Płomień Kostrze - Słomniczanka. Zderzenie klasy A z IV ligą w Pucharze Polski [ZDJĘCIA]

boch
Płomień Kostrze - Słomniczanka
Płomień Kostrze - Słomniczanka Tomasz Bochenek
Płomień Kostrze - Słomniczanka 0:7 w meczu IV rundy Pucharu Polski na szczeblu regionu Kraków. Sześć goli padło w II połowie, gdy zmiennicy podnieśli siłę ofensywy czwartoligowca, a gospodarzom zaczęło brakować sił.

"Dziki" zaczęły odważnie, ambitnie, no i chwilę potrwało, zanim słomniczanie ustawili sobie grę po swojej myśli. Prowadzenie dał im 18-letni Piotr Ciszewski. Po przerwie dołożył jeszcze dwa gole, a nim to się stało - wynik podnieśli rezerwowi. Najpierw Bartosz Kozieł w sytuacji sam na sam z bramkarzem wykorzystał podanie od Neisona (0:2), a następnie sam Brazylijczyk uderzył przy słupku z 18 m (0:3).

Gospodarze mieli dziś szanse, by coś honorowo strzelić, ale Michał Kozub nie dał się pokonać. Ostrzeliwany po przeciwnej stronie boiska Kamil Spólnik też zanotował fajne interwencje - broniąc pod koniec meczu dwa dobre strzały z dystansu Kozieła. Przyszły jednak dwa kornery i znów piłka znalazła się w siatce Płomienia.

IV liga. Znane twarze, świetni piłkarze. Oni tutaj są! [ZDJĘCIA]

Płomień Kostrze - Słomniczanka 0:7 (0:1)
Bramki: 0:1 Ciszewski 25, 0:2 Kozieł 51, 0:3 Neison 55, 0:4 Ciszewski 62, 0:5 Ciszewski 67, 0:6 Wszołek 85, 0:7 Kozieł 90.
Płomień: Spólnik - Dudek, Michorczyk, Żurek, Wcisło, Wojtas, Profic (61 Filipczyk), Płuchowski, Michalski (81 Kafel), Piszkiewicz, Szkarłat (87 Bochonko).
Słomniczanka: Kozub - Widuch, Jaworski, Rodrigo, Kasza (46 Neison), Ciszewski, Bieszczanin, Strona (46 Kozieł), Berliński (63 Wszołek), Warchoł, Konieczny.

IV liga. 18 zespołów, jakie mają stadiony? Gdzie grają Craco...