Dziennik Polski 24

Budynek wielorodzinny, ul. Murarska 19

Dom przy Jaremy stanął u zbiegu ulic Marii Jaremy i Murarskiej. Jego nowoczesna, zróżnicowana przestrzennie bryła wyróżnia się również stonowaną i elegancką elewacją.
W budynku jest 50 mieszkań. Zaprojektowane zostały głównie z myślą o potrzebach młodych rodzin. Mają od 33 do 73 mkw. Jest też jeden 140-metrowy apartament z tarasem.

Niższa część budynku ma dwa piętra, wyższa - cztery (wyposażona została w trzy windy). Jest tutaj także podziemny parking z 52 miejscami postojowymi.

Na parterze przygotowano miejsce dla sześciu lokali usługowych. W jednym z nich powstanie sieciowy sklep spożywczy.

Podczas budowy zastosowano materiały najwyższej jakości. Inwestycja została tak zaprojektowana, aby zapewnić maksymalny poziom światła dziennego w każdym z mieszkań. Wszystkie mają balkony lub loggie. Teren dookoła budynku został zaś obsadzony zielenią. W jego sąsiedztwie są domy jednorodzinne z otaczającą je bujną zielenią. Wejście do mieszkań zabezpieczają antywłamaniowe drzwi typu C.

Budynek został oddany do użytku na początku 2015 roku.

Inwestycję zrealizowała Grupa Arkada. Projekt powstał w biurze architektonicznym B2 STUDIO. Wykonawca - Inżynieria Zbigniew Witkowski.

Głosuj: wyślij SMS pod numer 72355 o treści MIES.5
koszt 2,46 zł z VAT

Budynek wielorodzinny, ul. Murarska 19

1 Miejsce

Głosowanie zakończone!

8547 głosów

Ostatnie plebiscyty

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo