Półfinały piłkarskiego PP - Tarnów

STM
OLIMPIA WOJNICZ - UNIA TARNÓW 0-4 (0-3)

0-1 Kazik (z karnego) 4, 0-2 Nytko 30, 0-3 Witek 41, 0-4 Pawlak 48. Sędziował Tomasz Kita z Brzeska. Żółta kartka: Sieniawski. Widzów 80.

Olimpia: Zapała - Wolsza (81 Nosek), Pytka, Kurzawski, Fryś - Kuboń (46 Biernacki), Malisz, Ulas (73 Niemczyk), Barwacz (46 Ł. Kusion), Dzierwa - Wójcik.

Unia: Pięta - Pawlak, Kleinschmidt, Węgrzyn (46 Sieniawski) - Witek, Drozdowicz, Ślęzak (74 Libera), Kazik, Matras - Nytko (46 Kroker), Wolański (64 Popiela).

Trzecioligowa Unia mogła wygrać w znacznie wyższych rozmiarach. M.in. Wolański trafił piłką w poprzeczkę, grający tym razem w polu bramkarz Libera w końcówce meczu nie wykorzystał karnego.

PIOTR PIETRAS

DĄBROVIA - DUNAJEC ZAKLICZYN 2-4 (2-1)

0-1 Cabała 16, 1-1 A. Nowak 34, 2-1 D. Czupryna 45, 2-2 Hołda 61, 2-3 Wstępnik 82, 2-4 Steć 90+1. Sędziował Paweł Płoskonka z Tarnowa. Żółta kartka: Krauze. Widzów 100.

Dąbrovia: M. Nowak - Klimaj, Kogut, Cielczyk, Pudełko - Białas, Wróbel, D. Czupryna (65 Jachym), A. Nowak - Chwałek (81 Cholewa), Mędala.

Dunajec: Migdał - Jamróg (46 Wilk), Wstępnik, Oświęcimski, Gwiżdż (46 Ślęczka) - Falkowski, Pietras, Krauze, Steć - Cabała, Hołda.

Pierwsza połowa zakończyła się sukcesem grających w "okręgówce" gospodarzy. Po przerwie gole zdobywali już tylko IV-ligowi goście i to oni awansowali do finału na szczeblu podokręgu. (STM)