Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

PolAndRock Festival 2018 (Woodstock). Tak wygląda festiwalowe pole z pokładu policyjnego śmigłowca [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dopiero z powietrza widać ogrom festiwalu PolAndRock. Zdjęcia z pokładu policyjnego śmigłowca robią wrażenie.Lubuska policja zmobilizowała ogromne siły,

Policja Lubuska

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/47] Następne

PolAndRock Festival 2018 (Woodstock). Tak wygląda festiwalowe pole z pokładu policyjnego śmigłowca [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dopiero z powietrza widać ogrom festiwalu PolAndRock. Zdjęcia z pokładu policyjnego śmigłowca robią wrażenie.Lubuska policja zmobilizowała ogromne siły, aby czuwać nad bezpieczeństwem uczestników festiwalu PolAndRock i mieszkańców Kostrzyna nad Odrą. Policjanci działają z lądu, wody i z… powietrza.


Policyjny śmigłowiec Sokół niezwykle ułatwia służbę policjantów. Maszyna z zamontowaną kamerą na bieżąco przekazuje zapis obrazu, który bezpośrednio trafia do sztabu. Stąd informacje są przekazywane do dowódców poszczególnych odcinków. Dzięki temu funkcjonariusz mogą bardzo szybko reagować na różnego rodzaju sytuacje.

Policyjne śmigłowce, które na co dzień wykorzystywane są w akcjach ratowniczych, poszukiwawczych, wykrywczych, działaniach pościgowych czy związanych z ruchem drogowych, stanowią bardzo poważne wzmocnienie policyjnej służby na festiwalu PolAndRock.


Wszystkie informacje o PolAndRock Festivalu 2018 (Przystanku Woodstock 2018) w Kostrzynie nad Odrą: PolAndRock festival (Przystanek Woodstock 2018): koncerty, zdjęcia, filmy, informacje


PolAndRock Festival. Zobacz nasz serwis specjalny:
Polecamy