kokoszka 41, Błachut 43, Michulec 63 (samob.); Unia Kwaczała -**Skawa Wadowice 1-4 (0-2) T. Paw 90 - Praciak 1, 75 i 82, Cygan 42; Znicz Sułkowice Bolęcina**-**Stanisławianka 0-2 (0-1) Daniel 19, K. Koczur 89; Iskra Brzezinka -**Halniak Maków Podhalański 1-0 (1-0) Krawczyk 19; Babia Góra Sucha Beskidzka -**Przeciszów 0-2 (0-0) Mańka 54 i 76; Emalia Olkusz -**Iskra Klecza Dolna**3-2 (2-1) **Juszczyk 15 i 68, Chabinka 27 - Rusek 16, K. Dobisz 78.

  1. Andrychów
    24
    60
    65-8

  2. Brzeszcze
    24
    51
    52-19

  3. Marcówka
    24
    50
    43-18

  4. Wadowice (s)
    24
    47
    53-22

  5. Przeciszów
    24
    43
    46-31

  6. Libiąż
    24
    39
    35-27

  7. Olkusz (b)
    24
    39
    43-37

  8. Brzezinka (b)
    24
    34
    35-33

  9. Maków P.
    24
    33
    30-31

  10. Balin
    24
    32
    38-41

  11. Sułkowice (b)
    24
    30
    37-40

  12. Gromiec
    24
    29
    31-42

  13. Kęty
    24
    28
    28-33

  14. Stanisławianka
    24
    22
    35-59

  15. Babia Góra
    24
    21
    35-65

  16. Klecza
    24
    19
    26-46

  17. Kwaczała (b)
    24
    19
    25-58

  18. Kalwarianka
    24
    6
    16-63

V liga, Bielsko-Biała

Kuźnia Ustroń - Koszarawa II Żywiec 2-0 (2-0); Wilamowice - Rekord Bielsko-Biała 1-1 (0-0); MRKS Czechowice-Dziedzice - Sokół Zabrzeg 0-3 (0-1); Bestwina - Soła Kobiernice 1-0 (1-0); Czaniec - Wyzwolenie Simoradz 5-0 (2-0); Orzeł Łękawica - Przełom Kaniów 1-3 (1-1); Morcinek Kaczyce - Zapora Porąbka 0-0; Skałka Żabnica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-1 (2-0).

  1. Żabnica
    23
    60
    65-20

  2. Czaniec
    23
    54
    65-15

  3. Zabrzeg
    23
    48
    55-27

  4. Porąbka
    23
    42
    40-21

  5. Bestwina
    23
    36
    31-33

  6. Podbesk. II
    23
    33
    27-24

  7. Rekord B-B.
    22
    30
    33-29

  8. Ustroń
    22
    29
    34-40

  9. MRKS
    23
    26
    35-34

  10. Wilamowice
    22
    26
    30-43

  11. Kaczyce
    21
    26
    22-33

  12. Kaniów
    23
    21
    21-36

  13. Łękawica
    22
    21
    21-37

  14. Simoradz
    23
    20
    34-56

  15. Koszarawa II
    23
    18
    18-40

  16. Kobiernice
    23
    10
    12-55

Klasa A Kraków

Grupa I: Zelków -**Bibiczanka 1-1 (0-0), Funek 78 - Kurczek 70; Tramwaj II**-**Błyskawica Wyciąże 9-0 (4-0), Krasnoszczuk 15, Męzik 25, Laszczyk 31, 57, Zieba 40, Witoń 65, 69, Osuch 67, Polański 82; Grebałowianka -**Tonianka 0-2 (0-1), R. Molik 10, 74; Niedźwiedź -**Sokół Kocmyrzów 1-0 (1-0), Rosiek 36; Szreniawa Koszyce -**Kosynierzy Łuczyce 2-1 (0-0), Marek 55, 73 - Ścibor 65; Zieleńczanka -**Wanda 6-0 (2-0), M. Łopatowski 22, 36, 65, Dudek 61, T. Łopatowski 89; Nadwiślan -**Dragon Szczyglice 2-2 (0-0), Drozdowicz 64, Fima 80 - Machnik 90, Sas 90; Hutnik II**-**Partyzant Dojazdów 3-0 (1-0),** Błachacz 12, Dolański 46, Jarosz 82.

  1. Hutnik II
    21
    40
    40-23

  2. Szreniawa
    22
    39
    42-28

  3. Sokół
    22
    38
    45-32

  4. Bibiczanka
    22
    38
    49-39

  5. Grębałow.
    22
    37
    33-25

  6. Nadwiślan
    22
    37
    36-29

  7. Dragon
    22
    34
    45-34

  8. Zelków
    22
    31
    50-30

  9. Zieleńcz.
    22
    29
    36-32

  10. Partyzant
    22
    29
    29-41

  11. Tramwaj II
    21
    26
    36-39

  12. Kosynierzy
    22
    25
    34-36

  13. Tonianka
    22
    23
    24-35

  14. Niedźwiedź
    22
    23
    24-51

  15. Błyskawica
    22
    22
    31-48

  16. Wanda
    21
    16
    23-48

Grupa II:

Pozowianka -**Victoria 2-1 (1-1), Domagała 43, Dyrda 53 - Lenda 35; Opatkowianka -**Wiślanie Jaśkowice 0-0; Dąbski -**Piast Wołowice 1-2 (1-0), Cebula 31 - Szymula 56, Owca 78; Prokocim -**Wisła jeziorzany 4-0 (2-0), Małecki 45, 49, Tympalski 16, Kanior 55; Borek -**Bieżanowianka 2-1 (1-0), Szopa 43, Zając 70 - Szewczyk 76; Zwierzyniecki -**Lotnik Kryspinów 1-3 (1-1), Kosior 29 - M. Rusin 10, Tokarski 56, Bedkowski 85; Liszczanka -**Armatura 0-3 (0-1), Chmielarczyk 30, Klim 48, 61; Garbarnia II**-**Cedronka Wola Radziszowska 3-0 (3-0)**, Wójciak 16, Satała 33, 44.

  1. Wiślanie
    21
    46
    55-19

  2. Lotnik
    22
    45
    65-37

  3. Borek
    20
    44
    42-23

  4. Garbarnia II
    22
    40
    64-33

  5. Cedronka
    22
    40
    36-26

  6. Bieżanow.
    22
    35
    36-28

  7. Pozowianka
    22
    35
    40-33

  8. Victoria
    22
    31
    40-43

  9. Piast
    22
    28
    37-50

  10. Prokocim
    22
    27
    33-40

  11. Zwierzyn.
    21
    26
    34-31

  12. Armatura
    22
    24
    36-41

  13. Dąbski
    22
    22
    35-45

  14. Liszczanka
    22
    21
    34-49

  15. Opatkow.
    22
    19
    31-55

  16. Wisła
    22
    4
    23-89

(PAN)

Grupa III

Strażak Kokotów -**Czarnochowice 3-0 walkower; Wawrzynianka - Złomex Branice 0-1 (0-1), Jurek 77; Promień Zakrzowiec -**Wolni Kłaj 1-1 (1-1), Pilch 8 - Kmiecik 15; Legion Pierzchów -**Wegrzcanka 2-0 (0-0), K. Owsianka 55, P. Stachel 73; Nadwislanka N. Brzesko -**Wiarusy Igołomia 1-3 (0-2), Wyka 90 - Czopek 8, Kopacz 38, Dębski 48; Wiślanka Grabie -**Piłkarz Podłęże 6-0 (1-0), Gruchała 9, Sysło 47, Laszczyk 55, 58, Luty 65, Krystian 90; Śledziejowice -**Czarni Staniatki 2-1 (1-1),** Beben 30, 55 - Gawlik 45.

  1. Wiślanka
    21
    38
    42-24

  2. Wawrzyn.
    21
    38
    38-35

  3. Wiarusy
    21
    37
    46-25

  4. Piłkarz
    21
    35
    47-36

  5. Śledziej.
    21
    34
    47-30

  6. Złomex
    21
    33
    29-31

  7. Nadwiślanka
    21
    31
    36-28

  8. Strażak
    21
    30
    31-29

  9. Promień
    21
    27
    34-37

  10. Legion
    21
    24
    37-42

  11. Węgrzcanka
    21
    23
    26-32

  12. Czarni
    21
    22
    35-61

  13. Czarnoch.
    21
    21
    26-44

  14. Wolni
    21
    15
    22-45

(PAN)

Grupa IV

Tempo**Rzeszotary -**Grodzisko Raciechowice 1-0 (1-0), Sikora 30; Pcimianka -**Krakus Swoszowice 0-2 (0-2), Plesiński 22, Pabian 26; Dziecanovia -**Mogilany 0-2 (0-0), M. Pituła 81, 87; Gdovia -**Raba Dobczyce 1-0 (1-0), Szostak 18; Sęp Droginia -**Pasternik Ochojno 1-2 (1-0), Wojtycza 42 - Stypuła 72, M. Sarga 75; Zielonka Wrząsowice -**Topór Tenczyn 2-1 (0-0), Dudzik 47, Turcza 85 - Gruszkowski 65; Beskid Tokarnia -**Jordan Zakliczyn 3-1 (1-0),** Luberda 70, 80, M. Jędrocha 44 - Płatek 50.

  1. Mogilany
    19
    49
    62-12

  2. Pcimianka
    19
    35
    46-26

  3. Jordan
    19
    33
    35-24

  4. Pasternik
    19
    33
    26-23

  5. Krakus
    19
    32
    44-27

  6. Gdovia
    18
    30
    28-24

  7. Raba
    19
    29
    31-24

  8. Topór
    19
    26
    28-36

  9. Tempo
    20
    26
    30-44

  10. Sęp
    20
    25
    26-33

  11. Beskid
    20
    20
    29-34

  12. Zielonka
    19
    16
    21-44

  13. Dziecanovia
    20
    13
    21-50

  14. Grodzisko
    18
    9
    23-51


Klasa A, grupa nowosądecko-gorlicka

LKS Świniarsko -**Zuber Krynica 5-1 (4-0); Węgrzyn 26, 42, 81, Mrzygłód 5, Leśniak 31. LKS Stróżówka -**Librantovia Librantowa 3-1 (0-0); Przybyło 48, Filar 65, Sikoń 80 - Turski 50. KS Bobowa -**Amator Paszyn 1-0 (1-0); Flądro 9. LKS Szymbark -**Nafta Kryg 2-5 (1-2); Spólnik 2, Padoł 80 - Rak 67, 73, J. Karp 38, Skowronek 73, Rąpała 85. Jedność Nowy Sącz -**Przełęcz Tylicz 5-1 (3-0); Drożdż 16, 26, Bochenek 42, Ligęza 75, Ruchała 85 - Plata 49. Orzeł Wojnarowa -**KS Biecz 0-0. LKS Ropa -**LKS Korzenna**1-3 (1-2); R. Sekuła 36 - Turski 20, D. Stawiarski 35, Krzysztof Pach I 88.**

  1. Biecz
    19
    45
    49-18

  2. Świniarsko
    19
    40
    41-21

  3. Jedność
    19
    39
    48-20

  4. Orzeł
    19
    34
    37-24

  5. Bobowa
    19
    32
    29-15

  6. Przełęcz
    19
    28
    45-30

  7. Ropa
    19
    24
    25-40

  8. Zuber
    19
    22
    19-28

  9. Korzenna
    19
    21
    25-30

  10. Librantovia
    19
    19
    31-34

  11. Stróżówka
    19
    19
    25-35

  12. Nafta
    19
    17
    28-56

  13. Amator
    19
    16
    25-35

  14. Szymbark
    19
    12
    21-62

Grupa nowosądecko-limanowska

Poprad Rytro -**AKS Ujanowice 1-8 (1-6); Przystał 10, 30, 45, 75, Bomba 17, 25, Tokarz 43, 85 - Klóska 39. Witów Mszana**Górna**-**Jaworzanka Jaworzna**5-3 (3-1); Piotr Mackiewicz 25, Jamróz 30, Skiba 40, W. Żmuda 49, Lekki 83 (rzut karny) - Krzyżak 20, Piechnik 82, Pajor 86. Zyndram Łącko -**Ogniwo Piwniczna**4-2 (2-0); Miśtak 30, Zbozień 40, J. Mrówka 55, M. Mrówka 70 - Mucha 60, 70. Zalesianka Zalesie -**Nawoj Nawojowa 3-2 (2-1); Faron 7, 37, A. Ubik 85 - Nowakowski 35, Hasior 75. Sokół Słopnice -**Barciczanka Barcice 3-4 (0-1); Grucel 68, Marcisz 70, Ubik 75 - Gruszczyński 2, Lulek 63, Leśniak 81, Dorula 86 (rzut karny). Dobrzanka Dobra -**Laskovia Laskowa 1-2 (1-2); Drozd 29 - Kołodziej 20, Sławęta 35. Start Nowy Sącz -**KS Tymbark 1-4 (0-2);** Hebda 80 - Urbański 9, 66, D. Czech 5, Bukowiec 58.

  1. Barciczanka
    18
    52
    52-11

  2. Tymbark
    18
    45
    46-13

  3. Sokół
    19
    31
    36-25

  4. Laskovia
    19
    29
    40-41

  5. Zyndram
    19
    28
    44-36

  6. Ujanowice
    19
    27
    39-28

  7. Witów
    19
    24
    42-50

  8. Poprad
    18
    22
    28-37

  9. Nawoj
    19
    21
    25-31

  10. Jaworzanka
    18
    21
    21-28

  11. Start
    18
    20
    25-44

  12. Ogniwo
    19
    18
    32-43

  13. Dobrzanka
    18
    17
    29-39

  14. Zalesianka
    19
    12
    33-66

KLASA A, PODHALE

Szarotka Nowy Targ -**Lubań Tylmanowa 4-2 (3-1), Hajnos 3, 26, Ł. Ślusarek 31, Krauzowicz 80 - Kurnyta 43, Udziela 90. Poroniec Poronin -**Jordan Jordanów 1-2 (0-0), Walkosz 80 - Rapta 53 karny, M. Sularz 80. ZKP Zakopane -**Trzy Korony Sromowce Niżne - mecz się nie odbył; drużyna gości nie stawiła się na boisku. Czarni Czarny Dunajec -**Orawa Jabłonka 2-1 (1-0), Szaflarski 34, Szaflarski 71 - Maciej Rutkowski 72. LKS Szaflary -**Wiatr Ludźmierz 4-2 (2-2), Mrugała 20, Kamiński 33, Łukaszczyk 51, Cisoń 90 - Ślimak 15, Handzel 23. Wierchy Rabka -**ZOR Frydman 1-3 (0-2), Rajczak 80 - Kubasek 40, 48, Młynarczyk 41. Przełęcz Łopuszna**-**Dunajec Ostrowsko 2-0 (1-0), **P. Galik 23 z karnego, M. Galik 53.

  1. Szarotka
    17
    35
    43-22

  2. Szaflary
    17
    34
    40-22

  3. Dunajec
    17
    29
    48-27

  4. Jordan
    17
    29
    49-31

  5. Orawa
    17
    29
    39-24

  6. Czarni
    17
    27
    23-25

  7. ZOR
    17
    26
    33-27

  8. ZKP
    16
    26
    21-29

  9. Lubań
    17
    24
    33-38

  10. Przełęcz
    17
    20
    26-29

  11. Poroniec
    17
    19
    23-34

  12. Trzy Korony
    16
    16
    22-47

  13. Wierchy
    17
    14
    15-34

  14. Wiatr
    17
    9
    19-44

Klasa A Chrzanów

Tempo**Płaza**-**Arka Babice 2-0 (2-0), Deszcz 19, Chmielewski 37; Nadwiślanka Okleśna -**Wolanka Wola Filipowska 1-3 (1-0), Gaudyn 16 - Augustynek 80, Doległo 83, Dorynek 90 (karny); Fablok II**Chrzanów -**Tęcza Tenczynek 4-0 (3-0), Babiarz 12, M. Domurat 35, 44, Michałek 80; Trzebinia II**-**Zagórzanka 1-1;Regulice -**Start Kamień 3-1; Promyk Bolęcin -**Ruch Młoszowa 3-1; Żarki -**Korona**Lgota 2-1.**

  1. Tempo
    19
    44
    38-9

  2. Fablok II
    19
    43
    64-16

  3. Wolanka
    19
    42
    43-24

  4. Trzebinia II
    19
    32
    39-21

  5. Zagórzanka
    19
    31
    37-26

  6. Korona
    19
    25
    23-32

  7. Start
    19
    24
    29-32

  8. Ruch
    19
    24
    28-34

  9. Żarki
    19
    24
    28-37

  10. Regulice
    19
    23
    29-41

  11. Nadwiślanka
    19
    22
    21-43

  12. Arka
    19
    18
    18-37

  13. Promyk
    19
    14
    26-43

  14. Tęcza
    19
    13
    17-46

(PAN)

Klasa A Olkusz

Spójnia Osiek -**Sokół Gołaczewy 1-1 (0-0), Karoń 55, M. Czubak 75; Laskowianka -**Przemsza Klucze 0-1 (0-1), Gieszczyk 20; Prądnik Sułoszowa -**Piliczanką 3-0 (1-0), Gardian 23, Michał Gorajczyk 50 (karny), Żurada 80; Wielmożanka -**Jutrzenka Ostrężnica 4-0 (3-0), Pasternak 4; Trzy Korony Żarnowiec -**Promień Przeginia 1-1; Ospel Wierbka -**Strumyk Zarzecze 0-4 (0-2),** Opiłka 2, Żaba, Dąbrowski.

  1. Spójnia
    20
    49
    95-17

  2. Sokół
    19
    38
    44-21

  3. Laskowianka
    19
    37
    37-28

  4. Piliczanka
    19
    36
    46-33

  5. Strumyk
    19
    31
    40-32

  6. Przemsza
    19
    31
    25-24

  7. Pomorzanin
    19
    30
    26-34

  8. Trzy Korony
    19
    28
    33-22

  9. Promień
    20
    27
    23-26

  10. Wierbka
    19
    20
    20-30

  11. Wielmoża
    19
    20
    22-38

  12. Prądnik
    19
    17
    24-54

  13. Jutrzenka
    19
    15
    25-64

  14. Unia J.
    20
    4
    15-52


Klasa A, Oświęcim

Soła Oświęcim -**Unia Oświęcim 3-2 (0-1): Gałuszka 80, 90+2, Tobik 47 - Pietraszko 42, Płonka 75, Polanka -**Chełmek 3-0 (1-0): Łukaszczyk 27, Gałgan 85 (karny), Kwaczała 89, Piotrowice -**Osiek 0-2 (0-1): Sporysz 25, Bargieł 80, Zaborze -**Włosienica 2-1 (0-1): Głowiński 47, Baran 75 - Sergiel 15, Zator -**Rajsko 1-4 (0-0): Głąb 60, 67, Małek 52, T. Staroń 84 - Makuch 76, Skidziń -**Malec 1-2 (0-0):** Hałat 58, Młocek 88 - Chowaniec 74, Jawiszowice - Nowa Wieś - przełożony na 15.06.2006.

  1. Nowa Wieś
    18
    38
    39-15

  2. Chełmek
    19
    35
    44-29

  3. Polanka
    19
    34
    47-27

  4. Skidziń
    19
    34
    37-27

  5. Unia Oświęcim
    19
    34
    29-13

  6. Soła
    19
    33
    39-37

  7. Malec
    19
    32
    28-23

  8. Osiek
    19
    31
    27-24

  9. Jawiszowice
    18
    22
    25-36

  10. Piotrowice
    19
    17
    23-34

  11. Zaborze
    19
    15
    25-39

  12. Rajsko
    19
    15
    22-37

  13. Włosienica
    19
    15
    22-45

  14. Zator
    19
    12
    15-36

Klasa A Wadowice

Borowik Bachowice -**Olimpia Chocznia 4-0 (3-0): Kusior 25 karny, Marcin Ciemiera 28, 30, 50; Cedron Brody -**Lachy Lachowice 1-0 (0-0): K. Kołodziej 75; Sokół Przytkowice -**Jubilat Izdebnik 4-0 (2-0): M. Tylka 20, 30, 80, Smajek 55; Żarek Barwałd -**Dąb Paszkówka 0-2 (0-0): Wilk 55, Gacek 63; Chełm Stryszów -**Leńczanka Leńcze 2-0 (0-0): Jamróz 72, Sarnecki 86; Leskowiec Rzyki -**Relaks Wysoka 7-0 (3-0): Misiek 12, 70, P. Zieliński 20, 35, 84, S. Zieliński 60, S. Młocek 78; Astra Spytkowice -**Wisła Łączany 0-4 (0-2**): Maślona 19, Rafał Wawro 40, Guguła 68, Dominik Janiczek 80.

  1. Brody
    19
    42
    44-22

  2. Przytkowice
    19
    39
    37-20

  3. Izdebnik
    19
    39
    45-30

  4. Chocznia
    19
    38
    49-20

  5. Leńcze
    19
    31
    42-29

  6. Paszkówka
    19
    30
    42-33

  7. Stryszów
    19
    30
    36-31

  8. Rzyki
    19
    28
    30-28

  9. Spytkowice
    19
    25
    29-33

  10. Łączany
    19
    27
    32-37

  11. Lachowice
    19
    16
    20-52

  12. Bachowice
    19
    14
    24-31

  13. Wysoka
    19
    13
    29-56

  14. Barwałd
    19
    4
    10-49

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3