Piłka nożna w regionie

Redakcja
Wczoraj: Błyskawica Marcówka - Bolesław Bukowno 2-2 (2-1), R. Dobrowolski 18, 32 - R. Szczypciak 21, Jarosz 74; Orzeł Piaski Wielkie - Tramwaj 0-3 (0-2), Jamróz 28, 36, Jedynak 72; Karpaty Siepraw - Clepardia 1-1 (1-1), T. Szablowski 34 (karny) - Mrowca 14; Górnik Brzeszcze - Dalin Myślenice 1-0 (0-0), Pawłowicz 89; Janina Libiąż - Skawa Wadowice 0-3 (0-1), Jurzak 39, Praciak 49, Suwada 87; Gościbia Sułkowice - Wróblowianka 1-1 (0-0), W. Stokłosa 62 - Janusz 55; Prądniczanka - Słomniczanka 1-2 (1-0), Baran 20 - Kosałka 49, Sowula 70; Iskra Krzęcin - Cracovia II 2-4 (0-2), Domagała 84, 89 - Kurowski 10, 51, Haidemann 22, 67.

V liga, Kraków-Wadowice

  1. Cracovia II
    9
    20
    20-10

  2. Gościbia
    9
    20
    13-6

  3. Skawa
    9
    17
    17-5

  4. Wróblowianka
    9
    15
    14-8

  5. Dalin
    9
    15
    11-5

  6. Słomniczanka
    9
    15
    12-8

  7. Prądniczanka
    9
    15
    13-14

  8. Górnik
    9
    14
    12-10

  9. Karpaty
    9
    14
    14-13

  10. Tramwaj
    9
    12
    14-14

  11. Błyskawica
    9
    10
    13-12

  12. Janina
    9
    10
    14-18

  13. Iskra
    9
    10
    13-22

  14. Bolesław
    9
    5
    12-17

  15. Clepardia
    9
    4
    7-23

  16. Orzeł
    9
    3
    10-24

V liga, Nowy Sącz

Biegoniczanka Nowy Sącz - Matal-Gawro Tarnów 1-0 (1-0); Potoczek 22 (karny). Limanovia Limanowa - Gród Podegrodzie 0-2 (0-2); Wajda 26, Knurowski 42. KRIS Szreniawa Nowy Wiśnicz - Grybovia/Pruszyńskiu Grybów 1-1 (1-0); Święs (samobójcza) 18 - P. Michalik 65 (karny). Skalnik/Bogdański Kamionka Wielka - Poprad/Minerale Muszyna 0-0. Bruk-Bet Nieciecza - Dunajec Nowy Sącz 3-0 (1-0); Kajca 15, 69, Wałaszek 68. LKS Jodłownik - Victoria Witowice Dolne 0-2 (0-0); D. Augustyn 46, R. Augustyn 80. Wolania Wola Rzędzińska - Wisła Szczucin 5-1 (2-1); Jasiak 64, 81, 85, kozioł 22, Gąsior 33 - Knaga 43. Pagen Gnojnik - Łosoś Łososina Dolna 1-0 (1-0); Frey 7.

1.
Bruk-Bet
9
23
20-5

  1. Poprad
    9
    21
    23-5

  2. Wolania
    9
    20
    24-9

  3. Victoria
    9
    18
    16-12

  4. Jodłownik
    9
    16
    16-10

  5. Wisła
    9
    15
    7-9

  6. Limanovia
    9
    14
    14-9

  7. Biegoniczanka
    9
    13
    8-8

  8. Dunajec
    9
    12
    12-13

  9. Skalnik
    9
    11
    10-7

  10. Grybovia
    9
    8
    9-13

  11. Metal
    9
    8
    3-12

  12. Pagen
    9
    7
    6-16

  13. Gród
    9
    7
    9-22

  14. KRIS
    9
    5
    6-14

  15. Łosoś
    9
    1
    3-22

VI liga, Kraków

Górnik II Wieliczka - Mogilany 2-1 (1-1): Zawrzykraj 38, 50 - W. Pituła 28 karny; Pogoń Skotniki - Wawel 0-1 (0-0): Wojdała 63; Skawinka - Wieczysta 3-0 (2-0): Ożóg 31, Krzysiak 42, 83; Lotnik Kryspinów - Sokół Kocmyrzów 5-5 (2-2): M. Rusin 8, 47 karny, Podgórski 32, Będkowski 72, 75 - Wisła 2, Bodzioch 12, 65, D. Krzyżanowski 54, G. Krzyżanowski 85; Świt Krzeszowice - Pogoń Miechów 2-1 (2-0): Gawęcki 31, Mazur 37 - Owczarski 82; Błękitni Modlnica - Szreniawa Koszyce 2-2 (1-1): Zegarmistrz 29, Zegarek 48 - Kroczek 5, 89; Wiarusy Igołomia - Borek 1-0 (0-0): Dębski 52; Skalnik Trzemeśnia - Bronowianka 2-4 (2-2): Lech 32, A. Kania 45 - Małodobry 11, Piłat 20, Makowski 62, Kaczmarczyk 67 samob.

  1. Górnik II
    9
    23
    15-7

  2. Pogoń S.
    9
    19
    13-8

  3. Skawinka
    9
    17
    16-8

  4. Świt
    9
    17
    10-6

  5. Borek
    9
    16
    23-8

  6. Szreniawa
    9
    16
    9-6

  7. Wawel
    9
    16
    12-10

  8. Wieczysta
    9
    15
    15-13

  9. Sokół
    9
    13
    20-19

  10. Mogilany
    9
    12
    18-12

  11. Wiarusy
    9
    8
    12-19

  12. Bronowianka
    9
    8
    14-22

  13. Skalnik
    9
    8
    11-19

  14. Pogoń M.
    9
    7
    10-26

  15. Lotnik
    9
    5
    12-19

  16. Błękitni
    9
    4
    15-23

VI liga, Tarnów

GOSiR Novi/Rzezawianka - Dunajec Zakliczyn 4-1 (2-1), Wilk 8, 61, Klimek (k) 29, Krokosz 51 - Tokarczyk 4; Gosłavia Gosławice - Łukovia Łukowa 4-1 (2-1), Słomski 11, Szczurek 22, Pawłowski 47, Kurtyka 77 - A. Długoń 16; Ikar Odporyszów - Ciężkowianka Ciężkowice 0-0; Olimpia Wojnicz - Olimpia Kąty 0-1 (0-1), Cebula 43; Piast Łapanów - Wisła Grobla 0-5 (0-1), Siodlarz 10, 70, Michał Leśniak (k) 59, Matusik 80, Krzyk 85; Radłovia Radłów - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-2 (2-0), P. Kijak 32, Smoleń 34 - M. Witek 65, Ogara 75; Rylovia Rylowa - Tarnovia Tarnów 0-0; Skrzyszovia Skrzyszów - Wietrzychowice 2-0 (1-0), Piotrowski 4, Więckowski 88.

  1. Gosłavia
    9
    20
    23-9

  2. Wisła
    9
    18
    28-15

  3. Novi/Rzezawianka
    9
    18
    25-18

  4. Piast
    9
    17
    22-15

  5. Rylovia
    9
    16
    19-11

  6. Olimpia K.
    9
    15
    20-12

  7. Olimpia W.
    9
    13
    18-13

  8. Dąbrovia
    9
    12
    15-13

  9. Łukovia
    9
    12
    17-23

  10. Radłovia
    9
    11
    25-27

  11. Dunajec
    9
    10
    13-19

  12. Ikar
    9
    9
    13-22

Wietrzychowice
9
9
13-22

  1. Skrzyszovia
    9
    7
    12-19

Tarnovia
9
7
12-19

  1. Ciężkowianka
    9
    4
    6-24

VI liga, Nowy Sącz

Hart Tęgoborze - LKS Ubiad 1-1 (0-0); Wójcik 75 - Pasiut 50. Zawada Nowy Sacz - Orawa Jabłonka 1-1 (1-0); A. Aleksander 31 - Czapp 69. Orkan Raba Wyżna - Magda/Moduł Zagórzany 2-0 (1-0); Łapsa 18, Zięba 65. LKS Uście Gorlickie - Watra Białka Tatrzańska 3-2 (2-0); Górski 35, 75, Olejnik 21 (karny) - Gałdyn 52, Górski (samobójcza) 75. Helena Nowy Sacz - Turbacz Mszana Dolna 3-0 (3-0); Leśniak 23, 45, Filipek 17. Sokół Stary Sącz - LKS Szaflary 2-3 (1-1); Żabecki 42 (karny), Ł. Sobonkiewicz 54 - Kamiński 16, 85, Majewski 53. KS Tymbark - Barciczanka Barcice 1-0 (0-0); K. Przechrzta 52. Jutrzenka Zakopane - KS Biecz 2-1 (1-1); Prokop 40, J. Malczewski 73 - Grajewski 38.
Spotkanie KS Tymbark - Orkan Raba Wyżna (na boisku 4-1) zweryfikowane zostalo jako walkower 0-3, z uwagi na udział w zespole gospodarzy nieuprawnionego do gry zawodnika.

  1. Barciczanka
    8
    17
    16-5

  2. Orkan
    7
    16
    13-2

  3. Biecz
    8
    16
    17-12

  4. Uście G.
    7
    15
    14-9

  5. Watra
    8
    14
    13-9

  6. Świniarsko
    8
    13
    13-15

  7. Helena
    8
    12
    16-17

  8. Jutrzenka
    7
    11
    12-9

  9. Orawa
    8
    11
    15-14

  10. Moduł
    8
    11
    16-16

  11. Zawada
    8
    10
    9-9

  12. Sokół
    7
    8
    12-13

  13. Szaflary
    8
    6
    8-20

  14. Turbacz
    7
    4
    6-13

  15. Hart
    8
    4
    6-14

  16. Tymbark
    7
    4
    3-12

VI liga, Wadowice

Hejnał Kęty - Olimpia Chocznia 1-1 (1-0) Bąba 15 - Praciak 68; Babia Góra Sucha Beskidzka - Iskra Klecza Dolna 1-1 (1-1) Brańka 45 (karny) - Mizera 12; Nadwiślanin Gromiec - Cedron Brody 2-0 (1-0) Ł. Pactwa 1, Załobodzy 62; Stanisławianka - Przeciszów 1-0 (1-0) Daniel 15; Emalia Olkusz - Iskra Brzezinka 1-1 (1-0) Skrzypek 37 (karny) - J. Jończyk 84; Tempo Płaza - Halniak Maków Podhalański 3-3 (3-1) Podralski 30, Krupnik 39 i 42 - Kroczek 32, Wnętrzak 62, Włoch 86; Unia Kwaczała - Niwa Nowa Wieś 1-2 (1-1) Saternus 15 (karny) - Lekki 25, Dudzic 76, Dubiel 85; Orzeł Balin - Spójnia Osiek Zimnodół 3-0 (2-0) Palka 8, Jedynak 12 i 75.

  1. Balin
    9
    23
    20-5

  2. Nowa Wieś (b)
    9
    18
    28-12

  3. Olkusz
    9
    18
    13-7

  4. Zimnodół (b)
    9
    17
    31-12

  5. Maków P.
    9
    17
    22-9

  6. Brody (b)
    9
    15
    18-9

  7. Gromiec
    9
    13
    16-13

  8. Kęty
    9
    13
    12-11

  9. Brzezinka
    9
    12
    11-10

  10. Stanisławianka
    8
    10
    17-17

  11. Chocznia (b)
    9
    10
    15-15

  12. Babia Góra
    9
    7
    10-34

  13. Przeciszów
    9
    6
    13-18

  14. Kwaczała
    8
    6
    9-18

  15. Klecza
    9
    6
    8-29

  16. Płaza (b)
    9
    2
    9-33

Klasa A, Kraków

Grupa I: Kosynierzy Łuczyce - Dragon Szczyglice 1-0 (0-0), Bełzowski 85; Michałowianka - Partyzant Dojazdów 1-0 (0-0), Muchał 58; Tramwaj II Kraków - Zelków 0-2 (0-1), Kędziak 41, Wiatr 73; Bibiczanka - Mielnium Radziemice 5-0 (3-0), Czopek 13, 27, Ścibor 58, 64, Sobesto 9; Hutnik II - Wanda Nowa Huta 1-0 (1-0), Dutka 17; Niedźwiedź - Zieleńczanka 0-1 (0-0), Mazur 48; Płaszowianka - Tonianka 2-2 (2-1), A. Chróściel 20, 31 - R. Molik 26, Fedorowicz 71; Nadwiślan - Grębałowianka 0-1 (0-1), Krawczyk 31.

  1. Bibiczanka
    9
    23
    23-8

  2. Nadwiślan
    9
    17
    19-8

  3. Zieleńcz.
    8
    17
    17-9

  4. Hutnik II
    9
    16
    21-7

  5. Michałow.
    9
    16
    18-10

  6. Zelków
    8
    16
    11-7

  7. Grebałow.
    9
    16
    12-10

  8. Płaszow.
    9
    14
    14-12

  9. Milenium
    8
    12
    15-23

  10. Tonianka
    8
    10
    15-15

  11. Niedźwiedź
    9
    8
    12-17

  12. Kosynierzy
    9
    7
    8-19

  13. Dragon
    9
    5
    14-19

  14. Partyzant
    8
    5
    5-11

  15. Tramwaj II
    8
    4
    5-24

  16. Wanda
    4
    1
    1-7

Grupa II: Potok Więckowice - Zwierzyniecki 1-4 (1-3), W. Piszczek 33 - Rutkowski 19, 35, Kosior 7, Rudek 83; Pozowianka - Strażak Rączna 1-1 (0-1), Ciapa 70 - M. Boroń 15; Wiślanie Jaśkowice - Armatura Kraków 2-3 (1-2), Kudłek 6, M. Morawski 65 - Chmielarczyk 26, 45, Rozpędzik 82; Opatkowianka - Cedronka Wola Radziszowska 1-1 (0-1), Mróz 70 - Filip 30; Prokocim - Bieżanowianka 0-0; Garbarnia II - Victoria 6-0 (3-0), Kwater 29, 42, 78, 84, Rożek 38, marzec 50; Dąbski - Liszczanka 0-4 (0-1), Mlostek 8, 44, Wąsik 60, Królik 72; Piast Wołowice - Radziszowianka 2-1 (1-1), D. Szymula 24, Korczek 83 - Apostolik 43.

  1. Piast
    9
    21
    18-10

  2. Armatura
    9
    19
    19-9

  3. Liszczanka
    9
    19
    18-10

  4. Zwierzyniecki
    9
    18
    21-11

  5. Garbarnia II
    9
    17
    15-7

  6. Prokocim
    9
    17
    13-9

  7. Strażak
    9
    15
    22-11

  8. Bieżanowianka
    9
    13
    20-11

  9. Pozowianka
    9
    13
    17-11

  10. Cedronka
    9
    11
    15-16

  11. Radziszowianka
    9
    11
    13-17

  12. Victoria
    9
    10
    18-25

  13. Wiślanie
    9
    9
    16-24

  14. Potok
    9
    4
    8-21

  15. Opatkowianka
    9
    3
    8-16

  16. Dąbski
    9
    0
    3-33

Grupa III: Rożnowa - Promień Zakrzowiec 1-1 (0-1), Kałuża 53 - Błoński 30; Złomex Branice - Nadwiślanka Nowe Brzesko 5-2 (3-2), J. Kalisz 13, Żak 39, Włodarczyk 42, 84, Kuśnierz 55 - Lubacha 4, R. Micuda 16; Czarni Staniątki - Legion Pierzchów 1-0 (1-0), Kluska 26; Orzeł II Piaski Wielkie - Strażak Kokotów 2-0 (2-0), Pawlak 38, 39; Rajsko - Wawrzynianka 2-3 (2-1), Trojanowski 31, Bularz 41 - Orzechowski 16, Ileczko 46, Młodawski 77; Piłkarz Podłęże - Wiślanka Grabie 1-1 (0-0), Misiewicz 65 - Zięba 77; Śledziejowice - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-3 (1-1), Michalczyk 45, Maśnica 70 - Ołowski 26, Kot 60, J. Świątko 72.

  1. Śledziejowice
    8
    21
    32-8

  2. Złomex
    8
    18
    19-8

  3. Węgrzcanka
    8
    15
    21-12

  4. Piłkarz
    8
    15
    14-10

  5. Wiślanka
    8
    13
    12-7

  6. Orzeł II
    8
    13
    18-14

  7. Czarni
    8
    13
    13-16

  8. Rożnowa
    8
    11
    20-18

  9. Wawrzynianka
    8
    9
    14-22

  10. Promień
    8
    8
    6-17

  11. Nadwiślanka
    8
    7
    11-22

  12. Strażak
    8
    5
    10-15

  13. Legion
    8
    5
    8-16

  14. Rajsko
    8
    4
    7-20

Grupa IV: Sęp Droginia - Beskid Tokarnia 2-2 (1-2), J. Malina 25, Mrowiec 52 - Wróbel 3, 10; Staw Polanka - Rudnik 6-3 (2-1), Moryc 3, Filipek 2, Blecharczyk - Profic, Marek, Klimczyk; Jordan Zakliczyn - Gdovia 4-1 (2-1), Zieliński 2, Czajczyk, gol samobójczy - Wajda; Pasternik ochojno - Pcimianka 0-2 (0-1), Marszalik 41, 76; Krakus Swoszowice - Raba Dobczyce 0-8 (0-4), Nowak 17, 35, 68, 88, M. Ładyga 43, Bałą 44, Ruman 55, P. Ładyga 90; Dziecanovia - Tempo Rzeszotary 6-0 (4-0), Nowak 1, Brytan 28, Jurkiewicz 35, 65, Płatek 40, Piwowarczyk 56; Orzeł Myślenice - Zielonka Wrząsowice 0-1 (0-1), Sikora 3.

  1. Raba
    8
    21
    24-4

  2. Jordan
    8
    19
    24-10

  3. Pcimianka
    8
    17
    19-5

  4. Dziecanovia
    7
    13
    15-6

  5. Orzeł
    8
    13
    14-9

  6. Zielonka
    8
    13
    16-17

  7. Krakus
    8
    13
    14-17

  8. Tempo
    8
    12
    12-18

  9. Sęp
    8
    7
    14-20

  10. Staw
    7
    7
    12-21

  11. Pasternik
    8
    6
    10-16

  12. Gdovia
    8
    6
    6-17

  13. Beskid
    7
    5
    11-30

  14. Rudnik
    7
    3
    12-24

Klasa A, Tarnów

Grupa I: Czarni Kobyle - Górnik Siedlec 4-0 (2-0), K. Stec 4, Kulas 28, Banat 51, A. Cholewa (k) 66; Raba Książnice - Macierz Lipnica Murowana 1-3 (0-3), Nowak 58 - T. Motak 3., 39, Gunia 10; Błękitni Krzeczów - Żubr Gawłówek 0-2 (0-1), M. Skoczek (k) 29, Dudek 61; Drwinka Drwinia - Tęcza Świniary 4-0 (2-0), Siudak 23, 59, Olszewski 4, Kubas 70; Naprzód Sobolów - Błyskawica Proszówki 1-1 (0-0), Skrzyński 55 (B); Orzeł Cikowice - Tarnavia Tarnawa 1-2 (0-1), Grochot 70 - Leśniak 38, Weber 47. Spotkanie: Victoria Słomka - GOSiR/Novi Rzezawianka II nie doszło do skutku (brak gości). Nie dokończony mecz poprzedniej kolejki: Żubr - Orzeł zweryfikowano jako walkower 3-0 dla Orła.

  1. Czarni
    7
    19
    30-6

  2. Żubr
    7
    15
    23-4

  3. Victoria
    6
    15
    17-5

  4. Macierz
    7
    13
    15-10

  5. Górnik
    7
    13
    11-13

  6. Błyskawica
    7
    11
    7-7

  7. Naprzód
    7
    9
    13-19

  8. Tęcza
    7
    9
    15-23

  9. Novi/Rzez. II
    6
    7
    5-12

  10. Drwinka
    7
    6
    12-12

  11. Raba
    7
    6
    12-25

  12. Tarnavia
    7
    6
    10-23

  13. Orzeł
    7
    5
    6-11

  14. Błękitni
    7
    4
    7-13

Grupa II: Kłos Łysa Góra - Jasień Brzeski 3-2 (2-1), Widło 45, 53, Gicala 37 - Jacek Łanocha 11, Pudełko 58; Victoria Porąbka Uszewska - Arkadia Olszyny 1-0 (0-0), Mirosław Jabłoński 80; Dunajec Mikołajowice - Iva Iwkowa 1-0 (0-0), Kusion (k) 69; Jadowniczanka Jadowniki - Sokół Maszkienice 3-1 (0-0), Kotarba 47, Dadej 53, M. Kowal 57 - Szot (k) 90; Jedność Paleśnica - Uszew 2-3 (1-1), Fijor 43, Maciaszek 50 - J. Jagielski 8, Pietras (k) 50, Cichostępski 80; Korona Niedzieliska - Sokół Borzęcin Górny 2-1 (2-0), Krzyściak 1, Mól 5 - Janicki 50; Strażak Mokrzyska - Iskra Łęki 0-1 (0-0), Czaja 60. Pauzowała: Temida Złota.

  1. Jadowniczanka
    7
    18
    18-5

  2. Dunajec
    7
    18
    15-7

  3. Temida
    7
    16
    18-12

  4. Victoria
    8
    16
    16-10

  5. Iskra
    7
    16
    14-10

  6. Sokół B.
    8
    14
    18-16

  7. Strażak
    7
    12
    13-9

  8. Uszew
    7
    11
    21-18

  9. Iva
    8
    10
    27-17

  10. Korona
    8
    9
    15-18

  11. Arkadia
    7
    5
    7-12

  12. Kłos
    8
    5
    13-29

  13. Jedność
    8
    4
    11-20

  14. Sokół M.
    7
    3
    5-10

  15. Jasień B.
    8
    1
    8-26

Grupa III: Unia Les-Drób Niedomice - Nadwiślanka Wola Rogowska 4-0 (0-0), R. Załęski 46, 49, Wróbel 66, 88; Nowa Jastrząbka - Polan II Żabno 8-0 (1-0), Płaczek 11, 47, 68, A. Baruch 59, M. Tomala 75, Miś (sam.) 76, R. Tomala 78, W. Janus (k) 85; Bruk-Bet II Nieciecza - Olesno 7-0 (5-0), Dykas 3, Dudek 2, Nowak, Moryl; Brzezówka - Powiśle Bolesław 4-1 (4-0), Lechowicz 4, 20, 40, A. Oleś 2 - Wałaszek 55; Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska - Łęgovia Łęg Tarnowski 2-1 (0-1), W. Wiśniowski (k) 47, Dorosz 57 - Kotapka 12; Victoria Szarwark - Olimpia Zabawa 4-1 (2-0), Bąba 25, 65, Jerzy Adamczyk 5, 50 (V); Zorza Zaczarnie - Orzeł Lisia Góra 1-2 (0-1), Olszówka 62 - J. Sikorski 3, 82.

  1. Nowa J.
    8
    19
    29-7

  2. Bruk-Bet II
    8
    17
    25-8

  3. Unia
    8
    14
    21-12

  4. Polan II
    8
    14
    19-16

  5. Orzeł
    7
    13
    20-12

  6. Dąbrovia II
    8
    13
    15-10

  7. Powiśle
    8
    13
    19-15

  8. Nadwiślanka
    8
    13
    15-15

  9. Victoria
    8
    13
    19-21

  10. Łęgovia
    8
    9
    20-23

  11. Zorza
    8
    8
    9-13

  12. Brzezówka
    8
    7
    12-23

  13. Olimpia
    8
    4
    13-30

  14. Olesno
    7
    0
    3-34

Grupa IV: Ryglice - Iskra Tarnów 2-1 (1-0), Wątroba 32, Bałut 75 - R. Gajda 66; Huragan Buchcice - Szynwałd 1-1 (1-0), Wajda 32 - J. Kozak 68; KSUS Śmigno - Spółdzielca Grabno 10-4 (3-1), D. Schab 43, 51, D. Domagała 82, 86, Przyszlak 20, A. Skrobiś 26, Żaba 49, Ł. Domagała 61, Kurowski 66, B. Skrobiś 84 - Roczniak 70, 75, Kusion 5, R. Kuboń 60; Pogórze Pleśna - Błękitni Tarnów 2-0 (1-0), Ścieżka 6, 65; Radlna - Radar Łętowice 3-2 (3-1), Golonka 10, Ligęza 35, Nowak 40 - Ligęza (sam.) 60; Victoria Koszyce Małe - Pogoria Pogórska Wola 3-2 (0-0), Kurek 54, 60, Porębski 62 - Hebda 64, S. Kapustka 84. Spotkanie: Gromnik - Burzyn nie doszło do skutku (goście nie mieli kart zdrowia).

  1. Radlna
    8
    19
    23-10

  2. Iskra
    8
    16
    17-8

  3. Śmigno
    8
    15
    32-17

  4. Pogórze
    8
    15
    18-9

  5. Victoria
    8
    14
    18-13

  6. Pogoria
    8
    14
    15-11

  7. Szynwałd
    8
    11
    13-12

  8. Ryglice
    8
    11
    10-9

  9. Burzyn
    7
    9
    13-15

  10. Gromnik
    7
    8
    12-22

  11. Huragan
    8
    7
    5-8

  12. Radar
    8
    6
    11-23

  13. Błękitni
    8
    4
    11-22

  14. Spółdzielca
    8
    2
    8-27

Klasa A, Nowy Sącz

Grupa nowosądecka: Zyndram Łącko - LKS Korzenna 1-2 (0-1); Adamczyk 52 - Szlag 29, Kantor. Zabełcze Nowy Sącz - LKS Ubiad 3-0 (1-0); Pierzchała 35, Chochorowski 60, Sobczyk 67. Dąbrovia Wielogłowy - Start Nowy Sącz 4-2 (3-0); Cebula 38, 43, Liber 14, Aleksander 57 - Szabla 50, Radom 75. Jedność Nowy Sącz - Nawoj Nawojowa 1-2 (1-1); Ożóg 20 - T. Kulpa 45 (karny), Mirek 55. Zawisza Rożńów - Ogniwo Piwniczna 1-2 (1-0); Hajduk 21 - Konicki (samobójcza) 78, Rec 85. Librantovia Librantowa - Amator Paszyn 1-1 (0-1); K. Święs 35 - Ł. Rosiek 60 (karny). Poprad Rytro - Chruślice Nowy Sącz 5-1 (4-1); G. Dziedzina 12, 25 (karny), Klóska 20, S. Dziedzina 40, Wiktor 46 - J. Buźniak 13 (karny).

  1. Ogniwo
    7
    21
    24-4

  2. Jedność
    7
    14
    14-6

  3. Nawoj
    7
    14
    13-7

  4. Poprad
    7
    12
    22-15

  5. Amator
    7
    12
    14-9

  6. Dąbrovia
    7
    11
    15-14

  7. Zyndram
    7
    10
    14-12

  8. Start
    7
    8
    14-13

  9. Librantovia
    7
    8
    13-15

  10. Ubiad
    7
    8
    8-12

  11. Zabełcze
    7
    7
    10-15

  12. Korzenna
    7
    7
    11-21

  13. Zawisza
    7
    5
    11-16

  14. Chruślice
    7
    0
    5-29

Grupa nowosądecko-gorlicka: Królovia Królowa Górna - ŁKS Łęka 2-2 (0-2); S. Pazgan 60 (karny), M. Janusz 80 - Zwolenik 20, Zięcina 44. Galicja Nowy Sącz - Biała Brunary 1-1 (0-1); Cisoń 46 - Drab 12. LKS Ropa - Orzeł Wojnarowa 0-1 (0-0); Olszewski 76. LKS Stróżówka - Przełęcz Tylicz 1-2 (1-0); Gawlik 40 - Zygmunt 70, Plata 85. Ogień Sękowa - LKS Grudna Kępska 3-0 (2-0); Rolka 26, Korba 43 (karny), Liszka 77. LKS Szymbark - Zuber Krynica 1-1 (0-0); Chramęga 85 - Zygmunt 56. KS Bobowa - Nafta Kryg 3-0 (2-0); D. Magiera 15, Obrzut 36, M. Skrobot 82.

  1. Przełęcz
    7
    21
    36-3

  2. Orzeł
    7
    17
    15-2

  3. Bobowa
    6
    15
    21-7

  4. Nafta
    7
    13
    17-10

  5. Zuber
    7
    13
    13-6

  6. Ogień
    7
    13
    11-6

  7. Grudna K.
    7
    12
    11-14

  8. Ropa
    7
    10
    10-7

  9. Stróżówka
    7
    10
    11-15

  10. Królovia
    7
    4
    11-14

  11. Biała
    7
    4
    8-27

  12. Galicja
    7
    2
    8-26

  13. Szymbark
    7
    2
    4-29

  14. Łęka
    6
    1
    5-15

Grupa limanowska: AKS Ujanowice - Witów Mszana Górna 3-1 (1-1); Przystał 19, 74, Pacholik 70 - Skiba 30. Śnieżnica Kasina Wielka - Laskovia Laskowa 0-4 (0-3); Tokarz 2, 41, Wróbel 21, Ficoń 48. Dobrzanka Dobra - LKS Mordarka 2-0 (1-0); P. Drożdż 31, 58. Płomień Limanowa - Jaworzanka Jaworzna 1-2 (1-0); B. Zawada 28 - Piechnik 60, W. Zelek 73. Zalesianka Zalesie - Błyskawica Rupniów 2-0 (1-0); Franczyk 20, P. Mucha 48. Gorce Kamienica - Limanovia II Limanowa 2-1 (1-1); P. Jasiński 22, Ł. Jasiński 70 - Czaja 19. Olimpia Pisarzowa - Sokół Słopnice 3-0 (2-0); Sowa 23, Nowak 25, Raczek 56.

  1. Olimpia
    8
    21
    22-2

  2. Dobrzanka
    8
    21
    19-5

  3. Błyskawica
    8
    13
    18-14

  4. Gorce
    8
    13
    17-17

  5. Laskovia
    8
    12
    18-17

  6. Limanovia II
    8
    12
    17-16

  7. Ujanowice
    8
    12
    12-12

  8. Mordarka
    8
    11
    11-13

  9. Sokół
    8
    10
    20-19

  10. Zalesianka
    8
    10
    12-17

  11. Jaworzanka
    8
    10
    11-19

  12. Płomień
    8
    6
    18-19

  13. Witów
    8
    5
    13-25

  14. Śnieżnica
    8
    4
    9-22

Klasa A, Wadowice

Jubilat Izdebnik - Czarni Koziniec 5-1 (0-1): J. Łabędź 70, Klimczyk 75, 83, 84, Kasiarz 88 - Rupa 1; Sokół Przytkowice - Dąb Paszkówka 2-1 (2-0): M. Tylka 10, Skowronek 20 - Smajek 65; Chełm Stryszów - Astra Spytkowice 2-1 (2-1): Stawowy 38 karny, Jamróz 43 - Księżopolski 29 karny; Wisła Łączany - Kalwarianka 0-0; Żarek Stronie - Gród Grodzisko 1-0 (0-0): M. Odrowąż II 85; Leńczanka Leńcze - Lachy Lachowice 3-0 (2-0): R. Gębala 30, 70, Bogacz 39; Borowik Bachowice - Leskowiec Rzyki 2-1 (1-1): Ciemiera 28, 60 - Misiek 35.

  1. Przytkowice
    7
    21
    24-4

  2. Stryszów
    7
    17
    18-6

  3. Stronie
    7
    16
    19-8

  4. Bachowice
    7
    16
    21-11

  5. Izdebnik
    7
    13
    14-9

  6. Kalwaria
    7
    11
    10-11

  7. Grodzisko
    7
    9
    9-13

  8. Łączany
    7
    8
    11-10

  9. Paszkówka
    7
    8
    9-11

  10. Leńcze
    7
    7
    9-14

  11. Rzyki
    7
    6
    9-15

  12. Spytkowice
    7
    5
    6-12

  13. Lachowice
    7
    3
    4-21

  14. Koziniec
    7
    0
    8-26

Klasa A, Oświęcim

Palczowice - Włosienica 5-0 (4-0), Osiek - Soła 2-1 (2-1), Malec - Chełmek 1-0 (0-0), Skidziń - Zaborze 2-1, Jawiszowice - Przecieszyn 3-1 (0-0), Rajsko - Piotrowice 3-2.

  1. Skidziń
    8
    19
    18-12

  2. Jawiszowice
    8
    15
    13-5

  3. Unia Oświęcim
    7
    14
    10-3

  4. Malec
    8
    14
    17-12

  5. Przecieszyn
    8
    14
    22-17

  6. Polanka
    7
    13
    14-11

  7. Osiek
    8
    11
    9-11

  8. Zaborze
    8
    10
    10-13

  9. Soła Oświęcim
    8
    9
    14-11

  10. Chełmek
    8
    9
    11-11

  11. Piotrowice
    8
    8
    14-15

  12. Rajsko
    8
    8
    8-11

  13. Palczowice
    8
    6
    15-20

  14. Włosienica
    8
    1
    3-26

Klasa A, Chrzanów

Trzebinia II - Nadwiślan Rusocice 8-0; Zagórzanka - Alwernia II 2-1; Regulice - Start Kamień 2-1; Fablok II Chrzanów - Orzeł II Balin 2-0 (1-0), Skoczylas 30, Michałek 65; Żarki - Ruch Młoszowa 1-2 (1-0), Łysak 42 - Gaj 61, Baudler 84; Korona Lgota - Nadwiślanka Okleśna 4-1 (1-1), M. Bała 43, 57, K. Kasprzyk 48, Ostrzywilk 80 - T. Celej 38; Wolanka Wola Filipowska - Arka Babice 1-0 (0-0), B. Paprot 88.

  1. Trzebinia II
    7
    18
    33-2

  2. Regulice
    7
    18
    18-8

  3. Fablok II
    7
    16
    17-9

  4. Zagórzanka
    7
    13
    22-12

  5. Wolanka
    7
    13
    18-11

  6. Korona
    7
    12
    17-11

  7. Orzeł II
    7
    11
    16-9

  8. Alwernia II
    7
    11
    16-13

  9. Żarki
    7
    7
    8-12

  10. Arka
    7
    6
    3-14

  11. Start
    7
    5
    10-28

  12. Nadwiślanka
    7
    4
    8-21

  13. Nadwiślan
    7
    4
    7-27

  14. Ruch
    7
    3
    9-25

Klasa A, Olkusz

Strumyk zarzecze - Prądnik Sułoszowa 1-0, Piliczanka - Promień Przeginia 3-1, Sokół Gołaczewy - Pomorzanin Olkusz 0-0, Przebój II Wolbrom - Przemsza Klucze 2-1, Ospel Wierbka - Wielmożanka 2-1, Dłubnia Jangrot - Jutrzenka Ostrężnica 1-3, Trzy Korony Żarnowiec - Laskowianka 3-2.

  1. Przebój II
    8
    24
    23-3

  2. Pomorzanin
    8
    20
    22-6

  3. Strumyk
    8
    19
    17-4

  4. Piliczanka
    8
    19
    17-4

  5. Ospel
    8
    16
    14-10

  6. Wielmoża
    8
    13
    9-9

  7. Sokół
    8
    11
    12-10

  8. Przemsza
    8
    11
    7-8

  9. Laskowianka
    8
    8
    17-13

  10. Prądnik
    8
    6
    8-12

  11. Trzy Korony
    8
    3
    6-19

  12. Jutrzenka
    8
    3
    8-20

  13. Dłubnia
    8
    3
    5-29

  14. Promień
    8
    1
    4-20

Najnowsze oferty na Black Friday

Materiały promocyjne partnera

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.