PKO Ekstraklasa. Mecz Pogoń Szczecin - Cracovia ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Pogoń Szczecin - Cracovia ONLINE. Portowcy gonią ligowe podium. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Danijel Loncar - 3
    • Leonardo Koutris - 4 (Leo Borges - bez oceny)
    • Damian Dąbrowski - 3
    • Mateusz Łęgowski - 3 (Marcel Wędrychowski - bez oceny)
    • Sebastian Kowalczyk - 3
    • Wahan Biczachczjan - 4 (Kostas Triantafyllopoulos - bez oceny)
    • Kamil Grosicki - 4
    • Alexander Gorgon - 4

Cracovia

• Karol Niemczycki - 5
    • Paweł Jaroszyński - 3 (Michal Siplak - bez oceny)
    • Virgil Ghita - 3
    • Jakub Jugas - 4
    • Otar Kakabadze - 3
    • Takuto Oshima - 3
    • Karol Knap - 3
    • Mateusz Bochnak - 4
    • Jewhen Konoplianka - 2 (Cornel Rapa -3)
    • Jani Atanasov - 4
    • Benjamin Källman - 2
  • Koniec meczu! Pogoń Szczecin pokonuje Cracovię 3:2 i umacnia się na czwartym miejscu w tabeli!

• Marcel Wędrychowski wyłuskał piłkę i pobiegł prawą. Mądrze zwolnił i jeszcze dał się sfaulować, zyskując kilkanaście sekund.

• (Poza boiskiem) Żółtą kartką upomniany został Jens Gustafsson.

• Goście wywalczyli rzut rożny, chociaż domagali się "jedenastki" po rzekomym faulu Damiana Dąbrowskiego. Sędzia chwilę poczekał na komunikat z wozu VAR, po czym ostatecznie wskazuje na lewy narożnik boiska.

• Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

• Kostas Triantafyllopoulos zmienia Wahana Biczachczjana.

• Powinno być 2:3, jest... 3:2 dla Pogoni!!!

Na małej przestrzeni pograli Linus Wahlqvist, Wahan Biczachczjan i Kamil Grosicki! Ostatni z wymienionych dostaje piłkę w polu karnym, po czym podaje przed pustą bramkę do Alexandra Gorgona, który z bliska wpisuje się na listę strzelców!

• GOL DLA POGONI! STRZELCEM ALEXANDER GORGON!!!

• To była piłka meczowa dla "Pasów"! Michal Siplak podłączył się do akcji ofensywnej i wrzuca w pole karne. Do piłki wyszedł Bartosz Klebaniuk, ale będący przed nim Danijel Loncar tak ją trącił głową, że nie sięgnął jej bramkarz Pogoni! Sięgnął ją Benjamin Källman, ale ten fatalnie przestrzelił!

• Marcel Wędrychowski poradził sobie z narożniku pola bramkowego z Cornelem Rapą. Kontra "Portowców" została jednak przerwana tuż za linią środkową

• Bartosz Klebaniuk nie sięga piłki po dośrodkowaniu z prawej strony. Skutecznie zaasekurował go Benedikt Zech.

• Zupełnie nieudany strzał Alexandra Gorgona. Piłka poszybowała wysoko nad bramką gości.

• Michal Siplak zmienia kontuzjowanego Pawła Jaroszyńskiego/

• Paweł Jaroszyński nie jest w stanie grać dalej. Do wejścia gotowy jest Michal Siplak.

• Leo Borges wchodzi na boisko. Zmienia Leonardo Koutrisa, strzelca pierwszego gola dla gospodarzy.

• Marcel Wędrychowski uderza zza pola karnego wysoko nad bramką.

• 17 125 widzów na meczu Pogoni z Cracovią

• Marcel Wędrychowski zmienia Mateusza Łęgowskiego.

• Otar Kakabadze podłączył się w tempo do akcji ofensywnej. Niemal z linii końcowej wrzuca przed bramkę, gdzie był tylko Bartosz Klebaniuk. Ten na raty łapie piłkę.

• Mocne zagranie na wolne pole do Benjamina Källmana. Na przedpolu czujnie interweniuje Bartosz Klebaniuk.

• A TERAZ NIE MA GOLA DLA CRACOVII!!!

Nerwowo interweniują gospodarze przed własną bramką po dośrodkowaniu Cornela Rapy. Pierwsze uderzenie Mateusza Bocnhaka z "szesnastki" zostało zablokowane, a dobitka mija dalszy (prawy) słupek w nieznacznej odległości!

• NIE MA GOLA DLA POGONI!!!

Wahan Biczachczjan zagrywa płasko z prawego narożnika w pole karne do Kamila Grosickiego. Ten nabiegł, ale nieczysto uderzył, przez co piłka mija dalszy (lewy) słupek!

• Dzisiaj (jeszcze) bez gola, ale był bardzo blisko

• Mocne dośrodkowanie w pole bramkowego. Tym razem Cornel Rapa blokuje strzał Alexandra Gorgona!

• Ryzykowne zagranie Cornela Rapy do Karola Niemczyckiego. Bliski przechwytu był Kamil Grosicki; rzut rożny.

• Przerwa w grze. Mateusz Łęgowski ucierpiał w starciu z Virgilem Ghitą. Pomocnik "Portowców' nie podnosił się z murawy przez krótki czas.

• Cornel Rapa zmienia Jewhena Konopliankę

• Mocne dośrodkowanie Leonardo Koutrisa z lewej strony w okolice lewego narożnika pola bramkowego. Nabiegający Sebastian Kowalczyk uderza minimalnie obok bliższego spojenia!

• Wydaje się, że z bramkarzem "Pasów" wszystko w porządku. Pogoń wznawia grę.

• Przerwa w grze. Sztab medyczny "Pasów" zajmuje się Karolem Niemczyckim. Rozgrzewa się Lukas Hrosso!

• Alexander Gorgon nie opanował piłki w polu karnym po zagraniu Linusa Wahlqvista. Po chwili doświadczony zawodnik Pogoni został zablokowany.

• Kamil Grosicki uderza płąsko zza zasłony w stronę dalszego (prawego) słupka! Piłka po rykoszecie mija jednak cel w nieznacznej odległości!

• Z pierwszym dośrodkowaniem poradzili sobie goście. Przy drugim bramkarz "Pasów" uprzedza Linusa Wahlqvista.

• [WIDEO] GOL JANIEGO ATANASOVA

• Alexander Gorgon, po zagraniu z głębi pola, uderza mocno z linii 16. metra pod porzeczkę! Karol Niemczycki zbija piłkę na rzut rożny!

• Groźnie zapowiadała się kontra Cracovii. Zabrakło tylko dokładnego dośrodkowania Pawła Jaroszyńskiego...

• Zakotłowało się w "szesnastce" po wrzutce ze stałego fragmentu gry. Do zgranej piłki dopada Mateusz Łęgowski, który uderza technicznie minimalnie nad porzeczką!

• Podrażnieni piłkarze Pogoni rzucili się do ataku. Wywalczyli rzut wolny z lewej strony.

• Za krótkie wybicie piłki po wrzutce z prawego narożnika boiska. Jani Atanasov dopada do futbolówki i uderza mocno, nie do obrony!

• GOL DLA CRACOVII! STRZELCEM JANI ATANASOV!!!

• NIE MA GOLA DLA CRACOVII!!

Po krótkim rozegraniu Karol Knap przebiegł z piłką kilkanaście metrów, po czym wrzuca na dalszy słupek do Jakuba Jugasa! Piłkę po jego uderzeniu głową przenosi nad porzeczką Bartosz Klebaniuk!

• Groźnie było teraz w drugiej "szesnastce". Gospodarze ratują się wybiciem za linię końcową.

• Zagranie Wahana Biczachczjana z lewego narożnika na 18. metr, skąd wolejem uderzał Damian Dąbrowski. Jego strzał został zablokowany, a do odbitej piłki dopada Alexander Gorgon. Sęk w tym, że uderzył wysoko nad bramką.

• Leonardo Koutris najpierw był powstrzymywany w "szesnastce" Cracovii, a po chwili wywalczył rzut rożny.

• Nie wyszło lewą, piłkarze Jensa Gustafssona zaatakowali prawą stronę. Płaskie zagranie Linusa Wahlqvista nie znajduje jednak adresata.

• Po chwili "firmowa" akcja Kamila Grosickiego - zbiega z piłką z lewej strony do środka pola karnego. Jego strzał - tak jak poprzednie - został zablokowany.

• Po chwili pograli teraz lewą stroną gospodarze. Po płaskim zagraniu Mateusza Łęgowskiego w pole karne strzał Wahana Biczachczjana został zablokowany, a dobitkę Sebastiana Kowalczyka paruje Karol Niemczycki!

• Mocne zagranie na wolne pole do rozpędzonego Benjamina Källmana. Poza "szesnastką" pewnie interweniuje Bartosz Klebaniuk.

• Prawą stroną próbował przedrzeć się Sebastian Kowalczyk. Nie poradził sobie z Jakubem Jugasem; grę z "piątki" wznawia Karol Niemczycki.

• Pogubiły się w ataku "Pasy". Leonardo Koutris przepuszcza piłkę, by ta wyszła za linię końcową.

• Jewhen Konoplianka "łamie" akcję z lewej strony do środka. Jego strzał z niespełna 20 metrów został zablokowany.

• Pogoń zaczyna drugą połowę!

• pogoń

• Wracamy do Szczecina, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Pogoni z Cracovią. Po pierwszej połowie prowadzą gospodarze.

Co nas czeka po zmianie stron?

• Koniec pierwszej połowy. Pogoń Szczecin prowadzi z Cracovią (2:1). Na trafienie Mateusza Bochnaka odpowiedzieli - równie pięknymi uderzeniami - Leonardo Koutris i Wahan Biczachczjan.

• Przerwa w grze. Na murawie leży Linus Wahlqvist, który ucierpiał w starciu z Pawłem Jaroszyńskim. Wydaje się, że będą w stanie grać dalej.

• Wahan Biczachczjan na spalonym.

• Seria zostanie przedłużona?

• Odważne wejście Otara Kakabadze w "szesnastkę" Pogoni. Szukał miejsca do podania/strzału, ale w narożniku pola bramkowego powstrzymali go Leonardo Koutris i Benedikt Zech.

• Groźnie zapowiadała się kontra "Portowców". Kamil Grosicki "łamie" akcję z lewego skrzydła do środka, po czym huknął zza pola karnego! Trafia jednak rywala!

• Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne do Benjamina Källmana. W ostatniej chwili uprzedził go Benedikt Zech.

• Atak Cracovii prawą stroną nie przynosi powodzenia. Gospodarze wznawiają grę z autu. Po przechwycie Jani Atanasov podaje w pole karne... do nikogo.

• Jak tego nie wykorzystał Kamil Grosicki?! Karol Niemczycki > Kamil Grosicki

• TO MUSIAŁ BYĆ GOL DLA POGONI!!!

Piłkę przed swoim polem karnym traci Virgil Ghita i po podaniu Kamil Grosicki marnuje "setkę", strzelając - w sytuacji sam na sam z Karola Niemczyckiego - w bramkarza gości!

• [WIDEO] GOLE LEONARDO KOUTRISA I WAHANA BICZACHCZJANA

• I Kamil Grosicki ponownie na spalonym.

• Karol Niemczycki broni strzał Sebastiana Kowalczyka z kilku metrów! Gdyby jednak skapitulował, to "uratowałby" go spalony.

• Do wybitej piłki na 20. metr dopada Kamil Grosicki. Ten huknął mocno i wysoko nad bramką.

• Linus Wahlqvist przedarł się prawą stroną. Jego dośrodkowanie zablokował Paweł Jaroszyński, ale Szwed zyskał rzut rożny.

• Kamil Grosicki zagrywa z lewej strony przed pole karne do Damiana Dąbrowskiego. Ten za mocno wypuścił sobie piłkę, ale Pogoni udało się ją szybko odzyskać. Uderzenie Mateusza Łęgowskiego zza linii 16. metra nie mogło zagrozić Karolowi Niemczyckiemu.

• Jani Atanasov wrzuca w pole karne gospodarzy. Bartosz Klebaniuk spokojnie łapie piłkę.

• Po mocnym zagraniu na wolne pole Alexander Gorgon wcielił się w lewoskrzydłowego. Wrzuca w pole karne, ale wcześniej był gwizdek sędziego - spalony.

• Pogoń Szczecin - Cracovia

• 2 Strzały 1
    • 2 Strzały celne 1

Stuprocentowa skuteczność obu drużyn.

• A teraz Leonardo Koutris wrzuca z lewej strony na dalszy słupek. Alexander Gorgon zgrywa jednak za lekko przed bramkę.

• W odpowiedzi odpowiedź Cracovii w postaci lagi Pawła Jaroszyńskiego do Benjamina Källmana. Ten nie sięgnął jednak piłki.

• Wahan Biczachczjan zameldował się na prawej stronie. Mocno wrzuca na dalszy słupek do Alexandra Gorgona, który głową uderza nad poprzeczką!

• Jeszcze jedno zagranie na wolne pole do Kamila Grosickiego. Ten wycofał do Leonardo Koutrisa, który jednak zagrywa do środka. Kontra zamieniła się w atak pozycyjny.

• Niepilnowany na lewej stronie Kamil Grosicki przejmuje piłkę. Fałszem zagrywa w pole karne, ale poradzili sobie goście.

• Dwie minuty, które wstrząsnęły "Pasami"!

Wahan Biczachczjan przejmuje piłkę w pobliżu pola karnego i mierzonym uderzeniem w stronę dalszego (lewego) słupka pokonuje bezradnego Karola Niemczyckiego!

• I POGOŃ JUŻ PROWADZI! WAHAN BICZACHCZJAN!!!

• Nie szło Pogoni lewą stroną, to zaatakowała prawą. I weszło!

Linus Wahlqvist pograł z Mateuszem Łęgowskim. Podaje płasko w pole karne do Alexandra Gorgona, który przepuszcza do wbiegającego Leonardo Koutrisa, który mocnym uderzeniem - od poprzeczki - doprowadza do remisu!

• POGOŃ WYROWNUJE! LEONARDO KOUTRIS!!!

• Środkiem próbował przedrzeć się Mateusz Łęgowski. Ten pada w "szesnastce" po tym, jak "nadział się" na Jakuba Jugasa, a po chwili strzał z pola karnego w nieznacznej odległości mija lewy słupek!

• [WIDEO] 3. MINUTA. GOL MATEUSZA BOCHNAKA

• Sebastian Kowalczyk podaje w pole karne do... nikogo. Karol Niemczycki niespiesznie ustawia piłkę na "piątce".

• Lewą stroną próbowali teraz ruszyć "Portowcy". Kamil Grosicki zwolnił, po czym podaje płasko do środka, ale pod nogi rywali.

• Piłkarze Jacka Zielińskiego chcieli pójść za ciosem. Zabrakło "tylko" dokładnego podania Pawła Jaroszyńskiego. Bartosz Klebaniuk wznawia grę z "piątki".

• Konkurs na "bramkę kolejki" rozstrzygnięty? Mateusz Bocnhak w samo okienko!

• To spotkanie idealnie zaczęło się dla "Pasów"! Takuto Oshima podciągnął z piłką kilka metrów, po czym podaje na ok. 25. metr do Mateusza Bochnaka. Ten huknął w samo okienko, nie dając żadnych szans Bartoszowi Klebaniukowi!

• GOL DLA CRACOVII! STRZELCEM MATEUSZ BOCHNAK!!!

• Na lewej stronie pograli Kamil Grosicki z Sebastianem Kowalczykiem. Po podaniu zwrotnym dośrodkowanie na bliższy słupek nie znajduje adresata.

• Rajd Kamila Grosickiego przerywa gwizdek sędziego. TurboGrosik "wyjechał" z piłką za linią boczną.

• Na gwizdek Bartosza Frankowskiego spotkanie ze środka zaczynają goście!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Na sędziego widowiska wybrano Bartosza Frankowskiego z Torunia. Za technologię VAR odpowiadać będą Piotr Urban oraz Łukasz Sapela. Na trybunach nie można spodziewać się świątecznej atmosfery. Od kilkunastu lat sytuacja między kibicami obu stron jest bardzo napięta.

• We wrześniu przy Kałuży padł remis 1:1. Po bramce zdobyli Kamil Grosicki oraz Benjamin Källman. - Cracovia to silny fizycznie, mocny przy stałych fragmentach gry zespół. Drużyna bardzo dobrze zrównoważona przy rozprowadzaniu krótkich piłek i graniu długich piłek. Mam nadzieję, że przejmiemy inicjatywę mocniej niż ostatnio. Musimy pokazać, że chcemy wygrać, bo tylko dzięki temu będziemy zdolni, aby to zrobić - stwierdził trener Jens Gustafsson.

• Skład Cravovii

• Z kolei Cracovia podzieliła się punktami z Widzewem Łódź 1:1, tracąc gola w doliczonym czasie gry z rzutu karnego. W tym meczu koszmarnej kontuzji nabawił się David Jablonsky. Czeski stoper zerwał więzadła w kolanie i przy okazji uszkodził łąkotkę. To nie jedyny problem kadrowy trenera Jacka Zielińskiego. Z gry w dalszym ciągu wyłączony jest Jakub Myszor, który nie zaleczył urazu stopy. Ponadto w Szczecinie z powodu nadmiaru kartek nie wystąpi także Michał Rakoczy.

• Skład Pogoni Szczecin

• Pogoń przystępuje do sobotniej konfrontacji z czwartego, a Cracovia z ósmego miejsca. W tabeli dzieli ich sześć punktów. W zeszłej kolejce Portowcy po niezwykle emocjonującym meczu zremisowali przy Bułgarskiej z Lechem 2:2.

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Gorski. Dzień dobry, kłaniam się nisko!

• Maraton z Ekstraklasą w Wielką Sobotę trwa w najlepsze. Przed nami trzeci, przedostatni mecz w ramach 27. kolejki. Za 25 minut Pogoń zmierzy się na własnym boisku z Cracovią

Spotkanie w Szczecinie poprowadzi Bartosz Frankowski...

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Pogoń - Cracovia LIVE! Trybuny szaleją. Trzy gole do 17 minuty meczu
1/4
przejdź do galerii

Pogoń - Cracovia LIVE! Trybuny szaleją. Trzy gole do 17 minuty meczu ©Canal+ Sport

Pogoń Szczecin - Cracovia ONLINE. W Wielką Sobotę o godzinie 17:30 Portowcy sprawdzą się na tle "Pasów". Gospodarze aspirują do miejsca na podium, a przyjezdni konsekwentnie oddalają się od czołówki. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Pogoń - Cracovia na żywo w telewizji i internecie. Relacja LIVE w GOL24!

PKO Ekstraklasa. Mecz Pogoń Szczecin - Cracovia ONLINE

Kliknij w baner, żeby śledzić przebieg meczu!

Nie zagrają w meczu Pogoń Szczecin - Cracovia:
Pogoń Szczecin: Luka Zahović (pauza za żółte kartki), Stanisław Wawrzynowicz (uraz), Rafał Kurzawa, Kacper Smoliński.

Cracovia: Michał Rakoczy (pauza za żółte kartki), David Jablonsky, Jakub Myszor, Kamil Pestka, Mathias Hebo Rassmusen (urazy).

Mecz Pogoń Szczecin - Cracovia TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Pogoń - Cracovia w Canal+ Sport. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Canal+. Komentuje duet Rafał Dębiński - Michał Żewłakow. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30 - zapraszamy!

17:30 Pogoń Szczecin - Cracovia CANAL+ SPORT