Piłka nożna

Redakcja
Orzeł Dębno - Okocimski Brzesko 0-3 (0-2): K. Palej 13, Metz 16, Kaźmierczak 55; Malinex Kobylanka - Strażak Mokrzyska 3-1 (2-0): Nagoda 19, Przybyłowicz 35, Wójcik 65 - W. Żurek 51; Dunajec Nowy Sącz - BKS Bochnia 2-2 (0-1): Ł. Łukasik 60, Biernacki 90 - Rynduch 24, Stokłosa 83; Glinik Gorlice - Unia Tarnów 6-0 (4-0): Łjaszko 10, Wacławik 15, Hajduk 20 (k), 68, 80, Skowroński 53; Tarnovia Tarnów - Poprad Muszyna 2-0 (1-0): Lubera 3, Maciosek 52; Wolania Wola Rzędzińska - Victoria Witowice Dolne 2-0 (1-0): Gąsior 14, Jasiak 87; Lubań Maniowy - Sandecja II Nowy Sącz 3-2 (1-0): J. Strama 26, Gąsiorek 90, Kurnyta 90 (k) - Wójcik 47, Gurba 62; Łosoś Łososina Dolna - Tuchovia Tuchów 2-0 (1-0): Zubel 8, P. Olchawa 90.

IV liga - wschód

  1. Okocimski
    16
    42
    47-11

  2. Glinik
    17
    37
    34-13

  3. Poprad
    16
    28
    18-18

  4. Sandecja II
    16
    26
    30-23

  5. Unia
    16
    26
    21-18

  6. Lubań
    16
    26
    27-22

  7. Orzeł
    16
    25
    27-23

  8. Tuchovia
    16
    22
    22-19

  9. Tarnovia
    17
    22
    21-24

  10. Łosoś
    16
    21
    28-30

  11. Wolania
    16
    20
    28-33

  12. Victoria
    17
    19
    21-32

  13. BKS
    16
    18
    25-25

  14. Malinex
    17
    16
    19-23

  15. Dunajec
    16
    15
    23-30

  16. Strażak
    16
    4
    16-63

IV liga, Bielsko-Biała

Victoria Jaworzno -**Przyszłość Rogów 1-0 (0-0): Gadaj 70; Polonia Łaziska -**Pasjonat Dankowice 2-0 (2-0): Mogilan 5, Bogłowski 18; Koszarawa Żywiec -**Grunwald Ruda Śląska 1-1 (0-0): Matras 73 - Sobiech 72; Gwiazda Skrzyszów -**Polonia Marklowice 0-0; Unia Racibórz -**AKS Mikołów 2-0 (0-0): Podolak 74, Woniakowski 90; BKS Bielsko-Biała -**Czarni Góral Żywiec 3-0 (1-0): Kruszyński 26, Trzop 62, Bogdan 76; Odra II**Wodzisław -**Energetyk ROW Rybnik 1-2 (1-1): Skorupa 30 (samob.) - Reclik 24 i 90+2; LKS Łąka -**Beskid Skoczów 0-2 (0-1): **Kruszka 8, Skrzypiec 50 (samob.).

  1. Koszarawa
    18
    37
    35-14

  2. BKS
    17
    37
    33-13

  3. Ruda Śl.
    17
    33
    39-24

  4. Jaworzno
    17
    32
    25-14

  5. ROW Rybnik
    17
    27
    34-32

  6. Rogów
    18
    27
    28-26

  7. Pasjonat
    18
    26
    26-22

  8. Odra II
    18
    24
    31-23

  9. Łaziska
    18
    23
    26-25

  10. Marklowice
    17
    23
    29-31

  11. Skoczów
    17
    22
    22-25

  12. Czarni Góral
    17
    19
    23-33

  13. Skrzyszów
    17
    19
    17-27

  14. Łąka
    17
    18
    22-33

  15. Mikołów
    18
    11
    19-39

  16. Racibórz
    17
    10
    17-45

V liga, Wadowice

Stanisławianka Stanisław -**Przeciszovia Przeciszów 0-1 (0-1): Jarosz 35; Skawa Wadowice -**Emalia Olkusz 4-1 (2-0): Praciak 19, Cygan 35, Nazarewicz 49 i 55 - Skrzypek 76 (k); Beskidy Andrychów -**Iskra Klecza Dolna**3-0 (1-0): M. Błachut 33, Wawro 67, Skawina 87; Hejnał Kęty -**Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 (0-0): Młynarczyk 49, Szłapa 79 - Pietrusa 70; Górnik Brzeszcze -**Iskra Brzezinka 2-0 (0-0): Bartula 49 i 55; Nadwiślanin Gromiec -**Znicz Sułkowice Bolęcina**0-0; Janina**Libiąż -**Kalwarianka 1-0 (0-0): Witkowski 68; Błyskawica Marcówka -**Unia Kwaczała 3-0 (2-0): Prymula 5, Wysowski 40, Wróbel 65; Orzeł Balin -**Halniak Maków Podhalański 0-0**.

  1. Andrychów
    18
    42
    42-7

  2. Marcówka
    18
    39
    33-12

  3. Brzeszcze
    18
    37
    41-16

  4. Przeciszów
    18
    34
    35-21

  5. Wadowice (s)
    18
    32
    36-20

  6. Libiąż
    18
    31
    29-20

  7. Maków P.
    18
    29
    24-18

  8. Brzezinka (b)
    18
    27
    31-22

  9. Sułkowice (b)
    18
    27
    32-24

  10. Olkusz (b)
    18
    24
    31-31

  11. Balin
    18
    23
    27-29

  12. Gromiec
    18
    21
    23-36

  13. Kęty
    18
    19
    18-28

  14. Klecza
    18
    19
    20-31

  15. Kwaczała (b)
    18
    17
    21-43

  16. Babia Góra
    18
    14
    29-50

  17. Stanisławianka
    18
    10
    24-52

  18. Kalwarianka
    18
    3
    14-50

V liga, Bielsko-Biała

Soła Kobiernice -**Podbeskidzie II**Bielsko-Biała 0-1 (0-0); Kuźnia Ustroń -**Orzeł Łękawica 1-0 (0-0); Wilamowice -**LKS Czaniec 1-1 (0-1); MRKS Czechowice-Dziedzice -**Bestwina**0-1 (0-0); Koszarawa II**Żywiec -**Przełom Kaniów 2-0 (1-0); Sokół Zabrzeg -**Skałka Żabnica 2-4 (1-3); Wyzwolenie Simoradz -**Zapora Porąbka 2-3 (1-1). Mecz: Rekord Bielsko Bielsko-Biała -**Morcinek Kaczyce przełożony na**17 maja.**

  1. Żabnica
    18
    47
    53-18

  2. Czaniec
    18
    43
    45-9

  3. Zabrzeg
    18
    38
    41-20

  4. Porąbka
    18
    36
    36-19

  5. Rekord B-B.
    17
    23
    26-23

  6. Podbeskidzie II
    18
    23
    17-21

  7. MRKS
    18
    22
    29-23

  8. Ustroń
    17
    21
    24-31

  9. Kaczyce
    15
    21
    19-27

  10. Bestwina
    17
    20
    19-29

  11. Łękawica
    17
    18
    16-23

  12. Koszarawa II
    17
    17
    16-28

  13. Simoradz
    17
    15
    32-42

  14. Wilamowice
    16
    15
    21-37

  15. Kaniów
    17
    13
    15-32

  16. Kobiernice
    17
    10
    11-37

V liga, Kraków

Górnik II**Wieliczka -**Skawinka 2-2 (1-1): Sendorek 10, Knap 66 - Kulma 30, Karnia 81; Błękitni Modlnica -**Wróblowianka 1-0 (0-0): Pogan 84; Gościbia Sułkowice -**Tramwaj Kraków 1-2 (0-1): G. Stokłosa 80 - Hermaniuk 11 (k), 73; Wieczysta Kraków -**Świt Krzeszowice 0-0; Iskra Krzęcin -**Wawel Kraków 2-1 (0-1): Mikołajczyk 50, Bała 78 - Wojdała 35; Radziszowianka -**Bronowianka Kraków 3-1 (1-1): Kotula 36, Żurek 52, Baliga 54 - Pyla 44; Płomień Jerzmanowice -**Pogoń Miechów 4-0 (3-0): M. Kwater 11, 20, Kwiatkowski 26, Szumiec 47 (k); Skalnik Trzemeśnia -**Pogoń Skotniki, mecz przełożony.**

  1. Tramwaj
    16
    38
    43-21

  2. Iskra
    16
    37
    30-18

  3. Gościbia
    17
    36
    35-16

  4. Płomień
    17
    33
    44-26

  5. Wróblowianka
    17
    29
    28-19

  6. Górnik II
    16
    28
    35-19

  7. Błękitni
    16
    26
    23-24

  8. Wieczysta
    17
    20
    17-15

  9. Pogoń M.
    17
    18
    20-28

  10. Skawinka
    17
    17
    21-26

  11. Pogoń S.
    15
    17
    12-18

  12. Świt
    15
    17
    17-24

  13. Skalnik
    15
    13
    20-30

  14. Bronowianka
    16
    13
    17-40

  15. Wawel
    16
    12
    13-27

  16. Radziszowianka
    16
    11
    15-36

V liga, Tarnów

Bruk-Bet Nieciecza -**Novi Jodłówka 4-0 (3-0): Kozaka 23, Budzyński 38, Bugajski 42, Żurek 65; Gosłavia Gosławice -**Ciężkowianka Ciężkowice 3-0 (1-0): Kurtyka 56, 61, M. Góral 33; Metal-Gawro Tarnów -**Dunajec Zakliczyn 2-0 (1-0): Kordela 45, Sobyra 50; Nowa Jastrząbka -**Pagen Gnojnik 2-5 (1-3): Płaczek 6, Bień 72 - Śliwa 2, Wiśniowski 4, Seidler 11, Migacz 70, R. Klęk 88; Polan Żabno -**Wietrzychowice 4-0 (4-0): Wójcik 12, 30, Dawid Kurzawski 15, 31; Rylovia Rylowa -**Wisła Szczucin 2-1 (1-0): Handzlik 35, Dzieński 88 - Jarosław Będkowski 50; Skrzyszovia Skrzyszów -**Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-3 (0-2): Iwaniec 24, Dykas 45, Sawczyk 49. Spotkanie KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz -**Ikar Odporyszów **zostało przełożone na 10 maja.

  1. Polan
    16
    45
    51-14

  2. Bruk-Bet
    16
    41
    58-10

  3. Rylovia
    17
    36
    36-14

  4. Pagen
    16
    32
    25-16

  5. Wisła
    17
    31
    37-19

  6. Metal
    17
    30
    32-12

  7. Szreniawa
    15
    25
    29-19

  8. Ikar
    16
    22
    23-29

  9. Novi
    17
    17
    20-37

  10. Dunajec
    17
    17
    17-38

  11. Gosłavia
    16
    17
    17-39

  12. Nowa J.
    16
    13
    24-36

  13. Skrzyszovia
    17
    12
    20-38

  14. Dąbrovia
    16
    12
    24-44

  15. Wietrzychowice
    17
    10
    10-36

  16. Ciężkowianka
    16
    8
    14-36

V liga, Nowy Sącz

Biegoniczanka Nowy Sącz -**Gorce Kamienica 4-1 (2-0): Borkowski 60, 63, Małek 16 (k), R. Liber 40 - Działek 76; Skalnik/Bogdański Kamionka Wielka -**LKS Jodłownik 1-1 (0-0): Stojda 75 - Stokłosa 60; Magda/Moduł Zagórzany -**Sokół Stary Sącz 3-2 (2-1): Igielski 12, 32, Czyżykiewicz 77 - Stolarski 34, T. Sobonkiewicz 90+3; Gród Podegrodzie -**Orkan Szczyrzyc 0-0;Grybovia Grybów -**Helena**Nowy Sącz 0-1 (0-0): Chronowski 65; Hart Tęgoborze -**Zawada Nowy Sącz 5-0 (1-0): Maciaś 81, 86, Olchawa 38, Dziedzic 63, Bochenek 72;LKS Uście Gorlickie -**Turbacz Mszana**Dolna**3-0 (1-0): Długoń 6, Wisłocki 60, Jamro 65;Orkan Raba Wyżna -**Watra Białka Tatrzańska 1-2 (1-2): G. Kasprzyk 7 - A. Rabiański 19, 23. Mecz Jutrzenka Zakopane -**Limanovia Limanowa został przełożony.**

  1. Orkan Sz.
    18
    42
    44-12

  2. Skalnik
    18
    34
    48-18

  3. Biegoniczanka
    19
    34
    44-25

  4. Hart
    18
    34
    43-25

  5. Jodłownik
    18
    31
    27-15

  6. Limanovia
    17
    31
    28-17

  7. Grybovia
    18
    30
    29-23

  8. Helena
    19
    28
    29-41

  9. Gród
    18
    26
    28-21

  10. Jutrzenka
    17
    26
    29-36

  11. Uście G.
    18
    25
    26-31

  12. Moduł
    19
    22
    22-27

  13. Sokół
    18
    22
    24-34

  14. Watra
    18
    21
    30-36

  15. Zawada
    18
    19
    24-41

  16. Orkan R.W.
    18
    17
    21-46

  17. Gorce
    19
    10
    17-55

  18. Turbacz
    18
    9
    17-37

A klasa, grupa I, nowosądecko-gorlicka

Jedność Nowy Sącz -**LKS Szymbark 1-1 (0-1): Ożóg 42, Bochenek 56, Drożdż 67 - W. Kumor 22; Amator Paszyn -**LKS Szymbark 1-1 (0-1): Kiełbasa 90 - Sokulski 30; Nafta Kryg -**Orzeł Wojnarowa 0-5 (0-1): Ogorzałek 51, 82, Nowak 31, Michał Olszewski 72, Mokrzycki 89; Librantovia Librantowa -**LKS Ropa 1-2 (1-0): Gwóźdź 40 - Baranowski 60, 84; Przełęcz Tylicz -**LKS Korzenna**1-2 (0-2); Kantor 60 - Pach 15, 35; Zuber Krynica -**KS Biecz 0-3 (0-0): Wszołek 66, 87, D. Michalec 58; LKS Stróżówka -**KS Bobowa 0-1 (0-0)**: M. Magiera 80.

  1. Biecz
    14
    34
    37-16

  2. Świniarsko
    14
    27
    27-15

  3. Jedność
    14
    26
    33-17

  4. Orzeł
    14
    26
    32-21

  5. Przełęcz
    13
    24
    37-19

  6. Bobowa
    14
    22
    22-13

  7. Ropa
    14
    21
    20-26

  8. Zuber
    14
    19
    25-19

  9. Librantovia
    14
    17
    25-23

  10. Nafta
    14
    14
    21-39

  11. Korzenna
    14
    12
    17-26

  12. Szymbark
    14
    11
    16-47

  13. Amator
    14
    9
    20-29

  14. Stróżówka
    13
    9
    14-26

A klasa, grupa II, nowosądecko-limanowska

Ogniwo Piwniczna**-**Witów Mszana**Górna**4-2 (2-0): Wójs 35, 44, Bogaczyk 70, G. Jurczyński 88 - Lekki 60, T. Wieczorek 75; Nawoj Nawojowa -**AKS Ujanowice 2-3 (0-3): T. Kulpa 60 (k), Stabla 85 - Przystał 15, 21 (k), Pasionek 32; Laskovia Laskowa -**Zalesianka Zalesie 4-1 (2-0): P. Tokarz 25, 62, 74, Pieczara 40 - Faron 46; Zyndram Łącko -**Sokół Słopnice 0-1 (0-0): Matras 65. Mecze Barciczanka Barcice -**Start Nowy Sącz,Dobrzanka Dobra -**Jaworzanka Jaworzna i KS Tymbark -**Poprad Rytro** zostały przełożone.

  1. Barciczanka
    13
    39
    38-6

  2. Tymbark
    13
    34
    35-9

  3. Sokół
    14
    24
    27-16

  4. Zyndram
    14
    19
    30-27

  5. Ujanowice
    14
    19
    25-23

  6. Witów
    14
    19
    33-36

  7. Laskovia
    14
    19
    31-34

  8. Start
    13
    19
    22-32

  9. Poprad
    13
    18
    24-23

  10. Ogniwo
    14
    16
    25-31

  11. Nawoj
    14
    16
    19-25

  12. Jaworzanka
    13
    14
    16-20

  13. Dobrzanka
    13
    8
    18-33

  14. Zalesianka
    14
    8
    23-51

A klasa, Oświęcim

Unia Oświęcim -**Zaborzanka Zaborze 3-0 (0-0): Załobodzy 55, Jaromin 59, Piertraszko 82; Chełmek -**Osiek 1-1 (0-0); Piotrowice -**Soła Oświęcim 1-2 (1-0); Jawiszowice -**Włosienica 0-2 (0-1): A. Balon 13, Mikołajczyk 60; Skidziń -**Zator 3-0 (2-0): Jawor 15, Adamczyk 35, Apryas 67; Polanka -**Rajsko 3-0 (2-0): Wasztyl 25, 80, Boba 37; Nowa Wieś -**Malec 1-0 (0-1):** Dudzic 38 (k).

  1. Nowa Wieś
    14
    34
    38-11

  2. Skidziń
    14
    30
    31-17

  3. Unia Ośw.
    14
    27
    20-7

  4. Chełmek
    14
    25
    36-24

  5. Polanka
    14
    25
    39-23

  6. Soła
    14
    23
    28-31

  7. Malec
    14
    22
    21-19

  8. Osiek
    14
    20
    20-22

  9. Jawiszowice
    14
    19
    20-26

  10. Piotrowice
    14
    12
    20-30

  11. Rajsko
    14
    12
    14-26

  12. Włosienica
    14
    12
    17-38

  13. Zator
    14
    11
    14-24

  14. Zaborze
    14
    3
    15-36

A klasa, Wadowice

Jubilat Izdebnik -**Astra Spytkowice 5-0 (1-0): Ziaja 25, Oremus 51, Szczurek 60, Matuła 75, Klimczyk 83; Borowik Bachowice -**Cedron Brody 1-2 (0-2): Marcin Ciemiera 46 - Wolski 31, P. Wilk 44; Olimpia Chocznia -**Wisła Łączany 3-1 (2-1): I. Piekiełko 15, M. Miarka 35, 76 - M. Chlebicki 43; Lachy Lachowice -**Dąb Paszkówka 2-2 (1-1): Pacyga 1, Knapczyk 87 - Smajek 25, 60; Żarek Barwałd -**Chełm Stryszów 1-4 (0-2): Czaicki 86 - Jamróz 8, Pilch 20, W. Kurowski 46, M. Stawowy 70; Leńczanka Leńcze -**Relaks Wysoka 5-1 (2-0): R. Gębala 20, 85, Maliszewski 30, Bogacz 60, Brózda 75 - Sarapata 66; Sokół Przytkowice -**Leskowiec Rzyki 3-2 (0-0)**: Skowronek 67, A. Tylka 77, 85 - D. Misiek 57, M. Misiek 65.

  1. Brody
    14
    33
    38-15

  2. Chocznia
    14
    28
    39-16

  3. Leńcze
    14
    27
    39-21

  4. Izdebnik
    14
    27
    38-25

  5. Przytkowice
    14
    27
    25-17

  6. Stryszów
    14
    24
    31-26

  7. Paszkówka
    14
    20
    32-26

  8. Spytkowice
    14
    19
    24-20

  9. Rzyki
    14
    18
    19-23

  10. Lachowice
    14
    15
    16-43

  11. Łączany
    14
    14
    20-33

  12. Bachowice
    14
    11
    19-22

  13. Wysoka
    14
    7
    17-42

  14. Barwałd
    14
    3
    9-37

A klasa, Chrzanów

Nadwiślanka Okleśna -**MKS Trzebinia-Siersza II**1-1 (0-0): Jochymek 90 - Molenda 82; Korona**Lgota -**Start Kamień 2-0 (0-0): Ostrzywilk 72, Lasoń 84; Arka Babice -**Fablok II**Chrzanów 0-2 (0-2): Sandecki 10, Babiarz 35; Ruch Młoszowa -**Tęcza Tenczynek, mecz odwołany; Zagórzanka -**Tempo**Płaza**1-1; Regulice -**Wolanka Wola Filipowska 3-2; Żarki -**Promyk Bolęcin 2-3.**

  1. Fablok II
    14
    34
    51-10

  2. Tempo
    14
    31
    27-8

  3. Trzebinia II
    14
    30
    36-12

  4. Wolanka
    14
    29
    31-20

  5. Żarki
    14
    21
    25-26

  6. Start
    14
    19
    26-26

  7. Korona
    14
    19
    16-24

  8. Zagórze
    14
    18
    21-23

  9. Ruch
    13
    18
    20-22

  10. Regulice
    14
    16
    20-30

  11. Nadwiślanka
    14
    16
    15-29

  12. Tęcza
    13
    11
    16-30

  13. Arka
    14
    9
    8-29

  14. Promyk
    14
    5
    14-38

A klasa, Olkusz

Jutrzenka Ostrężnica -**Unia Jaroszowiec 2-0 (1-0): Łuszcz 45, Nowak 82; Promień Przeginia -**Strumyk Zarzecze 2-1 (1-0): P. Sioła 8, M. Baranik 68 - Dolezy 66; Trzy Korony Żarnowiec -**Wielmożanka 0-0; Piliczanka -**Ospel Wierbka 1-0; Spójnia Osiek -**Prądnik Sułoszowa, mecz odwołany; Sokół Gołaczewy -**Laskowianka 3-1 (2-0): M. Czubak 20, 35, 70 - Nalepa 58 (k); Przemsza Klucze -**Pomorzanin Olkusz 1-2 (0-0):** Łaksa 57 - Kozak 52, 80.

  1. Spójnia
    14
    33
    64-13

  2. Piliczanka
    14
    30
    39-22

  3. Sokół
    14
    29
    36-17

  4. Laskowianka
    14
    28
    29-21

  5. Trzy Korony
    14
    26
    31-15

  6. Promień
    15
    25
    21-19

  7. Pomorzanin
    14
    23
    23-28

  8. Przemsza
    14
    21
    21-19

  9. Strumyk
    14
    21
    26-25

  10. Wierbka
    14
    17
    18-22

  11. Prądnik
    13
    11
    16-38

  12. Jutrzenka
    14
    10
    18-47

  13. Wielmoża
    14
    8
    13-35

  14. Unia J.
    15
    2
    11-45

A klasa, Kraków

Grupa I. Hutnik II**-**Tramjwa II, mecz przełożony; Sokół Kocmyrzów -**Szreniawa Koszyce 3-2 (0-0): Bodzioch 53, M. Rudziński 60, Luty 80 - Jasielski 50, Idziak 83; Bibiczanka -**Kosynierzy Łuczyce 0-3 (0-0): Ścibor 50, Wilk 32 (gs), Osika 75; Partyzant Dojazdów -**Błyskawica Wyciąże 2-1 (1-1): A. Kapcia 44, Wójcik 70 - Walczyk 10; Zieleńczanka -**Grebałowianka 2-1 (0-1): Dudek 51, 84 - Mikołajczyk 8; Tonianka -**Dragon Szczyglice 2-1 (0-1): R. Molik 65, Działowy 86 - Marona 34; Wanda Nowa Huta -**Nadwiślan Kraków 1-3 (0-1): Madej 72 - A. Piskorz 45, 68, Bulwan 53; Niedźwiedź -**Zelków 1-1 (0-1):** Rosiek 68 - Twardosz 3.

  1. Bibiczanka
    17
    30
    43-36

  2. Nadwiślan
    16
    30
    28-20

  3. Hutnik II
    15
    29
    33-20

  4. Szreniawa
    16
    29
    32-21

  5. Sokół
    17
    29
    37-27

  6. Grębałowianka
    16
    27
    29-21

  7. Zelków
    16
    25
    42-20

  8. Dragon
    17
    24
    34-27

  9. Partyzant
    16
    22
    24-31

  10. Zieleńczanka
    16
    21
    22-23

  11. Kosynierzy
    17
    21
    26-29

  12. Błyskawica
    17
    19
    29-31

  13. Tramwaj II
    15
    17
    19-29

  14. Tonianka
    16
    15
    16-27

  15. Wanda
    17
    14
    19-40

  16. Niedźwiedź
    16
    13
    19-50

Grupa II.**Zwierzyniecki -**Borek, przełożony na**10 maja; Pozowianka -**Dąbski 1-1 (1-0): Zając 20 - Cebula 55; Armatura Kraków -**Lotnik Kryspinów 2-1 (1-0): Koprowski 41, Kosiorek 61 - M. Rusin 65 (k); Victoria Kraków -**Bieżanowianka Kraków 1-1 (0-1): Kowalski 90 - Szewczyk 44; Wiślanie Jaśkowice -**Cedronka Wola Radziszowska 3-1 (1-0): Kłosiński 21, A. Chróściel 51 (k), D. Dziudziek 79 - Kuczek 71; Prokocim -**Garbarnia II**2-3 (1-3): Małecki 28, 85 - Łozynek 2 (gs), Wójciak 30, Różycki 45; Opatkowianka -**Liszczanka 0-0; Wisła Jeziorzany -**Piast Wołowice 0-3 (0-0)**: Tomczak 55, Szymula 65, P. Zelek 79.

  1. Lotnik
    17
    37
    53-29

  2. Wiślanie
    16
    35
    45-18

  3. Cedronka
    17
    34
    31-18

  4. Borek
    16
    32
    32-22

  5. Bieżanowianka
    17
    29
    28-20

  6. Garbarnia II
    16
    28
    45-30

  7. Pozowianka
    16
    28
    33-21

  8. Victoria
    17
    26
    36-38

  9. Piast
    16
    21
    30-41

  10. Armatura
    17
    19
    31-34

  11. Prokocim
    16
    19
    23-30

  12. Zwierzyniecki
    15
    18
    27-22

  13. Opatkowianka
    17
    14
    25-48

  14. Dąbski
    16
    13
    25-32

  15. Liszczanka
    16
    13
    24-42

  16. Wisła
    17
    3
    16-59

Grupa III. Wolni Kłaj -**Piłkarz Podłęże 2-2 (1-2): Tomczak 20, Nowka 68 - Małek 10, Misiewicz 35; Wawrzynianka -**Węgrzcanka 1-0 (1-0): Zięba 20; Złomex Branice -**Czarnochowice 1-0 (0-0): Wierzbiński; Wiarusy Igołomia -**Wiślanka Grabie 1-2 (0-2): Śpiewak 72 - Zięba 8, Luty 15; Promień Zakrzowiec -**Śledziejowice 1-2 (1-1): Pilch 30 - Wojciechowski 38, 75; Nadwiślanka Nowe Brzesko -**Strażak Kokotów 1-0 (0-0): Bogdan; Czarni Staniątki -**Legion Pierzchów 1-2 (1-1):** M. Łach 21 - Bartyzel 5, Mardosz 76.

  1. Śledziejowice
    15
    28
    38-19

  2. Nadwiślanka
    15
    28
    33-20

  3. Wawrzynianka
    15
    28
    30-29

  4. Piłkarz
    15
    27
    36-25

  5. Wiślanka
    15
    25
    29-21

  6. Złomex
    15
    22
    22-27

  7. Czarnochowice
    15
    21
    24-25

  8. Promień
    15
    20
    27-24

  9. Strażak
    15
    19
    18-19

  10. Węgrzcanka
    15
    19
    21-23

  11. Wiarusy
    14
    18
    23-19

  12. Legion
    14
    15
    27-32

  13. Czarni
    15
    13
    23-48

  14. Wolni
    15
    8
    15-38

Grupa IV. Beskid Tokarnia -**Dziecanovia 0-0; Tempo**Rzeszotary -**Sęp Droginia 1-1 (0-1): Grzesik 74 - Wojtycza 44. Spotkania**Pasternik Ochojno - Pcimianka, Mogilany - Raba Dobczyce, Jordan Zakliczyn - Topór Tenczyn, Grodzisko Raciechowice - Zielonka Wrząsowice i Krakus Swoszowice - Gdovia zostały przełożone z uwagi na zły stan boisk.

  1. Mogilany
    13
    34
    52-10

  2. Jordan
    13
    29
    29-13

  3. Pcimianka
    13
    28
    35-15

  4. Gdovia
    13
    24
    22-16

  5. Krakus
    13
    20
    28-18

  6. Topór
    13
    20
    23-26

  7. Pasternik
    13
    20
    17-20

  8. Tempo
    14
    19
    21-28

  9. Raba
    13
    18
    20-20

  10. Sęp
    14
    17
    19-25

  11. Beskid
    14
    12
    18-20

  12. Grodzisko
    13
    9
    17-37

  13. Zielonka
    13
    6
    13-35

  14. Dziecanovia
    14
    4
    10-41

A klasa, Tarnów

Grupa I. Macierz Lipnica Murowana**-**Błyskawica Proszówki 1-2 (0-0): Borek 71 (k) - Twardosz 75 (sam.), Skrzyński 89; Rzezawianka Rzezawa -**Czarni Kobyle 0-1 (0-1): W. Cholewa 25; Błękitni Krzeczów -**Żubr Gawłówek 1-0 (0-0): Zuzia 82; Drwinka Drwinia -**Piast Łapanów 2-6 (0-2): R. Kubas 47, Biernat 68 - Kasprzyk 10, 21, 80, Czekaj 67, 78, Drożdż 89; Raba Książnice -**Górnik Siedlec 2-2 (2-0): Jawień 6, Włodek 34 - Ponisz 65, 87; Tarnavia Tarnawa -**Orzeł Cikowice 5-3 (1-1): M. Kopanica 67, 75, 81, Termanowski 40, Weber 50 - Piński 23, Surma 60, Dyga 89. Spotkanie Wisła Grobla -**Naprzód Sobolów zostało przełożone (nowy termin nie został jeszcze ustalony) ze względu na zły stan boiska w Grobli. Nie rozegrany mecz poprzedniej kolejki: Naprzód Sobolów -**Drwinka Drwinia** (goście nie mieli ważnych kart zdrowia) zweryfikowany został jako walkower 3-0 dla Naprzodu.

  1. Piast
    15
    36
    50-17

  2. Wisła
    13
    35
    48-6

  3. Żubr
    15
    25
    29-16

  4. Czarni
    14
    24
    26-17

  5. Rzezawianka
    15
    22
    24-32

  6. Naprzód
    14
    21
    25-21

  7. Górnik
    15
    21
    24-23

  8. Błyskawica
    15
    21
    25-35

  9. Drwinka
    15
    20
    24-29

  10. Raba
    15
    19
    22-33

  11. Tarnavia
    15
    18
    19-40

  12. Błękitni
    15
    14
    14-32

  13. Orzeł
    15
    11
    24-45

  14. Macierz
    15
    9
    25-33

Grupa II. Olimpia Kąty -**Sokół Maszkienice 3-0 (1-0): P. Kukla 35, B. Rosiek 50, S. Kukla I 78; Uszew -**Sokół Borzęcin Górny 1-2 (0-1): Paterek 47 - Zabiegała 34, 52; Iskra Łęki -**Olimpia Wojnicz 2-1 (1-1): Czarnik 22, G. Urbaś 82 - Malisz 41; Jadowniczanka Jadowniki -**Iva Iwkowa 0-1 (0-1): Dziedzic 37; Olimpia Bucze -**Arkadia Olszyny 1-2 (0-0): Skórka 49 - M. Kuboń 47, M. Kot 89; Temida Złota -**Dunajec Mikołajowice 0-2 (0-2): Misiewicz 12, 20; Victoria Porąbka Uszewska -**Jasień Brzeski 4-1 (1-0)**: L. Zych 55, 81, Batko 14, D. Łazarz 70 - Wróbel 84 (sam.).

  1. Dunajec
    14
    39
    35-10

  2. Olimpia W.
    14
    32
    30-13

  3. Olimpia K.
    14
    30
    35-9

  4. Victoria
    14
    26
    45-29

  5. Iskra
    14
    26
    26-20

  6. Arkadia
    14
    22
    31-30

  7. Temida
    14
    20
    36-25

  8. Iva
    14
    17
    21-19

  9. Sokół B.
    14
    17
    32-32

  10. Uszew
    14
    13
    22-30

  11. Jadowniczanka
    14
    12
    17-21

  12. Jasień B.
    14
    10
    17-42

  13. Sokół M.
    14
    8
    19-48

  14. Olimpia B.
    14
    5
    14-52

Grupa III. Łukovia Łukowa -**Olesno 4-2 (0-0): Frączek 50, 87, Rzeszutko 47, A. Długoń 80 - Foder 60, 81; Łęgovia Łęg Tarnowski -**Iskra Tarnów 1-1 (1-1): Duź 29 - Kozioł 45; Olimpia Zabawa -**Nadwiślanka Wola Rogowska 2-7 (1-3): S. Baran 5, Piątek 81 - Skrzyński 10, 23, 90, Janeczek 56, 63, Tracz 3, Kurowski 75; Radłovia Radłów -**Szarwark 4-2 (0-1): P. Kijak 46, 48, 72, J. Cnota 65 - Kozaczka 1, Niewola 83; Unia Les-Drób Niedomice -**Unia Gorzyce 3-0 (2-0): Cegielski 20, Michał Bogacz 32, Zahora 70. Spotkanie Brzezówka -**Orzeł Lisia Góra zostało przełożone na 17 maja. Mecz Powiśle Bolesław -**Polan II**Żabno** został przerwany w 43 min (przy stanie 0-1) z powodu czynnego znieważenia sędziego przez jednego z zawodników Powiśla.

  1. Radłovia
    14
    38
    47-13

  2. Łukovia
    14
    34
    52-21

  3. Iskra
    14
    34
    29-12

  4. Unia N.
    14
    26
    22-17

  5. Powiśle
    13
    22
    26-22

  6. Nadwiślanka
    14
    22
    28-27

  7. Brzezówka
    13
    20
    29-25

  8. Orzeł
    13
    17
    27-22

  9. Olimpia
    14
    15
    36-39

  10. Olesno
    14
    12
    23-36

  11. Polan II
    13
    12
    21-34

  12. Łęgovia
    14
    12
    15-34

  13. Unia G.
    14
    7
    13-31

  14. Szarwark
    14
    1
    18-53

Grupa IV. Huragan Buchcice -**Zorza Zaczarnie 1-2 (0-1): M. Krupa 70 - Olszówka 25 (k), R. Kapustka 90; Ryglice -**Pogórze Pleśna 3-1 (0-0): Banach 54, Mazur 77, Nowak 85 - M. Jachim 50; Błękitni Tarnów -**Jutrzenka Wierzchosławice 0-1 (0-0): Gacek 72; Pogoria Pogórska Wola -**Spółdzielca Grabno 3-1 (2-1): Hebda 6, Olszówka 27, W. Korus 74 - R. Kuboń 10; Radlna**-**Radar Łętowice**2-1 (0-1): G. Nowak 76, Ligęza 89 - Klamrzyński 20; Tarnovia II**Tarnów -**Burzyn 2-1 (2-0): Minnich 25, Rośko 33 - Maciej Dudek 46; Victoria Koszyce Małe -**Szynwałd 2-1**.

  1. Radlna
    14
    30
    39-19

  2. Tarnovia II
    14
    29
    42-22

  3. Ryglice
    15
    27
    34-27

  4. Radar
    14
    24
    34-30

  5. Pogórze
    14
    23
    22-18

  6. Pogoria
    14
    22
    34-22

  7. Spółdzielca
    15
    21
    30-25

  8. Burzyn
    14
    18
    26-26

  9. Zorza
    15
    17
    21-30

  10. Huragan
    14
    16
    23-31

  11. Szynwałd
    14
    15
    23-32

  12. Błękitni
    15
    13
    16-28

  13. Victoria
    14
    12
    18-29

  14. Jutrzenka
    14
    8
    15-38

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3