Pogonili Słowaków

W pierwszym meczu Polan pokonał zespół z Borowca 4-0 (2-0). Bramki zdobyli Lustofin (13 min.), Krzaczek (33 min.), R. Urban (58 min.), Wójcik (72 min.). Drugie spotkanie rozegrano przy okazji festynu, na którym była spora grupa widzów. Gospodarzom bardzo zależało na końcowym sukcesie, ale po bramkach Kurzawskiego w 30 minucie i T.Urbana w 75 minucie, Polan wygrał z drużyną Liptowskiego Mikulasza 2-0 (1-0). W obu spotkaniach z bardzo dobrej strony pokazał się bramkarz Szymura. Zespół po powrocie czeka sparing z trzecioligową Proszowianką oraz niedzielny mecz Pucharu Polski w Zaczarniu. Sfinalizowano już transfer Piotra Spindy z Błękitnych. Zespół opuści natomiast Wacław Maciosek, który w rundzie jesiennej reprezentował będzie barwy Tarnovii. (BD)