Pogromcy liderów

pan
0-1 Bielecki 3, 1-1 Leśniak 6, 2-1 K. Pszyk 43. Sędziował Piotr Jawień. Widzów 100.

Podgórze II - Puszcza Niepołomice 2-1 (2-1)

Podgórze II: Jurek - Peroń, Wilkosz, Chachlowski, Motyka - K. Pszyk (75 J. Pszyk), Chróściel, Leśniak, Dymon - Koćma, Łuszczek (60 G. Pszyk).
Puszcza: Biernat - Radosław Toroń (55 Klimek), Ptak, M. Kedzior - Bielecki (30 Szewczyk, 70 Robert Toroń), Górski, Ponikiewicz (46 Gruchała), Sikora, Krokosz - R. Kędzior, Pilch.
Piłkarze Podgórza II, walczący o ligowy byt, sprawili kolejną niespodziankę, pokonując liderującą Puszczę. Przed tygodniem krakowianie zluzowali z pozycji lidera Prądniczankę. W 3 min Pilch zacentrował w pole karne, na 5 metrze przejął piłkę nie pilnowany Bielecki i pewnym strzałem pokonał Jurka. Odpowiedź gospodarzy była niemal natychmiastowa, po solowym rajdzie Leśniak pokonał Biernata. Stuprocentowych sytuacji, jakie piłkarze Puszczy mieli do przerwy, zliczyć nie sposób, jednak żadnej z nich nie wykorzystali. Dla odmiany krakowianie po jedynym kontrataku zdobyli bramkę po pięknym strzale głową K. Pszyka. W II połowie Puszcza atakowała z impetem, ale bez szczęścia, najlepszej sytuacji nie wykorzystał R. Kędzior, nie trafiając do pustej bramki. (pan)