Dziennik Polski 24

Apartamenty, ul. Nadwiślańska 11

Apartamenty Nadwiślańska 11 zlokalizowane są w Starym Podgórzu, pomiędzy ulicami Nadwiślańską i Piwną, nieopodal Bulwarów Wiślanych. Sąsiadują z nową siedzibą Cricoteki.

Powstały na terenie dawnej fabryki krakowskich zakładów odzieżowych Vistula. Nowoczesna forma inwestycji utrzymana jest jednocześnie w konwencji architektury postindustrialnej. Fasada budynku w ciepłej kompozycji kolorystycznej z cegłą w barwie jesiennej czerwieni, jak i jej charakterystyczne ułożenie, nawiązują do przemysłowego stylu, jak i klimatu dawnego Podgórza.

Obiekt został oddany do użytkowania w lipcu 2014 r. Oferuje 371 mieszkań. Mają one powierzchnię od 28 do 118 mkw. Do dyspozycji mieszkańców jest garaż podziemny na 184 auta i 38 naziemnych miejsc parkingowych. Mieszkania mają balkony i tarasy, a te zlokalizowane na parterze - przydomowe ogródki.

W samej inwestycji nie ma natomiast placu zabaw i terenów rekreacyjnych, jednak mieszkańcy mogą skorzystać z infrastruktury Bulwarów Wiślanych, znajdujących się w bliskim sąsiedztwie osiedla. Niedaleko są także park Floriana Nowackiego i park Bednarskiego, posiadające place zabaw i ogólnodostępne boiska.

Inwestorem jest ATAL S.A. Za projekt osiedla odpowiada Biuro Projektów Wojciech Saran, a jego wykonawcą jest ATAL WYKONAWSTWO Sp. z o.o. S.K.A.

Głosuj: wyślij SMS pod numer 72355 o treści MIES.4
koszt 2,46 zł z VAT

Apartamenty, ul. Nadwiślańska 11

5 Miejsce

Głosowanie zakończone!

342 głosy

Ostatnie plebiscyty

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo