Pół tuzina goli!

O
Wisła - Ruch Radzionków 6-0 (4-0)

Już 15 punktów przewagi krakowian

W meczu I ligi piłkarskiej Wisła rozgromiła na swoim boisku Ruch Radzionków 6-0 (4-0). Bogatym łupem bramkowym podzielili się: Kulawik i Czerwiec po 2 gole, M. Zając i Pater.
Dystans umiejętności między obydwoma zespołami był wyraźny. Najbardziej efektowna była I połowa meczu, kiedy wiślacy strzelili cztery piękne bramki oraz końcowe 5 minut. Wtedy skutecznością dwukrotnie popisał się Czerwiec. Tym razem nie zmusił bramkarza do kapitulacji wicekról klasyfikacji strzelców Frankowski, choć bardzo się starał.
Wisła ma już 15 punktów przewagi w tabeli i spokojnie zmierza do tytułu mistrzowskiego. Grupa pościgowa osłabła, przegrali: Lech, Widzew i Polonia, a Legia tylko zremisowała na swoim boisku. W najbliższą niedzielę Wisła gra we Wronkach.