Piłkarska klasa C, Limanowa

RCZ
Limanovia II Limanowa - Słomka Siekierczyna 7-2 (3-0)

1-0 Czaja 15, 2-0 Wójcik 22, 3-0 Rusin 40, 4-0 Maciej Ślazyk 48, 4-1 Biernat 63, 5-1 Maciej Ślazyk, 6-1 Czaja, 7-1 Gaik (karny), 7-2 P. Kowalczyk (karny), 8-2 Piela 82.

Sędziował Marek Ogórek z Nowego Sącza. Widzów 30.

Limanovia II: Kulewicz - Maciej Ślazyk, Michał Ślazyk, Śliwa (61 Knapik), Puch - Rusin, Gaik, Wojtas (46 Chochół), Wójcik - Czaja, Wojcieszczak (65 Piela).

Słomka: P. Kowalczyk - D. Jasica, W. Jasica, Wątroba, Kubacki - Dąbrowski, Mróz, Orzeł, M. Kowalczyk (51 Biernat) - Duda, Tomasik.

Ostre strzelanie urządzili sobie zawodnicy rezerw Limanovii na zakończenie sezonu. Już w pierwszej połowie P. Kowalczyk trzykrotnie musiał wyciągać futbolówkę z własnej bramki. Po przerwie nie było lepiej - gospodarze byli szybsi, lepiej zorganizowani i gdyby byli skuteczniejsi (m.in. w 62 minucie Gaik przestrzelił karnego) padłby zapewne wynik dwucyfrowy. Doskonale współpracowała dwójka Rusin i Piela, dobre spotkanie zaliczyli także Maciej Ślazyk i Czaja, którzy zdobyli dla gospodarzy po dwie bramki. Ozdobą meczu był gol Biernata, który po dośrodkowaniu Tomasika piekielnie silnym strzałem z woleja umieścił piłkę tuż przy słupku bramki Kulewicza. JACEK NOWAK
   W pozostałych meczach: Stradomka Skrzydlna - Olimpia Pisarzowa 1-6 (1-4), Wierchy Pasierbiec - Sokół II Słopnice 6-3 (0-0).

1. Limanovia II 10 26 50-13

2. Wierchy 10 21 32-19

3. Olimpia 10 15 26-19

4. Słomka 10 13 20-31

5. Stradomka 10 7 17-32

6. Sokół II 10 3 23-60

Wczoraj zakończyły się rozgrywki limanowskiej klasy C. Mistrzem została Limanovia II. (RCZ)