Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Dyrektor Roku Placówki Edukacyjnej
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 20:30. Informacji udziela Marta Gromowska - tel. 519503627, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Bernadeta Popielnicka
Przedszkole Samorządowe nr 1 im. Janusza Korczaka, Trzebinia
— -
Bernadeta Sadlok
Przedszkole Publiczne Wesoła Ciuchcia, Kraków
— -
Bernadeta Wróbel
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego, Dąbrówka Tuchowska
— -
Bogdan Żółty
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Babice
— -
Bogumiła Pysno
Przedszkole Publiczne, Gnojnik
— -
Bogusław Kołcz
Zespół Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego, Nowy Sącz
— -
Bogusław Wacek
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza, Kobylanka
— -
Bogusława Ochaj
Przedszkole Niepubliczne Sacre Coeur, Tarnów
— -
Bożena Polakiewicz
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Zederman
— -
Bożena Tabiś
Przedszkole Samorządowe, Bobowa
— -
Danuta Jakóbczak
Przedszkole, Smęgorzów
— -
Danuta Pyzowska-Foryt
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika, Nowy Targ
— -
Danuta Wiercioch
Przedszkole Niepubliczne Danapis, Nowy Sącz
— -
Dariusz Skałbania
Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica, Olkusz
— -
Dawid Jamróz
Przedszkole Niepubliczne Pod Lasem, Radziszów
— -
Dominik Czornak
Przedszkole Niepubliczne Akademia Muminków, Kraków
— -
Dorota Klimczak
Powiatowy Zespół nr 6 Szkół Zawodowych I Ogólnokształcących im. Kazimierza Bielenina, Brzeszcze
— -
Dorota Płatek
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej, Myślenice
— -
Dorota Smaga
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej, Nowy Sącz
— -
Edyta Czyżycka
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego, Tworkowa
— -
Edyta Pypłacz
Przedszkole Samorządowe nr 2, Miechów
— -
Elżbieta Drążek
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II, Skawina
— -
Elżbieta Gutierrez
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej, Skawina
— -
Elżbieta Krzyżak
Przedszkole Publiczne nr 9 im. Marii Kownackiej, Brzesko
— -
Elżbieta Kumor
Przedszkole Niepubliczne Promyczek, Nowy Sącz
— -
Elżbieta Wereszyńska
Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Kids&Co., Kraków
— -
Emilia Górecka
Samorządowe Przedszkole nr 129 Skrzaty, Kraków
— -
Ewa Banduła
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II, Chrzanów
— -
Ewa Bogdańska
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Nowy Sącz
— -
Ewa Chodźko
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi, Rusocice
— -
Ewa Łupińska-Toroń
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza, Brzesko
— -
Ewa Paruch
Przedszkole Publiczne, Żegocina
— -
Ewa Rzepecka
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98, Kraków
— -
Ewa Zygmunt
Publiczna Szkoła Podstawowa, Chronów
— -
Grażyna Półtorak
Szkoła Podstawowa nr 40 im. św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Kraków
— -
Grzegorz Bulzak
Przedszkole Niepubliczne Madzialenka, Gostwica
— -
Grzegorz Olszewski
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 2 im. Łukasza Górnickiego, Oświęcim
— -
Iwona Kolasa
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zofii Kossak, Oświęcim
— -
Iwona Rojek
Przedszkole Publiczne nr 26, Tarnów
— -
Iwona Wielomek
Przedszkole Samorządowe, Bolęcin
— -
Jacek Tomasik
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza, Nowy Sącz
— -
Jadwiga Banasik
Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów, Chrzanów
— -
Jadwiga Gwóźdź
Szkoła Podstawowa, Januszowa
— -
Jadwiga Jachym
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Stefana Jaracza, Tarnów
— -
Jakub Patuła
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orląt Lwowskich, Tarnów
— -
Jarosław Bartoń
Szkoła Podstawowa im. Bł. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, Olesno
— -
Jarosław Boryczka
Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta, Breń
— -
Joanna Ozorska-Krawczyk
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza, Szczurowa
— -
Joanna Wójcik
Przedszkole Samorządowe Kubusia Puchatka nr 45, Kraków
— -
Jolanta Biel
Przedszkole Samorządowe Tęczowa Kraina, Alwernia
— -
Jolanta Knapik
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika, Balin
— -
Jolanta Kruk
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego, Bochnia
— -
Jolanta Urban
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Bartosza Głowackiego, Kraków
— -
Justyna Dudzik
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Dobczyce
— -
Justyna Szumilas
Przedszkole Publiczne nr 33, Tarnów
— -
Karolina Gurba-Berowska
Przedszkole Niepubliczne I Żłobek Misiek, Nowy Sącz
— -
Karolina Turek
Przedszkole Samorządowe nr 41 im. Zbigniewa Wodeckiego, Kraków
— -
Katarzyna Brożek
Przedszkole Publiczne nr 3, Brzesko
— -
Katarzyna Góra
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka, Krzeczów
— -
Katarzyna Gurniak
Przedszkole Samorządowe nr 29, Kraków
— -
Katarzyna Jodłowska
Katolickie Przedszkole Niepubliczne im. Ojca Pio Katarzyna Jodłowska, Nowy Sącz
— -
Katarzyna Korfel
Prywatne Przedszkole Kolorowe Kredki, Proszowice
— -
Katarzyna Leńczok
Przedszkole Kubusiowa Dolina, Zdzięsławice
— -
Katarzyna Starowicz
Przedszkole Samorządowe, Wołowice
— -
Katarzyna Uchwat
Przedszkole Publiczne A Kuku nr 3, Kraków
— -
Kazimierz Zych
Szkoła Podstawowa, Dąbrówki Breńskie
— -
Krystyna Aleksander
Przedszkole Językowo-Sportowe, Nowy Sącz
— -
Krystyna Glanowska
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Kazimierza Pułaskiego, Kraków
— -
Krystyna Stypuła
Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego, Zachełmna
— -
Krzysztof Groń
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Specjalnymi im. Mikołaja Kopernika, Chełmiec
— -
Magdalena Drozd
Rzemieślnicze Centrum Szkół Zawodowych, Tarnów
— -
Magdalena Mach-Surowiec
Powiatowe Centrum Edukacji I Kompetencji Zawodowych, Szczucin
— -
Magdalena Nowak
Przedszkole Niepubliczne Językowo-Muzyczne Akademia Miki, Trzebinia
— -
Małgorzata Dymek
Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II, Niegowić
— -
Małgorzata Kaplińska
Przedszkole Samorządowe nr 182 z Oddziałami Integracyjnymi Przy Źródełku, Kraków
— -
Małgorzata Karoń
Przedszkole nr 10 im. Lucyny Krzemienieckiej, Olkusz
— -
Małgorzata Komarnicka
Szkoła Podstawowa im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Nowa Wieś
— -
Małgorzata Pikul
Przedszkole Publiczne, Luszowice
— -
Małgorzata Preinl
Krakowska Rzemieślnicza Szkoła Branżowa I Stopnia, Kraków
— -
Małgorzata Stastny
Przedszkole Niepubliczne Kraina Uśmiechu, Kraków
— -
Małgorzata Urbańska
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Palcza
— -
Małgorzata Wojasińska
Przedszkole Samorządowe, Słomniki
— -
Marcin Hanatów
Przedszkole Niepubliczne Muzyczne Tańczące Nutki, Brzesko
— -
Marcin Jarzwiec
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Gruszów Wielki
— -
Marcin Purchałka
XXVII Liceum Ogólnokształcące im. dra Henryka Jordana, Kraków
— -
Marcin Zawiślak
Niepubliczne Katolickie Przedszkole Ochronka im. Bł. Edmunda Bojanowskiego, Nowy Sącz
— -
Marek Pelczar
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Maksymiliana Kolbe, Ponikiew
— -
Marek Skrzypecki
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Zaborze
— -
Maria Aleksander-Pisz
Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II, Krynica-Zdrój
— -
Maria Stary
Przedszkole, Nowy Wiśnicz
— -
Marian Mikulski
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza, Bochnia
— -
Mariusz Zając
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Tarnów
— -
Marta Kołodziej
Przedszkole Niepubliczne Ochronka im. Jana Pawła II Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP, Dąbrowa Tarnowska
— -
Maryla Pulut
Przedszkole Niepubliczne Centrum Maluszek, Kraków
— -
Michał Korbelak
Szkoła Podstawowa, Hańczowa
— -
Monika Gozdur
Przedszkole Samorządowe w Wielkiej Wsi z Oddziałem Zamiejscowym, Wielka Wieś
— -
Monika Węgrzynowska
Przedszkole Samorządowe, Dziewin
— -
Paweł Ciuła
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego, Mordarka
— -
Paweł Stabach
Miejski Zespół Szkół nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego, Gorlice
— -
Piotr Czekaj
Zespół Szkół nr 3 im. ks. Prof. Józefa Tischnera, Bochnia
—