Pogoń Szczecin - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Pojedynek o wyjście z kryzysu

Cracovia

1

0 1 połowa

• Dziękuje za uwagę i życzę miłego wieczoru !

• Cracovia sprawiała w drugiej połowie bardzo dobre wrażenie, udało się wyrównać i blisko było wyciągnięcia zwycięstwa. Pierwsze 15 minut drugiej połowy Pogoni było dosyć nierówne, ale później gospodarze grali coraz lepiej i udało im się zdobyć pierwszy punkt w sezonie

• Koniec meczu !

• Strzał Budzińskiego, ale prosto w ręce Załuski

• Druga zmiana w zespole "pasów", Szczepaniak zastępuje Wdowiaka

• 3 minuty doliczone do końca spotkania !

• Cracovia wyrównuje !

• Mocne uderzenie Wdowiaka i piłkarz gości trafia w słupek !

• Strzał Frączczaka z dystansu, ale bardzo nieudany

• Rozpoczynamy drugą część spotkania, od środka goście !

• Piłkarze wracają na murawę !

• Zapraszamy za 15 minut !

• Dobra gra "portowców" w pierwszej połowie, zespół prowadzony przez Michała Probierza musi być bardziej skuteczny w drugiej połowie. Gra Cracovii wygląda solidnie i brakuje tylko postawienia kropki nad i

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania !

• Minuta doliczona !

• Diego ukarany żółtym kartonikiem

• Zamieszanie w polu karnym Cracovii, ostatecznie strzał oddał Hołoty i milimetry dzieliły Pogoń od podwyższenia prowadzenia

• Delew oddał mocny techniczny strzał i z problemami Gostomski

• Świetna okazja Cracovii, Wdowiak idealnie zagrał do Hernandeza, ale Załuska wybija mu piłkę spod nóg

• Indywidualna akcja Diego, ale jego strzał można zostawić bez komentarza

• Frączczak pewnie wykorzystuje jedenastkę !

• Żółta kartka dla Budzińskiego

• Sędzia daje znak do rozpoczęcia meczu, od środka gospodarze !

• Piłkarze już na murawie !

• Cracovia po 3 kolejkach zajmuje przedostatnie miejsce w Ekstraklasie. W ostatniej kolejce drużyna "pasów" zremisowała bezbramkowo z Arką i zdobyła pierwszy punkt w tym sezonie.

• Po 3 kolejkach Pogoń ma na swoim koncie 0 punktów ! Drużyna ze Szczecina ostatni mecz przegrała aż 3:0 z ekipą Zagłębia. Warto dodać, że Pogoń razem z Arką są jedynymi drużynami, które nie trafiły do siatki rywala

• Witam Państwa bardzo serdecznie, już za 15 minut rozpoczynamy mecz pomiędzy dwoma ostatnimi zespołami ligi !

Bartłomiej Modzelewski

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Pogoń Szczecin - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Polska Press

Pogoń Szczecin - Cracovia ONLINE. Na Stadionie im. Floriana Krygiera w Szczecinie zmierzą się ze sobą najsłabsze jak do tej pory drużyny tego sezonu. Zarówno piłkarze Pogoni jak i Cracovii nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa. Nic dziwnego, że kibice obu zespołów powoli tracą cierpliwość. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Pogoń Szczecin - Cracovia ONLINE

Oglądaj mecz Pogoń - Cracovia na żywo online w Player.pl >>>

Krótkotrwała była obietnica Michała Probierza "Idziemy po mistrza". Szkoleniowiec Pasów wycofał się ze swoich słów po bardzo złym początku sezonu.
Jeden zdobyty punkt i tylko jedna strzelona bramka to statystyka wręcz katastrofalna, jeżeli mówimy o "kandydacie do mistrzostwa". Nic dziwnego, że doświadczony trener próbuje wykręcić się ze swoich słów. Cracovia ma niemałe problemy kadrowe. Po odejściu Miroslava Covilo, oferty z Krakowa odrzucili m.in Janusz Gol czy Eugen Polanski i zespół Pasów został bez typowego “walczaka” w środku pola.

To nie jest koniec problemów kadrowych Cracovii. Niespodziewanie po miesięcznej przygodzie z klubu odszedł Elady Zorilla, który z powodów rodzinnych został przetransferowany do niższej ligi hiszpańskiej. Grono nieobecnych powiększają kontuzjowani Adam Danek oraz Gerard Oliva.

- Doszliśmy z profesorem Filipiakiem do takich przemyśleń, że musimy nieoczekiwanie szukać defensywnego pomocnika, skrzydłowego i napastnika. Musimy poszukać defensywnego, bo brakuje nam doświadczenia. Nastąpił splot nieszczęśliwych okoliczności, ale nie mam zamiaru płakać, ani się rozczulać. Mnie często kryzysowe sytuacje wzmacniają, dążę do tego, by z nich wyjść - skomentował całą sytuację Michał Probierz.

Jeszcze gorzej sytuacja wygląda w Szczecinie. Pogoń miała w końcu walczyć o wyższe cele. Tymczasem znowu sezon zaczęła fatalnie. 3 mecze, 3 porażki, 0 strzelonych bramek i 6 straconych. Nic dziwnego, że kibice po ostatnim meczu ucięli sobie “miłą” pogawędkę z kapitanem ich drużyny.

Portowcy przeprowadzili kilka bardzo ciekawych transferów na czele z doświadczonym Radosławem Majewskim. Jak na razie to wszystko nie funkcjonuje, ale jak twierdzą zawodnicy i sztab - wszystko idzie w dobrym kierunku. Adam Frączczak powiedział po ostatnim meczu, że było to ich najlepsze spotkanie w tym sezonie. Warto jednak zaznaczyć, że była to porażka 0:3 (!) z beniaminkiem.

Przed meczem z Cracovią Kosta Runjaić ma też powody do zadowolenia, gdyż do drużyny wchodzą Spas Delew oraz Iker Guarroxena. Bułgar oczywiście wraca do składu po kontuzji, a Hiszpan to nowy nabytek Portowców, który według ich szkoleniowca jest już gotowy do gry.

- Iker może grać na wszystkich pozycjach w ofensywie i być zawodnikiem decydującym w pojedynkach. Wie, jakie są nasze oczekiwania, posiada potrzebne nam doświadczenie i widać po nim, że chce z nami grać. Musi jeszcze minąć trochę czasu zanim zintegruje się ze wszystkimi i pokaże sto procent możliwości - twierdzi szkoleniowiec Pogoni.

Forma w ostatnich meczach

Zagłębie Sosnowiec - Pogoń 3:0 (LOTTO Ekstraklasa)
Pogoń - Piast Gliwice 0:2 0:2 (LOTTO Ekstraklasa)
Miedź Legnica - Pogoń 0:1 (LOTTO Ekstraklasa)

Cracovia
Cracovia - Arka Gdynia 0:0
Lech Poznań - Cracovia 2:0
Śląsk Wrocław - Cracovia 3:1

Sonda

Pogoń Szczecin - Cracovia: kto wygra mecz Ekstraklasy?

Przewidywane składy:

Pogoń: Załuska - Stec, Rudol, Dwali, Nunes - Drygas, Kozulj, Delew, Majewski, Guarrotxena - Frączczak.

Cracovia: Gostomski - Rapa, Helik, Dytiatjew, Diego - Serafin, Dimun, Wdowiak, Budziński, Hernandez - Piszczek.

SĘDZIA - Dominik Sulikowski (Gdańsk).

Pogoń Szczecin - Cracovia TRANSMISJA TV I ONLINE

Spotkanie Pogoni z Cracovią pokaże CANAL+ Sport. Przedmeczowe studiu rozpocznie się o godz. 17:40. Transmisja na żywo od 17:55. Prosto ze Szczecina komentuje duet: Bartosz Gleń – Maciej Murawski. W internecie spotkanie Pogoń - Cracovia będzie można obejrzeć na canalplussport.pl i player.pl.

18:00 Pogoń Szczecin - Cracovia 18:00

Sprawdź zmiany w LM i LE w nowym sezonie!