I liga
Cracovia
8
24
37-3Skawinka
8
19
26-5Hutnik II
9
16
24-10Dalin
7
15
24-8Wisła II
7
13
16-10Prokocim
8
13
14-20Górnik
8
11
10-11Proszowianka
7
6
8-28Wieczysta
6
5
9-24Garbarnia
9
4
5-17Gościbia
9
4
7-22Pogoń
8
4
8-30
Młodsi: Skawinka - Górnik Wieliczka 0-3, Proszowianka - Gościbia 3-0, Wisła II - Hutnik II 6-0, Górnik - Dalin 2-0, Cracovia - Wieczysta 2-0, Prokocim - Skawinka 1-1, Pogoń - Garbarnia 1-5.
Wisła II
7
21
55-4Cracovia
8
21
30-4Garbarnia
9
18
20-9Hutnik II
9
15
20-16Górnik
8
14
14-9Prokocim
9
14
12-12Wieczysta
7
10
7-5Proszowianka
7
6
9-15Dalin
7
6
4-27Gościbia
9
5
12-21Skawinka
8
5
6-31Pogoń
8
0
4-40
II liga
Starsi: Karpaty Siepraw - Orzeł Sidzina 1-1, Grzegórzecki - Cracovia II 1-8, Raba Dobczyce - Jadwiga 0-4, Płaszowianka - Świt Krzeszowice 4-1, Strzelcy Korona - Wawel 0-3, Olimpic - Clepardia 0-2.
Jadwiga
9
27
39-3Cracovia II
8
19
23-7Karpaty
9
17
21-13Orzeł
9
16
18-19Clepardia
9
15
18-9Wawel
8
14
10-5Świt
9
13
18-15Płaszowianka
9
12
23-15Raba
9
9
14-14Olimpic
9
4
6-16Grzegórzecki
9
4
5-26Strzelcy
9
1
3-56
Młodsi: Karpaty - Orzeł 2-1, Grzegórzecki - Cracovia II 0-2, Raba Dobczyce - Jadwiga 2-3, Płaszowianka - Świt Krzeszowice 3-0, Strzelcy Korona - Wawel 0-3, Olimpic - Clepardia 0-3.
Karpaty
9
25
19-7Wawel
8
22
30-6Clepardia
9
21
21-3Jadwiga
9
17
27-14Płaszowianka
9
16
15-11Olimpic
9
13
14-17Cracovia II
8
10
9-10Świt
9
10
14-18Orzeł
9
9
14-15Raba
9
6
11-25Strzelcy
9
6
7-25Grzegórzecki
9
0
5-34
III liga
Starsi: Słomniczanka - Bronowianka 3-1, Wanda - Nadwiślan 1-1, Płomień Jerzmanowice - Trójka Myślenice 5-4, Błękitni Modlnica - Grębałowianka 2-1.
Armatura
7
21
24-10Nadwiślan
9
19
34-17Niedźwiedź
8
18
23-10Płomień
9
16
22-23Błękitni
9
15
27-22Bronowianka
9
11
19-25Skawinka II
8
9
21-29Wanda
8
8
13-14Słomniczanka
9
7
13-21Zwierzyniecki
8
7
13-23Grębałowianka
8
6
15-18Trójka
8
6
15-27
Młodsi: Słomniczanka - Bronowianka 2-2, Wanda - Nadwiślan 0-5, Płomień - Trójka 3-1, Błękitni - Grębałowianka 2-5.
Nadwiślan
9
24
31-4Bronowianka
9
20
25-15Armatura
7
16
18-6Płomień
9
15
22-18Słomniczanka
9
14
29-8Grębałowianka
9
14
17-17Skawinka II
8
12
20-10Trójka
8
9
13-16Niedźwiedź
8
8
13-25Zwierzyniecki
9
7
9-30Błękitni
9
4
9-33Wanda
8
3
1-25
IV liga
Starsi: Borek - Pogoń Skotniki 3-5, Radziszowianka - Orzeł Piaski Wiekie 4-1, Bieżanowianka - Zieleńczanka 4-3, Rybitwy - Dąbski 19-0, Kmita Zabierzów - Tramwaj 2-2.
Prądniczanka
8
24
65-10Bieżanowianka
9
21
32-15Kmita
9
20
22-9Skała
8
18
32-10Pogoń
9
13
23-20Tramwaj
9
11
26-25Zieleńczanka
9
11
26-27Radziszowianka
9
11
15-23Orzeł
9
10
25-28Rybitwy
9
9
28-21Borek
9
4
11-38Dąbski
9
0
10-89
Młodsi: Borek - Pogoń 1-0, Radziszowianka - Orzeł 2-5, Bieżanowianka - Zieleńczanka 0-2, Rybitwy - Dąbski 4-0, Kmita - Tramwaj 4-2.
Prądniczanka
8
24
51-1Zieleńczanka
9
22
30-6Kmita
9
21
35-9Borek
9
18
30-14Bieżanowianka
9
18
17-15Radziszowianka
9
10
12-31Rybitwy
9
10
9-29Pogoń
9
9
9-22Skała
8
9
12-20Orzeł
9
9
13-28Tramwaj
9
7
14-24Dąbski
9
0
1-34
V liga
Starsi: Jakub Więcławice - Zielona Sułkowice 3-0, Krakus Swoszowice - Podgórze 0-6, Gwiazda Ściejowice - Sokół Rybna 4-2, Jadwiga II - Zelczynka 8-1.
Podgórze
7
21
33-7Jadwiga II
7
15
55-11Gwiazda
7
15
27-10Wróblowianka
6
12
24-25Sokół
6
9
18-11Jakub
7
7
8-25Zelczynka
7
6
18-211Zielona
7
3
6-43Krakus
6
1
6-42
Młodsi: Jakub - Zielona 3-0, Krakus - Podgórze 1-4, Gwiazda - Sokół 6-0, Jadwiga II - Zelczynka 4-3.
Zelczynka
8
18
37-11Jadwiga II
8
15
28-17Gwiazda
8
14
41-7
Zielona
7
13
19-14Sokół
7
12
14-20Wróblowianka
7
11
21-14Podgórze
7
11
16-11Krakus
7
6
9-31Lauda
7
3
4-23Jakub
8
3
5-46
Grupy wydzielone
Grupa A: Orliki Mników - Ekler Baranówka 6-2, Orzeł Iwanowice - Kalina Słaboszów 6-0, Piast Wołowice - Gajowianka 6-1, Spartak Charsznica - Bibiczanka 3-0, Węgrzce - Mydlniczanka 12-2.
Orzeł
7
19
43-6Orliki
7
16
49-12Kalina
7
16
26-11Węgrzce
7
15
26-10
Spartak
7
12
44-9Bibiczanka
7
10
26-12Ekler
7
6
13-29Piast
7
6
13-34Gajowianka
7
3
22-54Mydlniczanka
7
0
10-95
Grupa B: Juvenia Kraków - Spartak Charsznica 4-0, Tyniec - Lotnik Kryspinów 3-0, Jadwiga Prandocin - Stra- żak Rączna 2-5, Ludwinów - Libertów 1-0.
Ludwinów
6
16
15-2Juvenia
5
12
18-3Strażak
5
8
9-11Spartak
5
7
9-10Tyniec
6
6
13-17
Libertów
5
5
5-6Jadwiga
5
3
6-18Lotnik
5
2
3-11
Trampkarze najmłodsi
I**liga:** Hutnik II - Garbarnia 5-1, Cracovia - Wisła II 3-1, Prokocim - Wawel 5-1, Jadwiga - Krakus Nowa Huta 2-4, Clepardia - Hutnik 0-6, Karpaty Siepraw - Wisła 1-14.
Wisła
9
25
84-2Cracovia
8
22
26-4Hutnik
9
21
25-11Wisła II
9
16
28-16Prokocim
9
16
30-25Jadwiga
9
15
27-15Krakus
9
15
24-20
Hutnik II
9
12
27-21Garbarnia
9
6
10-23Karpaty
8
6
11-49Kmita
9
1
4-53Clepardia
9
1
4-60
II**liga, grupa I:** Armatura - Cracovia II 1-0, Płaszowianka - Borek 4-2, Lauda - Gościbia Sułkowice 1-2.
Lauda
7
13
22-8Gościbia
6
12
17-9Armatura
5
10
8-5Płaszowianka
5
10
21-18Górnik
5
8
12-12Prokocim II
6
5
13-23Borek
6
4
11-15
- Skawinka
6
1
9-31
II**liga, grupa II:** Faustyna - Wieczysta 3-1, Wanda - Proszowianka 1-4, Albertus - Faustyna 4-12, Jadwiga II - Polonia Kraków 4-1, Złomex Branice - Prądniczanka 3-2.
Prądniczanka
7
18
39-7Wieczysta
8
17
28-7Faustyna
7
14
33-16Złomex
7
14
22-11Hadwiga II
7
10
13-20Wanda
7
9
15-17Proszowianka
5
7
12-5Albertus
8
6
18-45Bronowianka
7
3
4-29Polonia
6
0
1-28
(PAN)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?