Piłkarska V liga i klasa okręgowa Kraków: wyniki spotkań z 7.09.2022

Szymon Starnawski
W środę, 7.09.2022, w regionie krakowskim dokończono trzy spotkania - dwa V ligi i jedno klasy okręgowej Kraków I - które w pierwotnych terminach zostały przerwany z powodu opadów deszczu oraz rozegrano awansem mecz w grupie III KO Kraków. Oto wyniki.

Niesamowity przebieg miał mecz w Giebułtowie między Jutrzenką i Tempem Białka. Wcześniej rywalizowano przez 67 minut i było 0:0. Teraz "dograno brakuje 33 minuty i padło bramek... 7. W Modlnicy (od 71) obie drużyny strzeliły po kolejnym golu i skończyło się wynikiem 3:3.

W krakowskiej okręgówce Nowa Proszowianka i KS Olkusz grały od 32 min (i stanu 0:1), skończyło się wynikiem 1:2.

V liga, grupa zachodnia

• Jutrzenka Giebułtów - Tempo Białka 2:5 (0:0), Silczuk 55, 77 - Piekarczyk 65, 79, Banik 78, 8, Palarczyk 90
  • Błękitni Modlnica - Clepardia Kraków 3:3 (2:1), T. Kawa 27, M. Kawa 29, Janowski 85 - Sanak 3, Kupiec 65, Ochoński 78

Klasa okręgowa Kraków I

• Nowa Proszowianka Proszowice - KS Olkusz 1:2 (0:1), A. Przeniosło 50 - Żak 7, Majewski 72

Klasa okręgowa Kraków III

• Zryw Szarów - Wegrzcanka Węgrzce Wielkie 2:4 (2:2), Stawiarski 29, Pieprzyca 35 karny - Zawora 16 karny, Chlebowski 20, Grandinetti 39, Żydkow 52