Pokonali Sandecję!

pan
PIŁKA NOŻNA. Juniorzy młodsi Karpat Siepraw pokonali 1-0 Sandecję Nowy Sącz w zaległym meczu małopolskiej ligi, w której są beniaminkiem.

Pierwsza połowa to przewaga Sandecji lecz dobra gra w obronie i bardzo dobra postawa bramkarza pozwoliły na to, że podopieczni Krzysztofa Zająca utrzymali wynik bezbramkowy do 40 minuty. Po przerwie zawodnicy z Sieprawia wyszli jeszcze bardziej zmotywowani i to oni przejęli inicjatywę na boisku co przyniosło efekt bramkowy i zwycięstwo. Po nieporozumieniu bramkarza z obrońcą w zespole gości piłkę wywalczył Szymon Bidziński, dograł idealnie do Ireneusza Króla, który z zimną krwią włożył piłkę do pustej bramki. Goście nie mogąc uwierzyć w to co stało się na boisku próbowali wygrać mecz po ostatnim gwizdku sędziego sprawdzając dokumenty Karpatom lecz bez efektu. Karpaty spisują się w lidze nieźle, a oprócz Sandecji w pokonanym polu zostawiły inny czołowy klub z Małopolski Unię Tarnów. oto aktualna sytuacja w tabeli:

1.   Sandecja 6    13   16-3

2.   Glinik   6    13   17-8

3.   Bochnia  5    11   14-6

4.   Cracovia 6    11   8-3

5.   Garbarnia 6    10   15-7

6.   Wisła    5    10   13-6

7.   Hutnik   6    10   12-9

8.   Trzebinia 6    10   11-8