Chruślice/Hydrogaz Nowy Sącz - Górka Szczereż 1-1 (0-0)

0-1 Sobczak 54, 1-1 R. Buźniak 77.

Sędziował Stanisław Myjak z łącka. Żółta kartka: Wojnarowski. Widzów 120.

Chruślice: Gadzina - Kiełbasa, Gwiżdż, J. Buźniak, Dominik - Stefański (75 R. Buźniak), Brdej, P. Mikulec, Uryga (55 Kopczyński) - A. Buźniak, S. Cebula (65 Frączek).

Górka: Trzepak - K. Faron, Sopata, Hejmej (56 Talarczyk), W. Faron - Malinowski, Wojnarowski, Gądek, Sobczak - Dzięciołowski (85 A. Faron), Talar.

Było to kolejne słabe spotkanie w wykonaniu Chruślic, które uratowały punkt w końcówce. Jednak gdyby nie indolencja strzelecka miejscowych napastników, to sądeczanie wysoko wygraliby.
   W 10 min po błędzie obrońcy Chruślic Sopata mógł wyprowadzić Górkę na prowadzenie, ale strzelił zbyt słabo i Gadzina obronił. Dwie minuty później po strzale Gądka bramkarz gospodarzy wybił piłkę nogami na rzut rożny. W 22 min po wrzutce Stefańskiego P. Mikulec strzelił na poprzeczką. W 35 min Uryga groźnie uderzył, ale futbolówka poszybowała nad poprzeczką. W 39 min powinno być 1-0, ale po zagraniu J. Buźniaka obrońca Górki wybił piłkę z linii bramkowej.
   W 54 min zapachniało niespodzianką, gdyż Sobczak w zamieszaniu podbramkowym uzyskał prowadzenie dla Górki. Od przegranej Chruślice uratował R. Buźniak, który w 75 min wbiegł na boisko. Dwie minuty później wykorzystał podanie Gwiżdża i strzałem po ziemi pokonał przyjezdnego bramkarza. Gospodarze mieli jeszcze dwie świetne okazje do strzelenia zwycięskiej bramki, ale wynik spotkania nie uległ już zmianie.
(RCZ)
   Wyniki pozostałych spotkań: Zamczysko Marcinkowice - Budowlani Jazowsko 3-1 (3-1), Zabełcze Nowy Sącz - Przełęcz Tylicz 1-0 (1-0), Ubiad - Łęka 1-0, Królovia Królowa Górna - Zawisza Rożnów 0-1, Librantovia Librantowa - Dąbrovia Wielogłowy 1-0. Pauzował Olimpik Powroźnik.
   Spotkanie KPT Nawojowa - Galicja Nowy Sącz przełożono na 1 czerwca.

1. Przełęcz 22 53 71-27

2. Librant. 22 53 66-23

3. Zawisza 21 51 55-15

4. Zabełcze 20 43 39-20

5. Królovia 21 38 46-23

6. Zamczysko 22 33 59-42

7. Chruślice 22 31 35-40

8. Ubiad 21 27 45-38