Pod dyktando gospodarzy

SKH: Wawrzkiewicz - Sobera, Gapa, Stolarik, R. Fraszko, Zubik, A. Witek, A. Burnat - T. Demkowicz, Timko, Mermer, Dołgow, A. Fraszko, Czuch, M. Radwański, Milan, Maślak, Niemiec.

SKH Sanok - KTH Krynica 7-4

SKH Sanok - KTH Krynica 7-4 (1-1, 2-0, 4-3). Bramki: 0-1 Ilawski 6, 1-1 Milan 14, 2-1 Dołgow 25, 3-1 Czuch 27, 3-2 Prima 44, 4-2 T. Demkowicz 47, 5-2 T. Demkowicz 48, 6-2 Mermer 49, 6-3 Krzak 57, 6-4 Prima 58, 7-4 Mermer 58. Sędziował Zawadzki z Katowic. Kary 4-18.
 Krynica: Jaworski (49 Ziaja) - Mintel, Ślósarczyk, Piksa, Tyczyński, Precek, Mytnik - Krzak, Suchomski, D. Laszkiewicz, Proszkiewicz, Ilawski, Prima, Cieraciew, Cieślak, Urban, Macierz, Woznik, Witowski.
 Mecz toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy w I tercji z wielu okazji wykorzystali tylko jedną: po strzale Precka skuteczną dobitką popisał się Ilawski. W pozostałych sytuacjach bardzo dobrze bronił Jaworski. W II tercji dominacja gospodarzy nie podlegała dyskusji. Najpierw T. Demkowicz trafił w słupek, a następnie Dołgow uzyskał prowadzenie. Najładniejszą bramkę strzelił Czuch, posyłając krążek w samo okienko. Wprawdzie w 4 min III tercji Prima zdobył "kontaktową" bramkę, ale potem gola zdobył T. Demkowicz po podaniu Mermera, a minutę później Demkowicz zrewanżował się Mermerowi.

(PAN)

Pozostałe mecze: GKS Katowice - Polonia Bytom po dogrywce 3-2 (1-1, 1-0, 0-1, 1-0), GKS Tychy - Stoczniowiec 6-2 (3-0, 1-1, 2-1).