PIŁKA NOŻNA W REGIONIE

Redakcja
Clepardia - Błyskawica Marcówka 5-1 (3-0): Janus 10, Halota 24, Mrowca 36, 48, Pyciak 90 - Porębski 55; Dalin Myślenice - Iskra Krzęcin 2-0 (1-0): Pilch 14 karny, Włodarczyk 86; Bolesław Bukowno - Orzeł Piaski Wielkie 3-1 (2-1): Duch 26, Czech 35, A. Szczypciak 65 - Łabuś 57; Tramwaj - Prądniczanka 5-0 (4-0): Janowski 12, 44, Wojsa 20, Guja 42, Hermaniuk 81; Wróblowianka - Skawa Wadowice 1-0 (0-0): Nogieć 83; Gościbia Sułkowice - Górnik Brzeszcze 1-0 (1-0): Rączka 18; Słomniczanka - Janina Libiąż 1-0 (0-0): S. Zaranek 89; Cracovia II - Karpaty Siepraw 3-1 (2-0): Karcz 21, Guzik 31, Karwan 67 - T. Szablowski 90.

V liga Kraków-Wadowice

  1. Cracovia II
    10
    23
    23-11

  2. Gościbia
    10
    23
    14-6

  3. Dalin
    10
    18
    13-5

  4. Wróblowianka
    10
    18
    15-8

  5. Słomniczanka
    10
    18
    13-8

  6. Prądniczanka
    11
    18
    17-22

  7. Skawa
    10
    17
    17-6

  8. Tramwaj
    10
    15
    19-14

  9. Górnik
    10
    14
    12-11

  10. Karpaty
    10
    14
    15-16

  11. Błyskawica
    10
    10
    14-17

  12. Janina
    10
    10
    14-19

  13. Iskra
    10
    10
    13-24

  14. Bolesław
    11
    8
    18-21

  15. Clepardia
    10
    7
    12-24

  16. Orzeł
    10
    3
    11-27

V liga Nowy Sącz-Tarnów

Dunajec Nowy Sącz - Biegoniczanka 0-3 (0-1): Borkowski 10, Fałowski 56, Sarota 81; Poprad/Minerale Muszyna - KRIS Szreniawa Nowy Wiśnicz 5-2 (2-1): Kubik 11, 67, Łukaszyk 45, Kosecki 49, Kubiela 78 - Buras 45, 73; Limanovia - Pagen Gnojnik 1-3 (0-2): Duchnik 85 karny - Musiał 31, 40, Kostecki 80;**Metal-Gawro Tarnów - Wolania Wola Rzędzińska 0-2 (0-1): Roik 18, Chudzikiewicz 82; Łosoś Łososina Dolna - Skalnik/Bogdański Kamionka Wielka 0-3 (0-2): Kos 5, Saratowicz 26, Fałowski 65; Gród Podegrodzie - Wisła Szczucin 4-4 (3-3): B. Zgrzeblak 21, Chronowski 37 karny, W. Konstantry 45, Knurowski 73 - Knaga 15, Foder 30 karny, Kafel 39, Kowal 81; Grybovia - LKS Jodłownik 0-3 (0-2): Malec 33, 75, Kucz 20; Victoria Witowice Dolne - Bruk-Bet Nieciecza 1-2 (0-2):** Szewczyk 62 - Dzierżanowski 4, 8 karny.

  1. Bruk-Bet
    10
    26
    22-6

  2. Poprad
    10
    24
    28-78

  3. Wolania
    10
    23
    26-9

  4. Jodłownik
    10
    19
    19-10

  5. Victoria
    10
    18
    17-14

  6. Biegoniczanka
    10
    16
    11-8

  7. Wisła
    10
    16
    11-13

  8. Skalnik
    10
    14
    13-7

  9. Limanovia
    10
    14
    15-12

  10. Dunajec
    10
    12
    12-16

  11. Pagen
    10
    10
    9-17

  12. Grybovia
    10
    8
    9-16

  13. Metal
    10
    8
    3-14

  14. Gród
    10
    8
    13-26

  15. KRIS
    10
    5
    8-19

  16. Łosoś
    10
    1
    3-25

VI liga Kraków

Górnik II Wieliczka - Świt Krzeszowice 0-1 (0-0): Piątek 68; Bronowianka - Pogoń Skotniki 1-0 (0-0): Terczyński 53; Wawel - Skawinka 1-1 (0-0): Pieczara 53 - Garzeł 83 samob., Borek - Skalnik Trzemeśnia 2-2 (2-1): T. Grzesiak 27, P. Grzesiak 45 karny - M. Jaśkowiec 43, 56; Wieczysta - Błękitni Modlnica 2-1 (1-1): Pać 42, Podlewski 85 - Kucharczyk 32; Pogoń Miechów - Lotnik Kryspinów 0-0; Sokół Kocmyrzów - Wiarusy Igołomia 1-2 (0-0): Sado 80 - Satoła 87, Kubka 90 samob.; Mogilany - Szreniawa Koszyce 1-1 (0-1): Tabak 71 - Jasielski 30.

  1. Górnik II
    10
    23
    15-8

  2. Świt
    10
    20
    11-6

  3. Pogoń S.
    10
    19
    13-9

  4. Skawinka
    10
    18
    17-9

  5. Wieczysta
    10
    18
    17-14

  6. Borek
    10
    17
    25-10

  7. Szreniawa
    10
    17
    10-7

  8. Wawel
    10
    17
    13-11

  9. Mogilany
    10
    13
    19-13

  10. Sokół
    10
    13
    21-21

  11. Wiarusy
    10
    11
    14-20

  12. Bronowianka
    10
    11
    15-22

  13. Skalnik
    10
    9
    13-21

  14. Pogoń M.
    10
    8
    10-26

  15. Lotnik
    10
    6
    12-19

  16. Błękitni
    10
    4
    16-25

VI liga Nowy Sącz

Szaflary - Tymbark 0-3 (0-2): Bubula 4, 25, T. Sułkowski 72; Watra Białka Tatrzańska - Helena 2-2 (1-1): A. Rabiański 23, 83 karny - Leśniak 23, Chronowski 46; Orawa Jabłonka - Sokół Stary Sącz 2-1 (0-0): Wesołowski 54, S. Rusnak 70 - Stolarski 80; Barciczanka - Jutrzenka Zakopane 6-1 (4-0): R. Kudryk 27, 34, 72, Dorula 9, 20, Dudzik 82 - Prokop 83; Świniarsko - Uście Gorlickie 3-2 (0-1): Leśniak 58, Korona 59, Piotr Bodziony II 85 - Górski 28, 80; Magda/Moduł Zagórzany - Hart Tęgoborze 0-1 (0-1): Ł. Karkoszka 27; Biecz - Orkan Raba Wyżna 1-0 (0-0): Wszołek 90 karny; Turbacz Mszana Dolna - Zawada 0-0.

  1. Barciczanka
    9
    20
    22-6

  2. Biecz
    9
    19
    18-12

  3. Orkan
    8
    16
    13-3

  4. Świniarsko
    9
    16
    16-17

  5. Uście G.
    8
    15
    16-12

  6. Watra
    9
    15
    15-11

  7. Orawa
    9
    14
    17-15

  8. Helena
    9
    13
    18-19

  9. Zawada
    9
    11
    9-9

  10. Moduł
    9
    11
    16-17

  11. Jutrzenka
    8
    11
    13-15

  12. Sokół
    8
    8
    13-15

  13. Tymbark
    8
    7
    6-12

  14. Hart
    9
    7
    7-14

  15. Szaflary
    9
    6
    8-23

  16. Turbacz
    8
    5
    6-13

VI liga Tarnów

Ciężkowianka - Skrzyszovia 1-1 (1-1): Bałut 37 - Kołbasiuk 15; Dąbrovia Dąbrowa Tarn. - Wietrzychowice 3-0 (1-0): M. Trędota 57, 83, M. Białas 33; Dunajec Zakliczyn - Ikar Odporyszów 4-1 (3-0): Tokarczyk 30, 35, Motak 1, Pietras 68 - Motyka 83; Łukovia - Rylovia 0-0; Olimpia Kąty - Piast Łapanów 3-2 (3-0): S. Kukla I 32, 40, 70 - Kasprzyk 82, 88; Radłovia - Olimpia Wojnicz 0-2 (0-1): Kuta 20 samob., Sznajder 75; Tarnovia - GOSiR Novi/Rzezawianka 3-2 (3-2): Surman 17 karny, 23 karny, Musiał 42 - Cieśla 13, Krokosz 41; Wisła Grobla - Gosłavia 2-0 (0-0): Siodlarz 67, Matusik 76.

  1. Wisła
    10
    21
    30-15

  2. Gosłavia
    10
    20
    23-11

  3. Olimpia K.
    10
    18
    23-14

  4. Novi/Rzezawianka
    10
    18
    27-21

  5. Rylovia
    10
    17
    19-11

  6. Piast
    10
    17
    24-18

  7. Olimpia W.
    10
    16
    20-13

  8. Dąbrovia
    10
    15
    18-13

  9. Dunajec
    10
    13
    17-20

  10. Łukovia
    10
    13
    17-23

  11. Radłovia
    10
    11
    25-29

  12. Tarnovia
    10
    10
    15-21

  13. Ikar
    10
    9
    14-26

  14. Wietrzychowice
    10
    9
    13-25

  15. Skrzyszovia
    10
    8
    13-20

  16. Ciężkowianka
    10
    5
    7-25

VI liga Wadowice

Halniak Maków Podh. - Unia Kwaczała 2-1 (1-0): Wnętrzak 30, Pietrusa 90+3 - T. Paw 63; Iskra Brzezinka - Tempo Płaza 2-0 (1-0): Krawczyk 43, Piotr Maciesza 88; Spójnia Osiek Zimnodół - Emalia Olkusz 2-2 (1-1): Ziarno 42, Mróz 75 - M. Przybyła 61, Skrzypek 85 karny; Cedron Brody - Stanisławianka 3-1 (1-1): Kaczmarczyk 20, R. Kozik 60, P. Wilk 78 - A. Wilk 24 samob.; Iskra Klecza Dolna - Nadwiślanin Gromiec 2-1 (1-0): Mizera 7, Szafran 70 karny - Ł. Pactwa 57; Hejnał Kęty - Babia Góra Sucha Beskidzka 6-1 (2-0): Swarzyński 15, Witkowski 16, Bąba 55, A. Żmuda 82, Szłapa 85 karny, Dyczek 90 - Kudłacik 50 samob.; Olimpia Chocznia - Niwa Nowa Wieś 0-4 (0-4): Tomala 14, 20, Lekki 24, P. Tlałka 34; Przeciszów - Orzeł Balin 5-2 (3-2): Jarosz 27, 45+1, 73, Skrobacz 35, Mańka 80 - Jedynak 13, 31.

  1. Balin
    10
    23
    22-10

  2. Nowa Wieś
    10
    21
    32-12

  3. Maków P.
    10
    20
    24-10

  4. Olkusz
    10
    19
    15-9

  5. Zimnodół
    10
    18
    33-14

  6. Brody
    10
    18
    21-10

  7. Kęty
    10
    16
    18-12

  8. Brzezinka
    10
    15
    13-10

  9. Gromiec
    10
    13
    17-15

  10. Stanisławianka
    9
    10
    18-20

  11. Chocznia
    10
    10
    15-19

  12. Przeciszów
    10
    9
    18-20

  13. Klecza
    10
    9
    10-30

  14. Babia Góra
    10
    7
    11-40

  15. Kwaczała
    9
    6
    10-20

  16. Płaza
    10
    2
    9-35

Klasa A Kraków

Grupa I: Płaszowianka - Hutnik II 2-0 (0-0): Popielak 65, A. Chróściel 86; Tonianka - Dragon Szczyglice 1-0 (0-0): D. Molik 70; Partyzant Dojazdów - Niedźwiedź 1-1 (0-1): Pajor 82 - Semper 15; Zieleńczanka - Nadwiślan 1-2 (0-1): Gruszeczka 55 - Górnisiewicz 41, Fima 90; Wanda Nowa Huta - Tramwaj II 1-2 (1-1): Żółciak 43 - Hejmo 41, 90; Milenium Radziemice - Michałowianka 2-2 (1-0): Tkaczyk 22, M. Nowak 83 - Kania 64, Bubak 71; Zelków - Bibiczanka 2-2 (1-2): Wiatr 30, Wojtaszek 81 - Nowak 5, Ścibor 44; Grębałowianka - Kosynierzy Łuczyce 1-3 (1-0): R. Orlewicz 17 - Pobrotyn 57, Kawula 75, Piwowarski 79.

  1. Bibiczanka
    10
    24
    25-10

  2. Nadwiślan
    10
    20
    21-9

  3. Zieleńcz.
    10
    20
    19-11

  4. Michałowianka
    10
    17
    20-12

  5. Płaszowianka
    10
    17
    16-12

  6. Zelków
    9
    17
    13-9

  7. Hutnik II
    10
    16
    21-9

  8. Grebałowianka
    10
    16
    13-13

  9. Tonianka
    9
    13
    16-15

  10. Milenium
    9
    13
    17-25

  11. Kosynierzy
    10
    10
    11-20

  12. Niedźwiedź
    10
    9
    13-18

  13. Tramwaj II
    9
    7
    7-25

  14. Partyzant
    9
    6
    6-12

  15. Dragon
    10
    5
    14-20

  16. Wanda
    6
    1
    2-10

Grupa II: Liszczanka - Garbarnia II 1-2 (1-1): Skrzypoń 44 - Gnyla 37, Sikora 76; Victoria Kraków - Potok Więckowice 0-1 (0-0): Bartuś 86; Radziszowianka - Wiślanie Jaśkowice 0-3 (0-1): Baran 15, M. Morawski 65, 85; Bieżanowianka - Pozowianka 5-3 (2-1): Czyżowski 24, Polak 28, 82, Sikora 85, Janas 90 - Królik 22, 63, Malinowski 62; Opatkowianka - Dąbski 2-1 (0-0): Ł. Dulemba 85, Wach 90 - Karpij 83; Armatura - Prokocim 0-0;**Zwierzyniecki - Piast Wołowice 3-0 (2-0): Łapeta 7, Rudek 39, Treszczyński 82; Cedronka Wola Radziszowska - Strażak Rączka 2-3 (0-2):** G. Grabek 75, Biera 78 - Madej 14, Tyrała 35, A. Rosek 51.

  1. Zwierzyniecki
    10
    21
    24-11

  2. Piast
    10
    21
    18-13

  3. Armatura
    10
    20
    19-9

  4. Garbarnia II
    10
    20
    17-8

  5. Liszczanka
    10
    19
    19-12

  6. Strażak
    10
    18
    25-13

  7. Prokocim
    10
    18
    13-9

  8. Bieżanowianka
    10
    16
    25-14

  9. Pozowianka
    10
    13
    20-16

  10. Wiślanie
    10
    12
    19-24

  11. Cedronka
    10
    11
    17-19

  12. Radziszowianka
    10
    11
    13-20

  13. Victoria
    10
    10
    18-26

  14. Potok
    10
    7
    9-21

  15. Opatkowianka
    10
    6
    10-17

  16. Dąbski
    10
    0
    4-35

Grupa III: Węgrzcanka - Złomex Branice 2-1 (0-0): Ołowski 54, Olearczyk 81 - S. Kalisz 74; Nadwiślanka Nowe Brzesko - Piłkarz Podłęże 0-1 (0-0): Jagła 52; Legion Pierzchów - Śledziejowice 0-5 (0-1): Bęben 32, Szewczyk 54, Hiller 66, Wianecki 74, Maśnica 87; Promień Zakrzowiec - Czarni Staniątki 2-2 (1-0): Chachlowski, Konieczny - Bartyzel, Kluska; Strażak Kokotów - Rożnowa 1-1 (0-0): Kubacik 80 - Polonka 60; Wiślanka Grabie - Rajsko 7-0 (0-0): Luty 48, 70, Krystian 55, 88, R. Trawiński 50, Zięba 66, Mleczko 79; Wawrzynianka - Orzeł II Piaski Wielkie 5-0 (0-0): Zięba 55, 62, 76, Barucha 70, Ileczko 47.

  1. Śledziejowice
    9
    24
    37-8

  2. Węgrzcanka
    9
    18
    23-13

  3. Złomex
    9
    18
    20-10

  4. Piłkarz
    9
    18
    15-10

  5. Wiślanka
    9
    16
    19-7

  6. Czarni
    9
    14
    15-18

  7. Orzeł II
    9
    13
    18-19

  8. Rożnowa
    9
    12
    21-19

  9. Wawrzynianka
    9
    12
    19-22

  10. Promień
    9
    9
    8-19

  11. Nadwiślanka
    9
    7
    11-23

  12. Strażak
    9
    6
    11-16

  13. Legion
    9
    5
    8-21

  14. Rajsko
    9
    4
    7-27

Grupa IV:**Raba Dobczyce - Sęp Droginia 5-1 (2-0): Mistarz 25, Grudzień 28, Bała 67, P. Ładyga 70, Krawczyk 85 - Wójtowicz 88; Pcimianka - Krakus Swoszowice 0-1 (0-0): Kochman 90; Gdovia - Pasternik Ochojno 1-1 (0-0): Wojtaszek 63 - Szczygieł 70; Rudnik - Jordan Zakliczyn 0-0; Zielonka Wrząsowice - Staw Polanka 3-1 (2-0): Dudzik 11, Gawor 26, 90 - Moryc 51; Beskid Tokarnia - Dziecanovia 1-1 (1-0): Hucisko 40 - Płatek 78; Tempo Rzeszotary - Orzeł Myślenice 3-3 (1-1):** Profic 17, Sikora 55, Burda 59 - Ferlak 11, Święch 50, Skrzeczek 73.

  1. Raba
    9
    24
    29-5

  2. Jordan
    9
    20
    24-10

  3. Pcimianka
    9
    17
    19-6

  4. Zielonka
    9
    16
    19-18

  5. Krakus
    9
    16
    15-17

  6. Dziecanovia
    8
    14
    16-7

  7. Orzeł
    9
    14
    17-12

  8. Tempo
    9
    13
    15-21

  9. Pasternik
    9
    7
    11-17

  10. Sęp
    9
    7
    15-25

  11. Staw
    8
    7
    13-24

  12. Gdovia
    9
    7
    7-18

  13. Beskid
    8
    6
    12-31

  14. Rudnik
    8
    4
    12-24

Klasa A Nowy Sącz

Grupa nowosądecka:**Start - Korzenna 1-0 (0-0): Szabla 50; Ogniwo Piwniczna - Jedność 0-1 (0-0): Jurek 90; Nawoj Nawojowa - Librantovia 1-1 (0-0): Czop 75 samob.- Turski 70; Amator Paszyn - Zyndram Łącko 1-5 (0-2): Hedwik 85 - J. Mrówka 40, 70, M. Mrówka 13, Adamczyk 65, Miśtak 71; Dąbrovia**Wielogłowy - Zabałcze 2-2 (1-1): Fałowski 36, Cebula 66 - Pierzchała 12, Cempa 62; Ubiad - Poprad Rytro 2-4 (1-2): Bajdel 15, Świderski 55 - S. Dziedzina 18, 30, G. Dziedzina 50, Duda 85; Chruślice - Zawisza Rożnów 6-3 (3-2): Zelek 17, 41, J. Buźniak 21, 86, Mirek 62, D. Gwiżdż 80 - Sarota 2, K. Orzechowski 40, K. Różański 88.

  1. Ogniwo
    8
    21
    24-5

  2. Jedność
    8
    17
    15-6

  3. Poprad
    8
    15
    26-17

  4. Nawoj
    8
    15
    14-8

  5. Zyndram
    8
    13
    19-13

  6. Dąbrovia
    8
    12
    17-16

  7. Amator
    8
    12
    15-14

  8. Start
    8
    11
    15-13

  9. Librantovia
    8
    9
    14-16

  10. Zabełcze
    8
    8
    12-17

  11. Ubiad
    8
    8
    10-16

  12. Korzenna
    8
    7
    11-22

  13. Zawisza
    8
    5
    14-22

  14. Chruślice
    8
    3
    11-32

Grupa nowosądecko-gorlicka: Grudna Kępska - Galicja Nowy Sącz 2-1 (0-1); Gawlak 60, 70 - Słomka 20 karny; Łęka - Nafta Kryg 1-3 (0-2): Salamon 78 - Brudziewski 15, Kosiba 20 karny, Rak 80; Przełęcz Tylicz - Ropa 10-0 (5-0): Plata 18, 20, 31, 87, Stec 70, 75 karny, 85, Zygmunt 10, 42, D. Gałęziowski 57 karny; Orzeł Wojnarowa - Bobowa 1-1 (0-0): Olszewski 80 - Kosiński 72; Biała Brunary - Szymbark 5-3 (3-1): R. Chrobak 11, 15, Ł. Matuła 8, R. Stach 68, Rojek 80 - Brzeziański 35 karny, B. Ziemba 70, Zięba 88; Królovia Królowa Górna - Ogień Sękowa 2-3 (1-1): Ptaszkowski 41, Zdziarski 67 - Piekarz 26, Korzeń 70, Rogala 86; Zuber Krynica - LKS Stróżówka - mecz przerwany w 30 min przy stanie 0-1 na skutek wtargnięcia złodziei do szatni obydwu zespołów.

  1. Przełęcz
    8
    24
    46-3

  2. Orzeł
    8
    18
    16-3

  3. Bobowa
    7
    16
    22-8

  4. Nafta
    8
    16
    20-11

  5. Ogień
    8
    16
    14-8

  6. Grudna K.
    8
    15
    13-15

  7. Zuber
    7
    13
    13-6

  8. Stróżówka
    7
    10
    11-15

  9. Ropa
    8
    10
    10-17

  10. Biała
    8
    7
    13-30

  11. Królovia
    8
    4
    13-17

  12. Galicja
    8
    2
    9-28

  13. Szymbark
    8
    2
    7-34

  14. Łęka
    7
    1
    6-18

Grupa limanowska: Witów Mszana Górna - Dobrzanka Dobra 1-5 (1-1): Skiba 38 - P. Drożdż 46, 60 karny, M. Gąsior 25, Blicharski 73 karny, Drozd 80; Ujanowice - Olimpia Pisarzowa 1-0 (0-0): Kmiecik 55; Laskovia - Zalesianka 2-0 (0-0): Tokarz 58, 73; Błyskawica Rupniów - Sokół Słopnice 1-2 (1-0): Korba 21 - Mariusz Sejmej I 60 karny, Grucel 84; Limanovia II - Śnieżnica Kasina Wielka 6-0 (2-0): Palkij 28, Czaja 36, Chochół 59, Wojtas 65, Kurczab 72 karny, Gaik 87; Mordarka - Jaworzanka Jaworzna 1-1 (0-0): Musiał 70 - Bukowiec 55; Płomień Limanowa - Gorce Kamienica 2-5 (0-3): Walasik 65, Wilczek 78 - P. Jasiński 29, 40, 59, Ł. Jasiński 13, 56.

  1. Dobrzanka
    9
    24
    27-3

  2. Olimpia
    9
    21
    19-6

  3. Gorce
    9
    16
    22-19

  4. Limanovia II
    9
    15
    23-16

  5. Laskovia
    9
    15
    20-17

  6. Ujanowice
    9
    15
    13-12

  7. Błyskawica
    9
    13
    18-14

  8. Sokół
    9
    13
    22-20

  9. Mordarka
    9
    12
    12-14

  10. Jaworzanka
    9
    11
    12-20

  11. Zalesianka
    9
    10
    12-19

  12. Płomień
    9
    6
    20-24

  13. Witów
    9
    5
    14-30

  14. Śnieżnica
    9
    4
    9-28

Klasa A Podhale

Wierchy Rabka - Trzy Korony Sromowce Niżne 6-0 (1-0): Jagosz 34, Pędzimąż 52, 79, Leśniak 55, K. Gacek 68, Książek 80; Jordan Jordanów - Czarni Czarny Dunajec 1-2 (1-1): Kołodziejczyk 20 - Kolbrecki 17, S. Bandyk 76; Dunajec Ostrowsko - Szarotka Nowy Targ 3-3 (0-1): Zagata 55, 90, Kamiński 80 karny - Ł. Ślusarek 30, 80 karny, 84; ZKP Zakopane - Lubań Tylmanowa 0-4 (0-1): M. Piszczek 45, Kurnyta 53, Zawada 67, J. Piszczek 77; Skawianin Skawa - Poroniec Poronin 1-8 (1-4): Skwarek 32 - M. Wicher 8, 40, 51, 70, Stasik 15, Malacina 30, Halibard 63, R. Wicher 82; Sokolica Krościenko - Przełęcz Łopuszna 2-2 (2-1): Wojtyczka 12, 21 - Florczyk 6, Chowaniec 80; Bystry Nowe Bystre - ZOR Frydman 0-2 (0-1): Młynarczyk 37, A. Żołnierczyk 80 samob. Nierozegrane spotkanie Dunajec - Trzy Korony zweryfikowano jako 3-0 wo. dla Dunajca.

  1. Lubań
    9
    22
    26-10

  2. Wierchy
    9
    20
    29-9

  3. Poroniec
    9
    19
    25-15

  4. Czarni
    9
    19
    17-10

  5. Szarotka
    9
    17
    23-13

  6. Przełęcz
    9
    16
    16-11

  7. ZOR
    9
    16
    14-9

  8. Sokolica
    9
    11
    22-19

  9. Jordan
    9
    8
    16-18

  10. Bystry
    9
    8
    13-23

  11. Dunajec
    9
    7
    16-22

  12. Skawianin
    9
    7
    12-39

  13. Trzy Korony
    9
    5
    9-26

  14. ZKP
    9
    2
    7-21

Klasa A Tarnów

Grupa I: Żubr Gawłówek - Raba Książnice 3-1 (0-1): Dudek 48, 70, Kaźmierek 58 - P. Nowak 44; Macierz Lipnica Murowana - Drwinka Drwinia 2-2 (1-1): Kocoń 31, 53 - Tabor 12, Matusik 70; Błyskawica Proszówki - Czarni Kobyle 0-0; GOSiR Novi/Rzezawianka II - Naprzód Sobolów 2-2 (1-1): Daniec 35, Skrzypek 60 karny; Orzeł Cikowice - Błękitni Krzeczów 0-0; Tęcza Świniary - Victoria Słomka 4-2 (2-1): Karcz karny, Kobyłecki (Victoria). Spotkanie Tarnavia Tarnawa - Górnik Siedlec zostało przełożone.

  1. Czarni
    8
    20
    30-6

  2. Żubr
    8
    18
    26-5

  3. Victoria
    8
    18
    22-9

  4. Macierz
    8
    14
    17-12

  5. Górnik
    7
    13
    11-13

  6. Błyskawica
    8
    12
    7-7

  7. Tęcza
    8
    12
    19-25

  8. Naprzód
    8
    10
    15-21

  9. Orzeł
    8
    9
    8-9

  10. Novi/Rzez. II
    8
    8
    7-17

  11. Drwinka
    8
    7
    14-14

  12. Raba
    8
    6
    13-28

  13. Błękitni
    8
    5
    7-13

  14. Tarnavia
    7
    3
    8-25

Grupa II: Arkadia Olszyny - Jadowniczanka 1-2 (0-1): M. Kuboń 80 - Maksimczyk 2 karny, Krawczyk 76; Sokół Maszkienice - Kłos Łysa Góra 2-1 (1-0): A. Węgrzyn 11, Hebda 67 karny - Morys 55; Iva Iwkowa - Jedność Paleśnica 3-2 (2-1): Karwala 35, T. Jasnos 40, Repetowski 62 - Fijor 43, R. Sarota 70; Jasień Brzeski - Strażak Mokrzyska 0-1 (0-1): Dziedzic 11; Temida Złota - Iskra Łęki 0-1 (0-0): G. Urbaś 70; Uszew - Korona Niedzieliska 2-0 (1-0): Cichostępski 4, Pietras 75 karny; Victoria Porąbka Uszewska - Dunajec Mikołajowice 2-2 (1-0): Wnętrzak 15, Mirosław Jabłoński 49 (Victoria). Pauzował Sokół Borzęcin Górny.

  1. Jadowniczanka
    8
    21
    20-6

  2. Dunajec
    8
    19
    17-9

  3. Iskra
    8
    19
    15-10

  4. Victoria
    9
    17
    18-12

  5. Temida
    8
    16
    18-13

  6. Strażak
    8
    15
    14-9

  7. Uszew
    8
    14
    23-18

  8. Sokół B.
    8
    14
    18-16

  9. Iva
    9
    13
    30-19

  10. Korona
    9
    9
    15-20

  11. Sokół M.
    8
    6
    7-11

  12. Arkadia
    8
    5
    8-14

  13. Kłos
    9
    5
    14-31

  14. Jedność
    9
    4
    13-23

  15. Jasień B.
    9
    1
    8-27

Grupa III: Orzeł Lisia Góra - Unia Les-Drób Niedomice 1-2 (1-0): A. Chrabąszcz 25 - Kobos 70, Kasztelewicz 89; Łęgovia - Zorza Zaczarnie 1-1 (1-1): M. Skrabacz 32 - R. Kapustka 38; Nadwiślanka Wola Rogowska - Brzezówka 1-2 (1-1): Skrzyński 35 - Lechowicz, Budzyna; Olesno - Victoria Szarwark 0-1; Olimpia Zabawa - Dąbrovia II 7-1 (3-1): S. Baran 24, 62, 80, G. Baran 15, 86, Moszyński 35, 64 - Jarosz 7; Polan II Żabno - Bruk-Bet II Nieciecza 0-0; Powiśle Bolesław - Nowa Jastrząbka 2-3 (2-1): Foder 5, 12 - Płaczek 50, 54, W. Janus 44 karny. W zaległym meczu: Orzeł - Olesno 5-2 (1-1).

  1. Nowa J.
    9
    22
    32-9

  2. Bruk-Bet II
    9
    18
    25-8

  3. Unia
    9
    17
    23-13

  4. Orzeł
    9
    16
    26-16

  5. Victoria
    9
    16
    20-21

  6. Polan II
    9
    15
    19-16

  7. Powiśle
    9
    13
    21-18

  8. Dąbrovia II
    9
    13
    16-17

Nadwiślanka
9
13
16-17

  1. Łęgovia
    9
    10
    21-24

  2. Brzezówka
    9
    10
    14-24

  3. Zorza
    9
    9
    10-14

  4. Olimpia
    9
    7
    20-31

  5. Olesno
    9
    0
    5-40

Grupa IV: Burzyn - Ryglice 3-0 (1-0): Nalepka 15, 65, Mateusz Dudek 57; Radar Łętowice - Victoria Koszyce Małe 6-4 (4-3): Ogar 35, 41, 80, Wszołek 20, Pazdoł 44, Tomczyk 52 - Sroka 10, 16, Porębski 4, Knych 72; Błękitni Tarnów - Huragan Buchcice 2-1 (1-1): Iwaniec 35, Czerwony 80 - Bachula 30; Iskra Tarnów - Radlna 2-2 (2-0): Kozioł 17, Z. Krzemiński 43 (Iskra); Pogoria Pogórska Wola - Pogórze Pleśna 2-3 (1-2): M. Olszówka 15, Grela 80 - Daniel Knapik 26, Urasiński 45 karny, M. Jachim 60; Spółdzielca Grabno - Gromnik 2-1 (1-1): Dębski 32, R. Kuboń 58 - Gąsior 30; Szynwałd - KSUS Śmigno 1-2 (0-0): A. Stańczyk 77 - D. Schab 60, A. Skrobiś 70. W nie rozegranym meczu poprzedniej kolejki: Gromnik - Burzyn orzeczono walkower 3-0 dla Gromnika.

  1. Radlna
    9
    20
    25-12

  2. Śmigno
    9
    18
    34-18

  3. Pogórze
    9
    18
    21-11

  4. Iskra
    9
    17
    19-10

  5. Victoria
    9
    14
    22-19

  6. Pogoria
    9
    14
    17-14

  7. Burzyn
    9
    12
    16-18

  8. Szynwałd
    9
    11
    14-14

  9. Ryglice
    9
    11
    10-12

  10. Gromnik
    9
    11
    16-24

  11. Radar
    9
    9
    17-27

  12. Huragan
    9
    7
    6-10

  13. Błękitni
    9
    7
    13-23

  14. Spółdzielca
    9
    5
    10-28

Klasa A Chrzanów

Start Kamień - LKS Żarki 1-1, Nadwiślanka Okleśna - Regulice 1-1, Alwernia II - Korona Lgota 0-3, Nadwiślan Rusocice - Fablok II Chrzanów 1-1, Wolanka Wola Filipowska - MKS Trzebinia-Siersza II 4-2, Orzeł II Balin - Zagórzanka 2-0, Arka Babice - Ruch Młoszowa 1-1.

  1. Regulice
    8
    19
    19-9

  2. Trzebinia II
    8
    18
    35-6

  3. Fablok II
    8
    17
    18-10

  4. Wolanka
    8
    16
    22-13

  5. Korona
    8
    15
    20-11

  6. Orzeł II
    8
    14
    18-9

  7. Zagórzanka
    8
    13
    22-14

  8. Alwernia II
    8
    11
    16-16

  9. Żarki
    8
    8
    9-13

  10. Arka
    8
    7
    4-15

  11. Start
    8
    6
    11-29

  12. Nadwiślanka
    8
    5
    9-22

  13. Nadwiślan
    8
    5
    8-28

  14. Ruch
    8
    4
    10-26

Klasa A Olkusz

Prądnik Sułoszowa - Ospel Wierbka 1-0, Promień Przeginia - Przebój II Wolbrom 1-6, Pomorzanin Olkusz - Strumyk Zarzecze 0-1, Piliczanka Pilica - Wielmożanka 2-1, Przemsza Klucze - Dłubnia Jangrot 5-1, Jutrzenka Ostrężnica - Trzy Korony Żarnowiec 2-2, Laskowianka - Sokół Gołacewy 4-1.

  1. Przebój II
    9
    27
    29-4

  2. Piliczanka
    9
    22
    19-5

  3. Strumyk
    9
    22
    18-4

  4. Pomorzanin
    9
    20
    22-7

  5. Ospel
    9
    16
    14-11

  6. Przemsza
    9
    14
    12-9

  7. Wielmoża
    9
    13
    10-11

  8. Laskowianka
    9
    11
    21-14

  9. Sokół
    9
    11
    13-14

  10. Prądnik
    9
    9
    9-12

  11. Jutrzenka
    9
    4
    10-22

  12. Trzy Korony
    9
    4
    8-21

  13. Dłubnia
    9
    3
    6-34

  14. Promień
    9
    1
    5-26

Klasa A Oświęcim

Chełmek - Palczowice 5-0, Soła Oświęcim - Malec 1-2, Polanka - Osiek 1-0, Przecieszyn - Rajsko 1-1, Piotrowice - Skidziń 0-2, Zaborze - Unia Oświęcim 2-3, Włosienica - Jawiszowice 2-4.

  1. Skidziń
    9
    22
    20-12

  2. Unia
    9
    20
    15-5

  3. Jawiszowice
    9
    18
    17-7

  4. Malec
    9
    17
    19-13

  5. Polanka
    9
    16
    15-13

  6. Przecieszyn
    9
    15
    23-18

  7. Chełmek
    9
    12
    16-11

  8. Osiek
    9
    11
    9-12

  9. Zaborze
    9
    10
    12-16

  10. Soła
    9
    9
    15-13

  11. Rajsko
    9
    9
    9-12

  12. Piotrowice
    9
    8
    14-17

  13. Palczowice
    9
    6
    15-25

  14. Włosienica
    9
    1
    5-30

Klasa A Wadowice

Gród Grodzisko - Sokół Przytkowice 0-1 (0-0): Skowronek 69; Chełm Stryszów - Żarek Stronie 0-0; Dąb Paszkówka - Borowik Bachowice 0-1 (0-1): Witkowski 30; Leskowiec Rzyki - Jubilat Izdebnik 3-3 (2-2): Zieliński 35, A. Cibor 41, Króliczek 50 - Klimczyk 7, Jaworski 15, 85; Lachy Lachowice - Wisła Łączany 1-3 (1-1): Kachel 30 karny - Maślona 15, 70, Wawro 50; Astra Spytkowice - Kalwarianka 2-2 (1-1): Wołek 15, Księżopolski 90 karny - Rymek 44 karny, 60; Czarni Koziniec - Leńczanka Leńcze 1-2 (1-2): Rupa 38 - Dudek 30, Bogacz 34.

  1. Przytkowice
    8
    24
    25-4

  2. Bachowice
    8
    19
    22-11

  3. Stryszów
    8
    18
    18-6

  4. Stronie
    8
    17
    19-8

  5. Izdebnik
    8
    14
    17-12

  6. Kalwaria
    8
    12
    12-13

  7. Łączany
    8
    11
    14-11

  8. Leńcze
    8
    10
    11-15

  9. Grodzisko
    8
    9
    9-14

  10. Paszkówka
    8
    8
    9-12

  11. Rzyki
    8
    7
    12-18

  12. Spytkowice
    8
    6
    8-14

  13. Lachowice
    8
    3
    5-24

  14. Koziniec
    8
    0
    9-28

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie