Piłkarze jak hokeiści

(ALG)
Pogoń Miechów pokonała w meczu towarzyskim Strażaka Goszcza 4-3.

Pogoń Miechów pokonała w meczu towarzyskim Strażaka Goszcza 4-3 (0-2, 2-0, 2-1). Bramki dla zwycięzców zdobyli Byrski (dwie), Król i Makowski.

Spotkanie wyglądało trochę jak mecz hokejowy: grano trzy tercje i padł hokejowy wynik. Pierwsza część należała do przedstawicieli krakowskiej klasy A, którzy zdobyli dwa gole. Potem przewagę uzyskali podopieczni Ryszarda Kazieczki co udokumentowali czterema trafieniami.

Dwa ostatnie, autorstwa Byrskiego padły w 82 i 88 minucie. W środę o godz. 18.30 Pogoń zagra ostatni sparing ze Słomniczanką.

Pogoń: Wrona -R. Dudek, Solarz, Janczyk, Łucka - Król, K. Dudek, Gajewski, Makowski, Mazur - Maniak oraz Byrski, Gajos, Zieliński, Nawrot.