Dziennik Polski 24

Budynki mieszkalne, ul. Przybyszewskiego 68

Kompleks trzech trzypiętrowych, nowoczesnych i ogrodzonych budynków Małe Błonia powstał w rejonie ulic Przybyszewskiego i Buszka.

Architektura obiektów odbiega od sztampy. Dzięki rozbiciu bryły na różne elementy budynki zyskują na atrakcyjności, wydają się lekkie.

Mieszkania w tym kompleksie zostały oddane do użytku w marcu tego roku. To lokale o powierzchni od 35 do 96 mkw. Na ostatniej kondygnacji znajdują się także dwupoziomowe mieszkania o powierzchni od 82 do 104 mkw., z zielonym tarasem na dachu budynku i niepowtarzalnym widokiem. Wszystkie pozostałe mieszkania mają balkony, a te zlokalizowane na parterze - zielone ogródki.

Mieszkańcy mają do dyspozycji dwupoziomowy podziemny garaż z miejscami parkingowymi i pomieszczeniami gospodarczymi, z których na poziomy mieszkalne prowadzą nowoczesne windy. Obiekt jest monitorowany, nad jego bezpieczeństwem czuwa całodobowo portier.

Inwestorem jest tutaj BRYKSY M2 Sp. z o.o. GRANIT Sp. K. Projekt jest autorstwa firmy 3D Architekci, a jego realizacji podjęła się firma Stalbud - Budownictwo.

Głosuj: wyślij SMS pod numer 72355 o treści MIES.3
koszt 2,46 zł z VAT

Budynki mieszkalne, ul. Przybyszewskiego 68

4 Miejsce

Głosowanie zakończone!

461 głosów

Ostatnie plebiscyty

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo